Optibet I lyga 2022 24 turas
Šeštadienis 2022-10-01 14:00:00 Panevėžio Žemynos progimnazijos stadionas
1
FK Ekranas
Maksym Skybinskyi 7'
2
FC Neptūnas
Dmytro Bondar 16'
Arnas Spyčius 20'
Pilna statistika
Optibet I lyga 2022 24 turas
Šeštadienis, 2022-10-01 14:00:00 Panevėžio Žemynos progimnazijos stadionas
FK Ekranas
Maksym Skybinskyi 7'
1
2
Pilna statistika
FC Neptūnas
Dmytro Bondar 16'
Arnas Spyčius 20'
Naujienos
Statistika
Protokolas
Mačo eiga
Lygos statistika
FK Ekranas
FC Neptūnas
8 Vieta lentelėje 2
38 Taškai 62
48:51 Įvarčių skirtumas 66:36
FK Ekranas
FC Neptūnas
Žaidėjai
71
Jonas Skinderis (C)
69'
99
Darius Kublickas (G)
4
Kotaro Amemiya
5
Radvilas Jokubonis
7
Maksym Skybinskyi
7'
14
Motiejus Slivka
46'
46'
17
Marius Zabarauskas
23
Kajus Stankevičius
68'
68'
24
Eimantas Abramavičius
33
Andrii Karvatskyi
39
Jerry Pius Omeke
Teisėjai
Teisėjų inspektorius Saulius Vilniškis
Teisėjas Irmantas Kaprašovas
Pirmasis asistentas Irina Pozdejeva
Antrasis asistentas Deividas Lomsargis
Rezervinis teisėjas Edgaras Edas Dirmeikis
Žaidėjai
52'
Egidijus Dusevičius (C)
2
Dovydas Komža (G)
89
Eduard Matvieienko
4
68'
68'
Colin Ladipo Odutayo
8
Brice Stephane Didier Philippe Goupy
9
Oleksandr Dovhyi
10
65'
85'
85'
Arnas Spyčius
11
46'
46'
Paulius Lotužys
19
16'
Dmytro Bondar
26
37'
37'
Adomas Ankudinovas
33
Darius Jurgelevičius
50
Atsarginiai žaidėjai
98
Emilis Urbonas (G)
6
Kristupas Petravičius
10
Mantas Adomėnas
13
Mantvydas Ežerskis
68'
68'
85'
27
Saimonas Roicevičius
46'
46'
Atsarginiai žaidėjai
Ernestas Grudys (G)
1
Paulius Juška
14
85'
85'
Ainis Vilavičius
20
46'
46'
82'
Aurimas Skurdelis
23
Dovydas Švambaris
37
68'
68'
Denis Matihin
77
FK Ekranas
Pirmas kėlinys
Maksym Skybinskyi
7'
min
16'
min
Dmytro Bondar
37'
min
Adomas Ankudinovas
37'
min
Adomas Ankudinovas
Antras kėlinys
46'
min
Aurimas Skurdelis
Paulius Lotužys
Saimonas Roicevičius
Motiejus Slivka
46'
min
46'
min
Aurimas Skurdelis
Paulius Lotužys
Saimonas Roicevičius
Motiejus Slivka
46'
min
52'
min
Egidijus Dusevičius
65'
min
Arnas Spyčius
68'
min
Denis Matihin
Colin Ladipo Odutayo
Mantvydas Ežerskis
Kajus Stankevičius
68'
min
68'
min
Denis Matihin
Colin Ladipo Odutayo
Mantvydas Ežerskis
Kajus Stankevičius
68'
min
Jonas Skinderis
69'
min
82'
min
Aurimas Skurdelis
85'
min
Ainis Vilavičius
Arnas Spyčius
Mantvydas Ežerskis
85'
min
85'
min
Ainis Vilavičius
Arnas Spyčius
Varžybų pabaiga
FC Neptūnas

ARTIMIAUSIOS RUNGTYNĖS

Nacionalinė vyrų rinktinė
TOPsport A lyga
FPRO LFF taurė 2024
Lygų / Rinktinių sąrašas
Moterų ir merginų rinktinės
TOPsport Pirma lyga
Jaunimo rinktinės
Visos
Kalendorius