Optibet I lyga 2022
30 turas
Šeštadienis
2022-11-12 16:00:00
Panevėžio Žemynos progimnazijos stadionas
3
FK Ekranas
Maksym Skybinskyi 45'+2'
Mantas Adomėnas 74'
Eimantas Abramavičius 82'
Mantas Adomėnas 74'
Eimantas Abramavičius 82'
0
FK Panevėžys B
Pilna statistika
Optibet I lyga 2022
30 turas
Šeštadienis, 2022-11-12 16:00:00
Panevėžio Žemynos progimnazijos stadionas
FK Ekranas
Maksym Skybinskyi 45'+2'Mantas Adomėnas 74'
Eimantas Abramavičius 82'
3
0
Pilna statistika
FK Panevėžys B
Naujienos
Statistika
Protokolas
Mačo eiga
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
TOP sport Futsal A lyga
TOP sport Pirma lyga
Hegelmann LFF taurė
2024-03-28 11:20
Lygos statistika
FK Ekranas
|
FK Panevėžys B
|
|
8 | Vieta lentelėje | 10 |
38 | Taškai | 36 |
48:51 | Įvarčių skirtumas | 47:63 |
FK Ekranas
FK Panevėžys B
Žaidėjai
19 | Marius Zabarauskas (C) 31' 31' 31' |
98 | Emilis Urbonas (G) |
5 | Radvilas Jokubonis |
8 | Maksym Skybinskyi 45'+2' 68' |
10 | Mantas Adomėnas 74' |
14 | Motiejus Slivka |
23 | Kajus Stankevičius |
24 | Eimantas Abramavičius 71' 71' 71' 82' |
27 | Saimonas Roicevičius |
33 | Andrii Karvatskyi |
39 | Jerry Pius Omeke |
Teisėjai
Teisėjų inspektorius | Artūras Pipiras |
Teisėjas | Vilius Paulauskas |
Pirmasis asistentas | Deividas Lomsargis |
Antrasis asistentas | Edgaras Markovas |
Rezervinis teisėjas | Edgaras Edas Dirmeikis |
Žaidėjai
71' 71' 71' 72' 72' 72' Eimantas Dzinga (C) |
77 |
Danas Šimkevičius (G) |
12 |
46' Rokas Stanulevičius |
4 |
86' 86' 86' Gustas Žederštreimas |
7 |
Ronaldas Misiūnas |
8 |
Martin Perveinis |
9 |
31' 31' 31' Sebastian Vasquez Gamboa |
15 |
38' 38' 38' 88' 88' 88' Nojus Lukšys |
17 |
19' 19' 19' 46' Adnan Basic |
33 |
76' 76' 76' Mantas Malatokas |
44 |
Žygimantas Baguška |
88 |
Atsarginiai žaidėjai
99 | Darius Kublickas (G) |
3 | Danas Mario Matikonis 68' |
13 | Mantvydas Ežerskis 89' 89' 89' |
17 | Aurimas Šulnys |
Atsarginiai žaidėjai
Džiugas Jurevičius (G) |
1 |
Domas Gleveckas |
5 |
Jonas Olišauskas |
16 |
46' Edvinas Puikis |
18 |
Kasparas Šonkevičius |
24 |
Austis Vosylius |
31 |
46' Patrikas Savėnas |
79 |
FK Ekranas
Pirmas kėlinys
19'
min
Adnan Basic
19'
min
Adnan Basic
19'
min
Adnan Basic
31'
min
Sebastian Vasquez Gamboa
Marius Zabarauskas
31'
min
31'
min
Sebastian Vasquez Gamboa
Marius Zabarauskas
31'
min
31'
min
Sebastian Vasquez Gamboa
Marius Zabarauskas
31'
min
38'
min
Nojus Lukšys
38'
min
Nojus Lukšys
38'
min
Nojus Lukšys
Maksym Skybinskyi
45'+2'
min
Antras kėlinys
46'
min
Edvinas Puikis
Adnan Basic
46'
min
Patrikas Savėnas
Rokas Stanulevičius
Danas Mario Matikonis
Maksym Skybinskyi
68'
min
71'
min
Eimantas Dzinga
Eimantas Abramavičius
71'
min
71'
min
Eimantas Dzinga
Eimantas Abramavičius
71'
min
71'
min
Eimantas Dzinga
Eimantas Abramavičius
71'
min
72'
min
Eimantas Dzinga
72'
min
Eimantas Dzinga
72'
min
Eimantas Dzinga
Mantas Adomėnas
74'
min
76'
min
Mantas Malatokas
76'
min
Mantas Malatokas
76'
min
Mantas Malatokas
Eimantas Abramavičius
82'
min
86'
min
Gustas Žederštreimas
86'
min
Gustas Žederštreimas
86'
min
Gustas Žederštreimas
88'
min
Nojus Lukšys
88'
min
Nojus Lukšys
88'
min
Nojus Lukšys
Mantvydas Ežerskis
89'
min
Mantvydas Ežerskis
89'
min
Mantvydas Ežerskis
89'
min
Varžybų pabaiga
FK Panevėžys B
ARTIMIAUSIOS RUNGTYNĖS
TOPsport A lyga
TOPsport Pirma lyga
Topo centras Euronics Lietuvos moterų A lyga
Lygų / Rinktinių sąrašas
Jaunimo rinktinės
Jaunimo čempionatai
Visos
Kalendorius
TOPsport A lyga 2024
Penktadienį 03-29 19:00
FK Banga
FC Džiugas
Gargždų miesto dirbtinės dangos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Šeštadienį 03-30 15:00
FC Hegelmann
FK Panevėžys
LFF Kauno treniruočių centro stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Šeštadienį 03-30 17:00
FA Šiauliai
FK TransINVEST
Gytarių stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Sekmadienį 03-31 14:00
FK Sūduva
DFK Dainava
Marijampolės futbolo arenos maniežas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Sekmadienį 03-31 17:30
FK Kauno Žalgiris
FK Žalgiris
Dariaus ir Girėno stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Šeštadienį 04-06 14:00
FC Džiugas
FC Hegelmann
VšĮ "Telšių futbolo ateitis" dirbtinės dangos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Šeštadienį 04-06 16:00
DFK Dainava
FK Banga
Marijampolės futbolo arenos maniežas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Sekmadienį 04-07 12:00
FK TransINVEST
FK Sūduva
Širvintų stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Sekmadienį 04-07 14:00
FK Žalgiris
FA Šiauliai
LFF stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Sekmadienį 04-07 17:30
FK Kauno Žalgiris
FK Panevėžys
Dariaus ir Girėno stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Penktadienį 03-29 18:00
FA Šiauliai B
FC Neptūnas
Gytarių stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Penktadienį 03-29 18:00
FK Kauno Žalgiris B
FK Nevėžis
VDU Valdo Adamkaus sporto centro stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Penktadienį 03-29 18:00
FK Panevėžys B
FC "Be1"
Panevėžio Žemynos progimnazijos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Šeštadienį 03-30 13:00
FK Garliava
Tauras
Garliavos A.Mitkaus mokyklos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Šeštadienį 03-30 15:00
FK Ekranas
FK Minija
Panevėžio Žemynos progimnazijos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Šeštadienį 03-30 15:00
Vilniaus BFA
FK Babrungas
BFA Arena
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Šeštadienį 03-30 15:00
FK Atmosfera
FK Riteriai
Mažeikių stadionas dirbtinė danga
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Pirmadienį 04-01 15:00
FK Banga B
FC Hegelmann B
Gargždų miesto dirbtinės dangos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Penktadienį 04-05 15:00
Tauras
FK Banga B
Tauragės dirbtinės dangos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Penktadienį 04-05 17:00
FK Kauno Žalgiris B
FC "Be1"
VDU Valdo Adamkaus sporto centro stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Sekmadienį 04-14 13:00
FC Hegelmann
FK Banga
LFF Kauno treniruočių centro stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Sekmadienį 04-21 12:00
FK TransINVEST
MFA Žalgiris-MRU
Širvintų stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Sekmadienį 04-21 12:00
FK Banga
FK Saned
Gargždų miesto dirbtinės dangos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Sekmadienį 04-21 14:00
FC Hegelmann
FK Gintra
Garliavos A.Mitkaus mokyklos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Šeštadienį 04-27 12:00
FC Hegelmann
MFA Žalgiris-MRU
LFF Kauno treniruočių centro stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Šeštadienį 04-27 15:00
FK Gintra
FK Banga
Gytarių stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Sekmadienį 04-28 14:00
FK TransINVEST
FK Saned
Širvintų stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Šeštadienį 05-04 15:00
FK Banga
MFA Žalgiris-MRU
Gargždų miesto dirbtinės dangos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Sekmadienį 05-05 13:00
FK Saned
FK Gintra
Mažeikių stadionas dirbtinė danga
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Sekmadienį 05-05 14:00
FC Hegelmann
FK TransINVEST
Garliavos A.Mitkaus mokyklos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
2025 UEFA Under-21 - Qualifying competition - GrpI
Ketvirtadienį 09-05 23:00
Lietuva
Čekija
Nenurodyta arba tikslinama.
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
2025 UEFA Under-21 - Qualifying competition - GrpI
Trečiadienį 10-09 23:00
Islandija
Lietuva
Nenurodyta arba tikslinama.
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
2025 UEFA Under-21 - Qualifying competition - GrpI
Pirmadienį 10-14 23:00
Čekija
Lietuva
Nenurodyta arba tikslinama.
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Samsung Galaxy Watch EJL U15 divizionas 2023/2024 I etapas
Ketvirtadienį 03-28 19:00
Kauno Žalgirio FA
FK Žalgiris
Kauno Žalgirio FA maniežas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Samsung Galaxy Watch EJL U15 divizionas 2023/2024 I etapas
Penktadienį 03-29 18:45
Marijampolės FC
FK Aidas
Marijampolės futbolo maniežas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Lietuvos jaunučių lygos U14 divizionas 2023/2024
Šeštadienį 03-30 10:00
VFM Fortūna
VFA Geležinis Vilkas
Fanų stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Samsung Galaxy Watch EJL U16 divizionas 2023/2024 I etapas
Šeštadienį 03-30 11:30
Vilnius Football Academy
FA-FK Panevėžys-PRSSG
Fanų stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Samsung Galaxy Watch EJL U15 divizionas 2023/2024 I etapas
Šeštadienį 03-30 12:30
Vilniaus BFA
Klaipėdos FM
Vilniaus Fabijoniškių gimnazijos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Samsung Galaxy Watch EJL U18 divizionas 2023/2024 I etapas
Šeštadienį 03-30 13:00
FA Šiauliai
FK Garliava
Gytarių stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Samsung Galaxy Watch EJL U18 divizionas 2023/2024 I etapas
Šeštadienį 03-30 13:00
FA Tauras
FK Žalgiris
Tauragės dirbtinės dangos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Samsung Galaxy Watch EJL U15 divizionas 2023/2024 I etapas
Šeštadienį 03-30 13:30
Vilnius Football Academy
FA-FK Panevėžys-PRSSG
Fanų stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Samsung Galaxy Watch EJL U16 divizionas 2023/2024 I etapas
Šeštadienį 03-30 14:10
Vilniaus BFA
Klaipėdos FM
Vilniaus Fabijoniškių gimnazijos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Samsung Galaxy Watch EJL U18 divizionas 2023/2024 I etapas
Šeštadienį 03-30 15:30
Marijampolės FC
Vilnius Football Academy
Fanų stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Samsung Galaxy Watch EJL U15 divizionas 2023/2024 I etapas
Ketvirtadienį 03-28 19:00
Kauno Žalgirio FA
FK Žalgiris
Kauno Žalgirio FA maniežas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Samsung Galaxy Watch LVL U11 diviziono Šiaurės-Vakarų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024
Penktadienį 03-29 15:00
FA Šiauliai
FK Ekranas
Gytarių stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Samsung Galaxy Watch LVL U11 diviziono Šiaurės-Vakarų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024
Penktadienį 03-29 15:00
FA Šiauliai
FK Ekranas
Gytarių stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Samsung Galaxy Watch LVL U9 divizionas A lygmuo Rytų regiono grupė 2023/2024
Penktadienį 03-29 16:00
FM Vilniaus Vytis
FK Žalgiris
Vilniaus Joachimo Lelevelio inžinerijos gimnazijos sporto aikštynas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Samsung Galaxy Watch LVL U12 diviziono Pietų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024
Penktadienį 03-29 17:00
Marijampolės FC
FK Garliava
Marijampolės futbolo maniežas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Samsung Galaxy Watch LVL U12 diviziono Pietų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024
Penktadienį 03-29 17:00
Marijampolės FC
FK Garliava
Marijampolės futbolo maniežas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Samsung Galaxy Watch LVL U10 diviziono Rytų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024
Penktadienį 03-29 17:30
VFA Geležinis Vilkas
FA Utenis
Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino štabo bataliono stadionas, Vilnius
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Samsung Galaxy Watch LVL U10 diviziono Rytų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024
Penktadienį 03-29 17:30
VFA Geležinis Vilkas
FA Utenis
Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino štabo bataliono stadionas, Vilnius
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Penktadienį 03-29 18:00
FA Šiauliai B
FC Neptūnas
Gytarių stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Penktadienį 03-29 18:00
FK Kauno Žalgiris B
FK Nevėžis
VDU Valdo Adamkaus sporto centro stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai