Futsal A lyga 22/23 11 turas
Šeštadienis 2022-12-10 20:00:00 Vilkaviškio sporto ir pramogų centras
10
FK Bruklinas
Benas Buzevičius 6'23''
Augustas Dubickas 16'5''
Paulius Krakauskas 20'44''
Mindaugas Kasparas 23'5''
Audrius Brokas 23'29''
Mindaugas Kasparas 28'33''
Augustas Dubickas 31'9''
Ignas Raštutis 35'21''
Benas Buzevičius 36'48''
3
SFK Panevėžys
Radvilas Jokubonis '
Lukas Tatarūnas 5'
Ignas Špakauskas 15'
Pilna statistika
Futsal A lyga 22/23 11 turas
Šeštadienis, 2022-12-10 20:00:00 Vilkaviškio sporto ir pramogų centras
FK Bruklinas
Benas Buzevičius 6'23''
Augustas Dubickas 16'5''
Paulius Krakauskas 20'44''
Mindaugas Kasparas 23'5''
Audrius Brokas 23'29''
Mindaugas Kasparas 28'33''
Augustas Dubickas 31'9''
Ignas Raštutis 35'21''
Benas Buzevičius 36'48''
10
3
Pilna statistika
SFK Panevėžys
Radvilas Jokubonis '
Lukas Tatarūnas 5'
Ignas Špakauskas 15'
Naujienos
Statistika
Protokolas
Mačo eiga
Lygos statistika
FK Bruklinas
SFK Panevėžys
5 Vieta lentelėje 9
28 Taškai 12
76:76 Įvarčių skirtumas 47:90
FK Bruklinas
SFK Panevėžys
Žaidėjai
20
Audrius Brokas (C)
23'29''
2
Titas Vitkauskas (G)
10
Nojus Žitkauskas
13
Benas Buzevičius
6'23''
36'48''
15
Ignas Raštutis
35'21''
Teisėjai
Pirmas teisėjas Vitalij Gomolko
Antras teisėjas Irmantas Kaprašovas
Trečias teisėjas Tomaš Bedulskij
Teisėjų inspektorius Artūras Pipiras
Žaidėjai
Tomas Salamanavičius (C)
9
Aurimas Adamonis (G)
1
5'57''
Lukas Tatarūnas
6
0'15''
Radvilas Jokubonis
13
Aurimas Pukevičius
29
Atsarginiai žaidėjai
12
Mindaugas Daniūnas (G)
4
Paulius Krakauskas
13'41''
13'41''
13'41''
20'44''
5
Mindaugas Kasparas
23'5''
28'33''
8
Gintaras Čibirka
9
Tomas Raštutis
14
Artūras Pečiulis
17
Augustas Dubickas
16'5''
31'9''
44
Rokas Gudelis
10'16''
10'16''
10'16''
Atsarginiai žaidėjai
35'0''
Ignas Špakauskas
10
39'40''
39'40''
39'40''
Karolis Kazokaitis
11
Tautvydas Valkavičius
16
4'52''
4'52''
4'52''
4'52''
Jonas Lebedevas
71
FK Bruklinas
Pirmas kėlinys
0'15''
min
Radvilas Jokubonis
4'52''
min
Jonas Lebedevas
4'52''
min
Jonas Lebedevas
4'52''
min
Jonas Lebedevas
4'52''
min
Jonas Lebedevas
5'57''
min
Lukas Tatarūnas
Benas Buzevičius
6'23''
min
9'43''
min
Rokas Gudelis
10'16''
min
Rokas Gudelis
10'16''
min
Rokas Gudelis
10'16''
min
Paulius Krakauskas
13'41''
min
Paulius Krakauskas
13'41''
min
Paulius Krakauskas
13'41''
min
Augustas Dubickas
16'5''
min
16'5''
min
Antras kėlinys
Paulius Krakauskas
20'44''
min
Mindaugas Kasparas
23'5''
min
Audrius Brokas
23'29''
min
Mindaugas Kasparas
28'33''
min
Augustas Dubickas
31'9''
min
34'21''
min
Ignas Raštutis
35'21''
min
35'0''
min
Ignas Špakauskas
Benas Buzevičius
36'48''
min
39'43''
min
39'40''
min
Karolis Kazokaitis
39'40''
min
Karolis Kazokaitis
39'40''
min
Karolis Kazokaitis
Varžybų pabaiga
SFK Panevėžys

ARTIMIAUSIOS RUNGTYNĖS

Nacionalinė vyrų rinktinė
TOPsport A lyga
Moterų ir merginų rinktinės
Lygų / Rinktinių sąrašas
Topo centras Euronics Lietuvos moterų A lyga
TOPsport Pirma lyga
Jaunimo rinktinės
Visos
Kalendorius