Optibet A lyga 2022
36 turas
Trečiadienis
2022-11-23 20:00:00
Gargždų miesto dirbtinės dangos stadionas
2
FK Banga
Ernestas Stočkūnas 25'
Robertas Vėževičius 50'
Robertas Vėževičius 50'
3
FA Šiauliai
Daniel Romanovskij 11'
Oleksii Shchebetun 31'
Oleksii Shchebetun 38'
Oleksii Shchebetun 31'
Oleksii Shchebetun 38'
Pilna statistika
Optibet A lyga 2022
36 turas
Trečiadienis, 2022-11-23 20:00:00
Gargždų miesto dirbtinės dangos stadionas
FK Banga
Ernestas Stočkūnas 25'Robertas Vėževičius 50'
2
3
Pilna statistika
FA Šiauliai
Daniel Romanovskij 11'Oleksii Shchebetun 31'
Oleksii Shchebetun 38'
Naujienos
Statistika
Protokolas
Mačo eiga
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
TOP sport A lyga
TOP sport A lyga
2024-03-15 14:50
TOP sport A lyga
2024-03-11 21:55
Lygos statistika
FK Banga
|
FA Šiauliai
|
|
8 | Vieta lentelėje | 7 |
30 | Taškai | 50 |
33:54 | Įvarčių skirtumas | 39:39 |
FK Banga
FA Šiauliai
Žaidėjai
32 | Robertas Vėževičius (C) 50' |
99 | Pijus Petkevičius (G) |
2 | Ričardas Šveikauskas |
3 | Mauricio Pinto |
7 | Dovydas Norvilas 8' 8' 74' 74' |
10 | Vaidas Magdušauskas 36' |
14 | Karolis Žebrauskas 46' |
31 | Carlos Eduardo Da Silva Candido 90' 90' |
75 | Ernestas Stočkūnas 25' 84' |
79 | Valdas Paulauskas 36' |
95 | Renan Paulino De Souza 79' 79' |
Teisėjai
Teisėjų inspektorius | Edmundas Gaigalas |
Teisėjas | Orestas Abramavičius |
Pirmasis asistentas | Eimantas Rudavičius |
Antrasis asistentas | Simas Kaušas |
Rezervinis teisėjas | Osvaldas Pliuškys |
Žaidėjai
82' 82' Rokas Lekiatas (C) |
77 |
Gustas Baliutavičius (G) |
61 |
Ernestas Pilypas |
2 |
31' 38' Oleksii Shchebetun |
9 |
Deividas Šešplaukis |
11 |
11' 78' Daniel Romanovskij |
13 |
78' Eligijus Jankauskas |
17 |
Rimvydas Sadauskas |
18 |
56' 56' Simonas Paulius |
19 |
Gustas Zabita |
28 |
Nojus Vytis Audinis |
35 |
Atsarginiai žaidėjai
1 | Kornelijus Smilingis (G) |
55 | Mantas Bertašius (G) |
4 | Modestas Vainikaitis |
8 | Maksim Andrejev |
9 | Darius Zubauskas 84' |
18 | Pijus Srėbalius 86' |
19 | Valdas Antužis 86' |
20 | Karolis Toleikis |
21 | Karolis Pliuškys |
22 | Mantas Petrikas 46' |
37 | Ignas Venckus |
88 | Erikas Smulkys |
Atsarginiai žaidėjai
Evaldas Jurgelis (G) |
16 |
Vytas Gašpuitis |
3 |
Kristupas Mantinis |
5 |
Karolis Mantinis |
8 |
Sergej Amirzian |
22 |
78' Deividas Dovydaitis |
29 |
78' 90'+2' 90'+2' Emilis Gasiūnas |
30 |
Gabijus Micevičius |
32 |
Mantas Pikčiūnas |
34 |
Juozas Radavičius |
53 |
Algis Jankauskas |
82 |
FK Banga
Pirmas kėlinys
Dovydas Norvilas
8'
min
Dovydas Norvilas
8'
min
11'
min
Daniel Romanovskij
Ernestas Stočkūnas
25'
min
31'
min
Oleksii Shchebetun
Vaidas Magdušauskas
Valdas Paulauskas
36'
min
38'
min
Oleksii Shchebetun
Antras kėlinys
Karolis Žebrauskas
Mantas Petrikas
46'
min
Robertas Vėževičius
50'
min
56'
min
Simonas Paulius
56'
min
Simonas Paulius
Dovydas Norvilas
74'
min
Dovydas Norvilas
74'
min
78'
min
Deividas Dovydaitis
Eligijus Jankauskas
78'
min
Emilis Gasiūnas
Daniel Romanovskij
Renan Paulino De Souza
79'
min
Renan Paulino De Souza
79'
min
82'
min
Rokas Lekiatas
82'
min
Rokas Lekiatas
Darius Zubauskas
Ernestas Stočkūnas
84'
min
Pijus Srėbalius
Valdas Antužis
86'
min
Carlos Eduardo Da Silva Candido
90'
min
90'+2'
min
Emilis Gasiūnas
Carlos Eduardo Da Silva Candido
90'
min
90'+2'
min
Emilis Gasiūnas
Varžybų pabaiga
FA Šiauliai
ARTIMIAUSIOS RUNGTYNĖS
TOPsport A lyga
TOPsport Pirma lyga
Topo centras Euronics Lietuvos moterų A lyga
Lygų / Rinktinių sąrašas
Jaunimo rinktinės
Jaunimo čempionatai
Visos
Kalendorius
TOPsport A lyga 2024
Penktadienį 03-29 19:00
FK Banga
FC Džiugas
Gargždų miesto dirbtinės dangos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Šeštadienį 03-30 15:00
FC Hegelmann
FK Panevėžys
LFF Kauno treniruočių centro stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Šeštadienį 03-30 17:00
FA Šiauliai
FK TransINVEST
Gytarių stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Sekmadienį 03-31 14:00
FK Sūduva
DFK Dainava
Marijampolės futbolo arenos maniežas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Sekmadienį 03-31 17:30
FK Kauno Žalgiris
FK Žalgiris
Dariaus ir Girėno stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Šeštadienį 04-06 14:00
FC Džiugas
FC Hegelmann
VšĮ "Telšių futbolo ateitis" dirbtinės dangos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Šeštadienį 04-06 16:00
DFK Dainava
FK Banga
Marijampolės futbolo arenos maniežas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Sekmadienį 04-07 12:00
FK TransINVEST
FK Sūduva
Širvintų stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Sekmadienį 04-07 14:00
FK Žalgiris
FA Šiauliai
LFF stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Sekmadienį 04-07 17:30
FK Kauno Žalgiris
FK Panevėžys
Dariaus ir Girėno stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Penktadienį 03-29 18:00
FA Šiauliai B
FC Neptūnas
Gytarių stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Penktadienį 03-29 18:00
FK Kauno Žalgiris B
FK Nevėžis
VDU Valdo Adamkaus sporto centro stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Penktadienį 03-29 18:00
FK Panevėžys B
FC "Be1"
Panevėžio Žemynos progimnazijos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Šeštadienį 03-30 13:00
FK Garliava
Tauras
Garliavos A.Mitkaus mokyklos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Šeštadienį 03-30 15:00
FK Ekranas
FK Minija
Panevėžio Žemynos progimnazijos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Šeštadienį 03-30 15:00
Vilniaus BFA
FK Babrungas
BFA Arena
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Šeštadienį 03-30 15:00
FK Atmosfera
FK Riteriai
Mažeikių stadionas dirbtinė danga
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Pirmadienį 04-01 15:00
FK Banga B
FC Hegelmann B
Gargždų miesto dirbtinės dangos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Penktadienį 04-05 15:00
Tauras
FK Banga B
Tauragės dirbtinės dangos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Penktadienį 04-05 17:00
FK Kauno Žalgiris B
FC "Be1"
VDU Valdo Adamkaus sporto centro stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Sekmadienį 04-14 13:00
FC Hegelmann
FK Banga
LFF Kauno treniruočių centro stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Sekmadienį 04-21 12:00
FK TransINVEST
MFA Žalgiris-MRU
Širvintų stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Sekmadienį 04-21 12:00
FK Banga
FK Saned
Gargždų miesto dirbtinės dangos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Sekmadienį 04-21 14:00
FC Hegelmann
FK Gintra
Garliavos A.Mitkaus mokyklos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Šeštadienį 04-27 12:00
FC Hegelmann
MFA Žalgiris-MRU
LFF Kauno treniruočių centro stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Šeštadienį 04-27 15:00
FK Gintra
FK Banga
Gytarių stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Sekmadienį 04-28 14:00
FK TransINVEST
FK Saned
Širvintų stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Šeštadienį 05-04 15:00
FK Banga
MFA Žalgiris-MRU
Gargždų miesto dirbtinės dangos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Sekmadienį 05-05 13:00
FK Saned
FK Gintra
Mažeikių stadionas dirbtinė danga
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Sekmadienį 05-05 14:00
FC Hegelmann
FK TransINVEST
Garliavos A.Mitkaus mokyklos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
2025 UEFA Under-21 - Qualifying competition - GrpI
Ketvirtadienį 09-05 23:00
Lietuva
Čekija
Nenurodyta arba tikslinama.
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
2025 UEFA Under-21 - Qualifying competition - GrpI
Trečiadienį 10-09 23:00
Islandija
Lietuva
Nenurodyta arba tikslinama.
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
2025 UEFA Under-21 - Qualifying competition - GrpI
Pirmadienį 10-14 23:00
Čekija
Lietuva
Nenurodyta arba tikslinama.
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Samsung Galaxy Watch EJL U15 divizionas 2023/2024 I etapas
Penktadienį 03-29 18:45
Marijampolės FC
FK Aidas
Marijampolės futbolo maniežas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Lietuvos jaunučių lygos U14 divizionas 2023/2024
Šeštadienį 03-30 10:00
VFM Fortūna
VFA Geležinis Vilkas
Fanų stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Samsung Galaxy Watch EJL U16 divizionas 2023/2024 I etapas
Šeštadienį 03-30 11:30
Vilnius Football Academy
FA-FK Panevėžys-PRSSG
Fanų stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Samsung Galaxy Watch EJL U15 divizionas 2023/2024 I etapas
Šeštadienį 03-30 12:30
Vilniaus BFA
Klaipėdos FM
Vilniaus Fabijoniškių gimnazijos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Samsung Galaxy Watch EJL U18 divizionas 2023/2024 I etapas
Šeštadienį 03-30 13:00
FA Šiauliai
FK Garliava
Gytarių stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Samsung Galaxy Watch EJL U18 divizionas 2023/2024 I etapas
Šeštadienį 03-30 13:00
FA Tauras
FK Žalgiris
Tauragės dirbtinės dangos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Samsung Galaxy Watch EJL U15 divizionas 2023/2024 I etapas
Šeštadienį 03-30 13:30
Vilnius Football Academy
FA-FK Panevėžys-PRSSG
Fanų stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Samsung Galaxy Watch EJL U16 divizionas 2023/2024 I etapas
Šeštadienį 03-30 14:10
Vilniaus BFA
Klaipėdos FM
Vilniaus Fabijoniškių gimnazijos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Samsung Galaxy Watch EJL U18 divizionas 2023/2024 I etapas
Šeštadienį 03-30 15:30
Marijampolės FC
Vilnius Football Academy
Fanų stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Samsung Galaxy Watch EJL U18 divizionas 2023/2024 I etapas
Šeštadienį 03-30 17:00
Talentų FA-FK Riteriai
Klaipėdos FM
LFF stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Samsung Galaxy Watch LVL U11 diviziono Šiaurės-Vakarų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024
Penktadienį 03-29 15:00
FA Šiauliai
FK Ekranas
Gytarių stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Samsung Galaxy Watch LVL U11 diviziono Šiaurės-Vakarų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024
Penktadienį 03-29 15:00
FA Šiauliai
FK Ekranas
Gytarių stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Samsung Galaxy Watch LVL U9 divizionas A lygmuo Rytų regiono grupė 2023/2024
Penktadienį 03-29 16:00
FM Vilniaus Vytis
FK Žalgiris
Vilniaus Joachimo Lelevelio inžinerijos gimnazijos sporto aikštynas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Samsung Galaxy Watch LVL U12 diviziono Pietų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024
Penktadienį 03-29 17:00
Marijampolės FC
FK Garliava
Marijampolės futbolo maniežas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Samsung Galaxy Watch LVL U12 diviziono Pietų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024
Penktadienį 03-29 17:00
Marijampolės FC
FK Garliava
Marijampolės futbolo maniežas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Samsung Galaxy Watch LVL U10 diviziono Rytų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024
Penktadienį 03-29 17:30
VFA Geležinis Vilkas
FA Utenis
Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino štabo bataliono stadionas, Vilnius
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Samsung Galaxy Watch LVL U10 diviziono Rytų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024
Penktadienį 03-29 17:30
VFA Geležinis Vilkas
FA Utenis
Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino štabo bataliono stadionas, Vilnius
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Penktadienį 03-29 18:00
FA Šiauliai B
FC Neptūnas
Gytarių stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Penktadienį 03-29 18:00
FK Kauno Žalgiris B
FK Nevėžis
VDU Valdo Adamkaus sporto centro stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Penktadienį 03-29 18:00
FK Panevėžys B
FC "Be1"
Panevėžio Žemynos progimnazijos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai