Optibet I lyga 2022 5 turas
Šeštadienis 2022-04-16 15:00:00 Panevėžio Žemynos progimnazijos stadionas
1
FK Ekranas
Arnas Borodinas 2'
1
BE1 NFA
Chukwudi Abiodun Adalumo 8'
Pilna statistika
Optibet I lyga 2022 5 turas
Šeštadienis, 2022-04-16 15:00:00 Panevėžio Žemynos progimnazijos stadionas
FK Ekranas
Arnas Borodinas 2'
1
1
Pilna statistika
BE1 NFA
Chukwudi Abiodun Adalumo 8'
Naujienos
Statistika
Protokolas
Mačo eiga
Lygos statistika
FK Ekranas
BE1 NFA
8 Vieta lentelėje 4
38 Taškai 57
48:51 Įvarčių skirtumas 39:19
FK Ekranas
BE1 NFA
Žaidėjai
71
Jonas Skinderis (C)
99
Darius Kublickas (G)
10
Mantas Adomėnas
14
Motiejus Slivka
80'
20
Max Cesar Sankan Bahi
64'
21
Arnas Borodinas
2'
23
Illia Kovalenko
80'
24
Eimantas Abramavičius
69'
27
Saimonas Roicevičius
27'
57'
33
Andrii Karvatskyi
77
Kajus Stankevičius
Teisėjai
Teisėjų inspektorius Saulius Vilniškis
Teisėjas Justas Valatka
Pirmasis asistentas Gerda Eidinzonaitė
Rezervinis teisėjas Irmantas Kaprašovas
Antrasis asistentas Irina Pozdejeva
Žaidėjai
Julius Virvilas (G)(C)
12
Demian Popovici
3
Martynas Džiugas
6
46'
Karolis Skamarakas
7
Michael Wilfried Zate
16
68'
Eduardas Jurjonas
25
Hamed Diawara
28
88'
Rokas Lavron Mazur
30
75'
Nazar Zubkov
66
68'
Deitonas Vinckus
77
53'
88'
Chukwudi Abiodun Adalumo
79
Atsarginiai žaidėjai
3
Evaldas Urmonas
80'
4
Kotaro Amemiya
57'
5
Radvilas Jokubonis
80'
6
Kristupas Petravičius
7
Lukas Narbutas
8
Takuma Nagayoshi
11
Titas Aukštuolis
13
Mantvydas Ežerskis
17
Marius Zabarauskas
69'
39
Džiugas Trybė
55
Aurimas Šulnys
98
Nojus Šulnis
Atsarginiai žaidėjai
Rokas Bagdonavičius (G)
31
68'
Džiugas Čečkauskas
4
Augustinas Akelis
8
Nojus Grudis
9
Domas Slendzoka
15
88'
Matas Petkevičius
21
75'
Emilis Talačka
22
Arnas Paura
23
46'
Ugnius Lekečinskas
27
FK Ekranas
Pirmas kėlinys
Arnas Borodinas
2'
min
Saimonas Roicevičius
27'
min
Antras kėlinys
46'
min
Ugnius Lekečinskas
Karolis Skamarakas
53'
min
Chukwudi Abiodun Adalumo
Kotaro Amemiya
Saimonas Roicevičius
57'
min
Max Cesar Sankan Bahi
64'
min
68'
min
Eduardas Jurjonas
68'
min
Džiugas Čečkauskas
Deitonas Vinckus
Marius Zabarauskas
Eimantas Abramavičius
69'
min
75'
min
Emilis Talačka
Nazar Zubkov
Evaldas Urmonas
Motiejus Slivka
80'
min
Radvilas Jokubonis
Illia Kovalenko
80'
min
87'
min
Pablo Rios Freire
88'
min
Rokas Lavron Mazur
88'
min
Matas Petkevičius
Chukwudi Abiodun Adalumo
Varžybų pabaiga
BE1 NFA

ARTIMIAUSIOS RUNGTYNĖS

Nacionalinė vyrų rinktinė
TOPsport A lyga
FPRO LFF taurė 2024
Lygų / Rinktinių sąrašas
Moterų ir merginų rinktinės
TOPsport Pirma lyga
Jaunimo rinktinės
Visos
Kalendorius