Optibet I lyga 2022 11 turas
Penktadienis 2022-06-10 18:00:00 Plungės dirbtinės dangos stadionas
2
FK Babrungas
Mantas Rusys 65'
Eridanas Bagužas 74'
3
FK Ekranas
Motiejus Slivka 17'
Eimantas Abramavičius 33'
Marius Zabarauskas 28'
Pilna statistika
Optibet I lyga 2022 11 turas
Penktadienis, 2022-06-10 18:00:00 Plungės dirbtinės dangos stadionas
FK Babrungas
Mantas Rusys 65'
Eridanas Bagužas 74'
2
3
Pilna statistika
FK Ekranas
Motiejus Slivka 17'
Eimantas Abramavičius 33'
Marius Zabarauskas 28'
Naujienos
Statistika
Protokolas
Mačo eiga
Lygos statistika
FK Babrungas
FK Ekranas
6 Vieta lentelėje 8
46 Taškai 38
52:34 Įvarčių skirtumas 48:51
FK Babrungas
FK Ekranas
Žaidėjai
23
Mantas Rusys (C)
65'
44
Maycon Douglas Morales (G)
5
Shuto Asano
89'
7
Gvidas Mažeika
65'
9
Aurelijus Barusas
15
Matas Jaudzemas
11'
89'
17
Vilius Butkus
18
Alessandro Pinheiro Martins Junior
20
Vinicius Sarturi Hess
22
Antonny Pietro Cancilieri
32
Marius Skirmantas
81'
Teisėjai
Teisėjų inspektorius Vitalijus Kazlauskas
Teisėjas Osvaldas Pliuškys
Pirmasis asistentas Vaidas Petkus
Antrasis asistentas Mindaugas Starkus
Rezervinis teisėjas Robertas Šmitas
Žaidėjai
Jonas Skinderis (C)
71
80'
Darius Kublickas (G)
99
76'
Kotaro Amemiya
4
68'
Kristupas Petravičius
6
Mantas Adomėnas
10
17'
67'
Motiejus Slivka
14
Max Cesar Sankan Bahi
20
85'
Arnas Borodinas
21
Kajus Stankevičius
23
33'
55'
Eimantas Abramavičius
24
Edgaras Baranauskas
77
Atsarginiai žaidėjai
16
Eimantas Brezgys (G)
2
Tatsuki Horii
4
Deividas Butkus
81'
6
Titanas Ukrinas
89'
10
Pablo Jose Borja Duarte
89'
21
Eridanas Bagužas
65'
74'
24
Vidmantas Balsys
33
Osvaldas Narmontas
Atsarginiai žaidėjai
85'
Radvilas Jokubonis
5
Takuma Nagayoshi
8
Mantvydas Ežerskis
13
55'
73'
Marius Zabarauskas
17
67'
Saimonas Roicevičius
27
Nojus Šulnis
98
FK Babrungas
Pirmas kėlinys
Matas Jaudzemas
11'
min
17'
min
Motiejus Slivka
33'
min
Eimantas Abramavičius
Antras kėlinys
55'
min
Marius Zabarauskas
Eimantas Abramavičius
Mantas Rusys
65'
min
Eridanas Bagužas
Gvidas Mažeika
65'
min
67'
min
Saimonas Roicevičius
Motiejus Slivka
68'
min
Kristupas Petravičius
73'
min
Marius Zabarauskas
Eridanas Bagužas
74'
min
76'
min
Kotaro Amemiya
80'
min
Darius Kublickas
Deividas Butkus
Marius Skirmantas
81'
min
85'
min
Radvilas Jokubonis
Arnas Borodinas
Titanas Ukrinas
Shuto Asano
89'
min
Pablo Jose Borja Duarte
Matas Jaudzemas
89'
min
Varžybų pabaiga
FK Ekranas

ARTIMIAUSIOS RUNGTYNĖS

Nacionalinė vyrų rinktinė
TOPsport A lyga
FPRO LFF taurė 2024
Lygų / Rinktinių sąrašas
Moterų ir merginų rinktinės
TOPsport Pirma lyga
Jaunimo rinktinės
Visos
Kalendorius