Optibet I lyga 2022 16 turas
Sekmadienis 2022-07-10 17:00:00 Plungės dirbtinės dangos stadionas
7
FK Babrungas
Marius Skirmantas 7'
Shuto Asano 16'
Alessandro Pinheiro Martins Junior 43'
Alessandro Pinheiro Martins Junior 53'
Alessandro Pinheiro Martins Junior 68'
Titanas Ukrinas 75'
Tatsuki Horii 81'
1
FK Atmosfera
Juan Camilo Sandoval Yepes 21'
Pilna statistika
Optibet I lyga 2022 16 turas
Sekmadienis, 2022-07-10 17:00:00 Plungės dirbtinės dangos stadionas
FK Babrungas
Marius Skirmantas 7'
Shuto Asano 16'
Alessandro Pinheiro Martins Junior 43'
Alessandro Pinheiro Martins Junior 53'
Alessandro Pinheiro Martins Junior 68'
Titanas Ukrinas 75'
Tatsuki Horii 81'
7
1
Pilna statistika
FK Atmosfera
Juan Camilo Sandoval Yepes 21'
Naujienos
Statistika
Protokolas
Mačo eiga
Lygos statistika
FK Babrungas
FK Atmosfera
6 Vieta lentelėje 15
46 Taškai 24
52:34 Įvarčių skirtumas 41:67
FK Babrungas
FK Atmosfera
Žaidėjai
23
Mantas Rusys (C)
80'
44
Maycon Douglas Morales (G)
4
Deividas Butkus
57'
5
Shuto Asano
16'
9
Aurelijus Barusas
11
Marius Skirmantas
7'
73'
17
Vilius Butkus
18
Alessandro Pinheiro Martins Junior
43'
53'
68'
69'
20
Vinicius Sarturi Hess
57'
22
Antonny Pietro Cancilieri
80'
77
Titanas Ukrinas
75'
Teisėjai
Teisėjų inspektorius Saulius Stankūnas
Teisėjas Irmantas Kaprašovas
Pirmasis asistentas Irina Pozdejeva
Antrasis asistentas Mantas Sazonas
Rezervinis teisėjas Aidas Vingilys
Žaidėjai
Arman Zeynalyan (C)
5
67'
Arnoldas Kaupys (G)
1
46'
Benediktas Poleikis
2
35'
71'
Vitor Prado Gutierres
7
31'
Nils Raul Hugo Ahl
8
Abdul Yusuph Haule
9
Rokas Lazdinauskas
10
46'
Ernestas Andriušis
11
Dovydas Jansonas
16
Davydas Arlauskis
18
66'
Juan Camilo Sandoval Yepes
19
Atsarginiai žaidėjai
16
Eimantas Brezgys (G)
2
Tatsuki Horii
80'
81'
10
Pablo Jose Borja Duarte
57'
21
Otonas Grauslys
80'
24
Vidmantas Balsys
73'
32
Matas Kazbaras
57'
33
Osvaldas Narmontas
Atsarginiai žaidėjai
Aziz Abdoul Gueye
4
Arnas Andriejauskas
14
46'
88'
Adrijus Kontenis
17
46'
Pijus Meižis
20
Ignas Čiuta
21
71'
Matas Šlyžius
22
88'
Nandas Šrederis
71
FK Babrungas
Pirmas kėlinys
Marius Skirmantas
7'
min
Shuto Asano
16'
min
31'
min
Nils Raul Hugo Ahl
35'
min
Vitor Prado Gutierres
Alessandro Pinheiro Martins Junior
43'
min
Antras kėlinys
46'
min
Adrijus Kontenis
Ernestas Andriušis
46'
min
Pijus Meižis
Benediktas Poleikis
Alessandro Pinheiro Martins Junior
53'
min
Pablo Jose Borja Duarte
Vinicius Sarturi Hess
57'
min
Matas Kazbaras
Deividas Butkus
57'
min
66'
min
Juan Camilo Sandoval Yepes
67'
min
Arnoldas Kaupys
Alessandro Pinheiro Martins Junior
68'
min
Alessandro Pinheiro Martins Junior
69'
min
71'
min
Matas Šlyžius
Vitor Prado Gutierres
Vidmantas Balsys
Marius Skirmantas
73'
min
Titanas Ukrinas
75'
min
Otonas Grauslys
Mantas Rusys
80'
min
Tatsuki Horii
Antonny Pietro Cancilieri
80'
min
Tatsuki Horii
81'
min
88'
min
Nandas Šrederis
Adrijus Kontenis
Varžybų pabaiga
FK Atmosfera

ARTIMIAUSIOS RUNGTYNĖS

Nacionalinė vyrų rinktinė
TOPsport A lyga
FPRO LFF taurė 2024
Lygų / Rinktinių sąrašas
Moterų ir merginų rinktinės
TOPsport Pirma lyga
Jaunimo rinktinės
Visos
Kalendorius