Optibet I lyga 2022 25 turas
Šeštadienis 2022-10-08 15:00:00 Gargždų miesto dirbtinės dangos stadionas
0
FK Banga B
4
DFK Dainava
Kazeem Ojo Aderounmu 40'
Aaron-Palimerin Olugbogi 23'
Chibuike Darlington Nwosu 32'
Pilna statistika
Optibet I lyga 2022 25 turas
Šeštadienis, 2022-10-08 15:00:00 Gargždų miesto dirbtinės dangos stadionas
FK Banga B
0
4
Pilna statistika
DFK Dainava
Kazeem Ojo Aderounmu 40'
Aaron-Palimerin Olugbogi 23'
Chibuike Darlington Nwosu 32'
Naujienos
Statistika
Protokolas
Mačo eiga
Lygos statistika
FK Banga B
DFK Dainava
16 Vieta lentelėje 1
20 Taškai 67
26:67 Įvarčių skirtumas 69:31
FK Banga B
DFK Dainava
Žaidėjai
21
Karolis Pliuškys (C)
1
Kornelijus Smilingis (G)
2
Andrius Lūža
46'
46'
4
Modestas Vainikaitis
8
Maksim Andrejev
14
Karolis Žebrauskas
16
Vilius Bočkus
78'
78'
17
Klaidas Birgiola
48'
48'
27
Justas Kerpė
33
Povilas Kasperavičius
62'
62'
77
Jovydas Buivydas
62'
62'
Teisėjai
Teisėjų inspektorius Vijūnas Vasiliauskas
Teisėjas Robertas Šmitas
Pirmasis asistentas Vaidas Petkus
Antrasis asistentas Arnas Alūzas
Rezervinis teisėjas Aleksandras Stepanovas
Žaidėjai
65'
65'
Martynas Vasiliauskas (C)
8
Airidas Mickevičius (G)
77
4'
4'
82'
82'
Nedas Labukas
5
Renatas Banevičius
6
Artem Baftalovskyi
7
Peter Oluwaseun Ademo
12
Oskaras Lukošiūnas
30
Rokas Rasimavičius
32
40'
65'
65'
Kazeem Ojo Aderounmu
43
18'
18'
Nojus Valukynas
71
68'
82'
82'
Aaron-Palimerin Olugbogi
99
Atsarginiai žaidėjai
99
Pijus Petkevičius (G)
15
Mikas Grikšas
20
Karolis Toleikis
46'
46'
23
Arminas Strakšys
48'
48'
25
Rokas Laugalys
62'
62'
26
Timūras Beržonskis
28
Benas Juška
87
Nojus Šimkus
78'
78'
88
Erikas Smulkys
62'
62'
Atsarginiai žaidėjai
Martynas Matijoška (G)
37
65'
65'
76'
77'
Chibuike Darlington Nwosu
10
Titas Vitukynas
11
82'
82'
Yasuhiro Hanada
14
Kyrylo Silich
21
Lukas Šiaudvytis
23
18'
18'
Naglis Paliušis
24
Maksym Starhorodskyi
29
Lukas Genevičius
33
65'
65'
Stanislav Sorokin
34
82'
82'
Alanas Marčiukaitis
74
Arnas Mardosa
92
FK Banga B
Pirmas kėlinys
4'
min
Nedas Labukas
4'
min
Nedas Labukas
18'
min
Naglis Paliušis
Nojus Valukynas
18'
min
Naglis Paliušis
Nojus Valukynas
40'
min
Kazeem Ojo Aderounmu
Antras kėlinys
Karolis Toleikis
Andrius Lūža
46'
min
Karolis Toleikis
Andrius Lūža
46'
min
Arminas Strakšys
Klaidas Birgiola
48'
min
Arminas Strakšys
Klaidas Birgiola
48'
min
Erikas Smulkys
Povilas Kasperavičius
62'
min
Rokas Laugalys
Jovydas Buivydas
62'
min
Erikas Smulkys
Povilas Kasperavičius
62'
min
Rokas Laugalys
Jovydas Buivydas
62'
min
65'
min
Stanislav Sorokin
Martynas Vasiliauskas
65'
min
Chibuike Darlington Nwosu
Kazeem Ojo Aderounmu
65'
min
Stanislav Sorokin
Martynas Vasiliauskas
65'
min
Chibuike Darlington Nwosu
Kazeem Ojo Aderounmu
66'
min
68'
min
Aaron-Palimerin Olugbogi
76'
min
Chibuike Darlington Nwosu
77'
min
Chibuike Darlington Nwosu
Nojus Šimkus
Vilius Bočkus
78'
min
Nojus Šimkus
Vilius Bočkus
78'
min
82'
min
Yasuhiro Hanada
Nedas Labukas
82'
min
Alanas Marčiukaitis
Aaron-Palimerin Olugbogi
82'
min
Yasuhiro Hanada
Nedas Labukas
82'
min
Alanas Marčiukaitis
Aaron-Palimerin Olugbogi
Varžybų pabaiga
DFK Dainava

ARTIMIAUSIOS RUNGTYNĖS

Nacionalinė vyrų rinktinė
TOPsport A lyga
FPRO LFF taurė 2024
Lygų / Rinktinių sąrašas
Moterų ir merginų rinktinės
TOPsport Pirma lyga
Jaunimo rinktinės
Visos
Kalendorius