Optibet I lyga 2022 30 turas
Šeštadienis 2022-11-12 16:00:00 Garliavos A.Mitkaus mokyklos stadionas
1
FK Garliava
Lukas Odincovas 26'
1
FK Nevėžis
Aurimas Raginis 12'
Pilna statistika
Optibet I lyga 2022 30 turas
Šeštadienis, 2022-11-12 16:00:00 Garliavos A.Mitkaus mokyklos stadionas
FK Garliava
Lukas Odincovas 26'
1
1
Pilna statistika
FK Nevėžis
Aurimas Raginis 12'
Naujienos
Statistika
Protokolas
Mačo eiga
Lygos statistika
FK Garliava
FK Nevėžis
11 Vieta lentelėje 3
33 Taškai 58
31:50 Įvarčių skirtumas 52:26
FK Garliava
FK Nevėžis
Žaidėjai
5
Tomas Rakašius (C)
1
Dominykas Valeckas (G)
3
Deimantas Kontenis
4
Domas Račkauskas
49'
49'
80'
80'
14
Watanabe Tsubasa
62'
62'
15
Lukas Odincovas
26'
18
Ernestas Mickevičius
19
Domantas Vitkus
28
Rimvydas Lipnevičius
83'
83'
83'
83'
31
Pijus Sudakovas
55
Danielius Liaudanskis
Teisėjai
Teisėjas Ugnius Veprauskas
Pirmasis asistentas Justas Kudirka
Rezervinis teisėjas Dovydas Švėgžda
Antrasis asistentas Mantas Sazonas
Teisėjų inspektorius Artūras Arakelianas
Žaidėjai
Arminas Lukoševičius (C)
22
Robertas Granauskas (G)
34
Yuta Suzuki
8
Yevhenii MOHIL
11
78'
78'
Lukas Berednikovas
13
Vakaris Skibiniauskas
17
81'
81'
Rokas Antanas Župerka
35
Myroslav Tsebenko
44
Matas Dedura
71
57'
Aurimas Raginis
91
Karolis Gvildys
94
Atsarginiai žaidėjai
37
Rokas Morkūnas (G)
7
Evaldas Urmonas
80'
80'
8
Karolis Januša
9
Artiom Spelman
83'
83'
13
Titas Janulevičius
16
Andrius Osvaldo Alfieri
20
Šarūnas Činikas
62'
62'
23
Titas Pranauskas
25
Ignas Ambrazevičius
33
Simonas Antanavičius
Atsarginiai žaidėjai
Audrius Likša (G)
1
Barnabas Kpemogena Elogie (G)
33
Ugnius Avizovas
5
Jonas Supronas
7
Nika Toklikishvili
9
Genta Washizaki
10
Ąžuolas Smagurauskas
12
78'
78'
Soichiro Suzuki
18
Lukas Vekrikas
19
Nojus Černiauskas
28
Mantas Monkelis
30
FK Garliava
Pirmas kėlinys
Lukas Odincovas
26'
min
Antras kėlinys
Domas Račkauskas
49'
min
Domas Račkauskas
49'
min
57'
min
Aurimas Raginis
Šarūnas Činikas
Watanabe Tsubasa
62'
min
Šarūnas Činikas
Watanabe Tsubasa
62'
min
78'
min
Soichiro Suzuki
Lukas Berednikovas
78'
min
Soichiro Suzuki
Lukas Berednikovas
Evaldas Urmonas
Domas Račkauskas
80'
min
Evaldas Urmonas
Domas Račkauskas
80'
min
81'
min
Rokas Antanas Župerka
81'
min
Rokas Antanas Župerka
Artiom Spelman
Rimvydas Lipnevičius
83'
min
Rimvydas Lipnevičius
83'
min
Rimvydas Lipnevičius
83'
min
Artiom Spelman
Rimvydas Lipnevičius
83'
min
Varžybų pabaiga
FK Nevėžis

ARTIMIAUSIOS RUNGTYNĖS

Nacionalinė vyrų rinktinė
TOPsport A lyga
FPRO LFF taurė 2024
Lygų / Rinktinių sąrašas
Moterų ir merginų rinktinės
TOPsport Pirma lyga
Jaunimo rinktinės
Visos
Kalendorius