Lietuvos jaunimo futsal čempionato U13 diviziono Pietų grupė 2023
5 turas
Šeštadienis
2023-01-28 13:00:00
Kybartų pagrindinė mokykla
4
FK Garliava
Domas Denisenko 5'
Domas Denisenko 5'
Arvydas Apukas 25'
Arvydas Apukas 25'
Nojus Norkus 38'
Nojus Norkus 38'
Domas Denisenko 5'
Arvydas Apukas 25'
Arvydas Apukas 25'
Nojus Norkus 38'
Nojus Norkus 38'
11
Kazlų Rūdos SC
Kipras Bendinskas 2'
Kipras Bendinskas 2'
Kipras Bendinskas 6'
Kipras Bendinskas 6'
Kipras Bendinskas 12'
Kipras Bendinskas 12'
Kipras Bendinskas 17'
Kipras Bendinskas 17'
Kipras Bendinskas 2'
Kipras Bendinskas 2'
Kipras Bendinskas 3'
Kipras Bendinskas 3'
Laurynas Pilauskas 8'
Laurynas Pilauskas 8'
Justas Žūkas 12'
Justas Žūkas 12'
Justas Žūkas 15'
Justas Žūkas 15'
Justas Žūkas 18'
Justas Žūkas 18'
Kipras Bendinskas 20'
Kipras Bendinskas 20'
Kipras Bendinskas 2'
Kipras Bendinskas 6'
Kipras Bendinskas 6'
Kipras Bendinskas 12'
Kipras Bendinskas 12'
Kipras Bendinskas 17'
Kipras Bendinskas 17'
Kipras Bendinskas 2'
Kipras Bendinskas 2'
Kipras Bendinskas 3'
Kipras Bendinskas 3'
Laurynas Pilauskas 8'
Laurynas Pilauskas 8'
Justas Žūkas 12'
Justas Žūkas 12'
Justas Žūkas 15'
Justas Žūkas 15'
Justas Žūkas 18'
Justas Žūkas 18'
Kipras Bendinskas 20'
Kipras Bendinskas 20'
Pilna statistika
Lietuvos jaunimo futsal čempionato U13 diviziono Pietų grupė 2023
5 turas
Šeštadienis, 2023-01-28 13:00:00
Kybartų pagrindinė mokykla
FK Garliava
Domas Denisenko 5'Domas Denisenko 5'
Arvydas Apukas 25'
Arvydas Apukas 25'
Nojus Norkus 38'
Nojus Norkus 38'
4
11
Pilna statistika
Kazlų Rūdos SC
Kipras Bendinskas 2'Kipras Bendinskas 2'
Kipras Bendinskas 6'
Kipras Bendinskas 6'
Kipras Bendinskas 12'
Kipras Bendinskas 12'
Kipras Bendinskas 17'
Kipras Bendinskas 17'
Kipras Bendinskas 2'
Kipras Bendinskas 2'
Kipras Bendinskas 3'
Kipras Bendinskas 3'
Laurynas Pilauskas 8'
Laurynas Pilauskas 8'
Justas Žūkas 12'
Justas Žūkas 12'
Justas Žūkas 15'
Justas Žūkas 15'
Justas Žūkas 18'
Justas Žūkas 18'
Kipras Bendinskas 20'
Kipras Bendinskas 20'
Naujienos
Statistika
Protokolas
Mačo eiga
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Oficialūs pranešimai
2024-03-28 19:55
TOP sport Futsal A lyga
TOP sport Pirma lyga
Lygos statistika
FK Garliava
|
Kazlų Rūdos SC
|
|
4 | Vieta lentelėje | 2 |
3 | Taškai | 9 |
15:29 | Įvarčių skirtumas | 27:10 |
FK Garliava
Kazlų Rūdos SC
Žaidėjai
Teisėjai
Pirmas teisėjas | Arūnas Dapkus |
Antras teisėjas | Aurimas Dapkus |
Žaidėjai
32' 32' 35' 35' 38' 38' Justas Žūkas (C) |
11 |
Martynas Urbonas (G) |
1 |
Dominykas Matulevičius |
5 |
Vakaris Aukštakalnis |
7 |
2' 2' 6' 6' 12' 12' 17' 17' 22' 22' 23' 23' 40' 40' Kipras Bendinskas |
10 |
Atsarginiai žaidėjai
Atsarginiai žaidėjai
Emilis Lukoševičius |
3 |
28' 28' Laurynas Pilauskas |
4 |
Emilis Juodžbalis |
6 |
Titas Žūkas |
8 |
Matas Juodžbalis |
9 |
Jokūbas Švilpa |
12 |
Pijus Sundejevas |
17 |
Jonas Nadzeika |
19 |
Simonas Naujokaitis |
21 |
FK Garliava
Pirmas kėlinys
2'
min
Kipras Bendinskas
2'
min
Kipras Bendinskas
Domas Denisenko
5'
min
Domas Denisenko
5'
min
6'
min
Kipras Bendinskas
6'
min
Kipras Bendinskas
12'
min
Kipras Bendinskas
12'
min
Kipras Bendinskas
17'
min
Kipras Bendinskas
17'
min
Kipras Bendinskas
Antras kėlinys
22'
min
Kipras Bendinskas
22'
min
Kipras Bendinskas
23'
min
Kipras Bendinskas
23'
min
Kipras Bendinskas
Arvydas Apukas
25'
min
Arvydas Apukas
25'
min
28'
min
Laurynas Pilauskas
28'
min
Laurynas Pilauskas
32'
min
Justas Žūkas
32'
min
Justas Žūkas
35'
min
Justas Žūkas
35'
min
Justas Žūkas
Nojus Norkus
38'
min
38'
min
Justas Žūkas
Nojus Norkus
38'
min
38'
min
Justas Žūkas
40'
min
40'
min
Kipras Bendinskas
40'
min
40'
min
Kipras Bendinskas
Varžybų pabaiga
Kazlų Rūdos SC
ARTIMIAUSIOS RUNGTYNĖS
TOPsport A lyga
TOPsport Pirma lyga
Topo centras Euronics Lietuvos moterų A lyga
Lygų / Rinktinių sąrašas
Jaunimo rinktinės
Jaunimo čempionatai
Visos
Kalendorius
TOPsport A lyga 2024
Penktadienį 03-29 19:00
FK Banga
FC Džiugas
Gargždų miesto dirbtinės dangos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Šeštadienį 03-30 15:00
FC Hegelmann
FK Panevėžys
LFF Kauno treniruočių centro stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Šeštadienį 03-30 17:00
FA Šiauliai
FK TransINVEST
Gytarių stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Sekmadienį 03-31 14:00
FK Sūduva
DFK Dainava
Marijampolės futbolo arenos maniežas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Sekmadienį 03-31 17:30
FK Kauno Žalgiris
FK Žalgiris
Dariaus ir Girėno stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Šeštadienį 04-06 14:00
FC Džiugas
FC Hegelmann
VšĮ "Telšių futbolo ateitis" dirbtinės dangos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Šeštadienį 04-06 16:00
DFK Dainava
FK Banga
Marijampolės futbolo arenos maniežas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Sekmadienį 04-07 12:00
FK TransINVEST
FK Sūduva
Širvintų stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Sekmadienį 04-07 14:00
FK Žalgiris
FA Šiauliai
LFF stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Sekmadienį 04-07 17:30
FK Kauno Žalgiris
FK Panevėžys
Dariaus ir Girėno stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Penktadienį 03-29 18:00
FA Šiauliai B
FC Neptūnas
Gytarių stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Penktadienį 03-29 18:00
FK Kauno Žalgiris B
FK Nevėžis
VDU Valdo Adamkaus sporto centro stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Penktadienį 03-29 18:00
FK Panevėžys B
FC "Be1"
Panevėžio Žemynos progimnazijos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Šeštadienį 03-30 13:00
FK Garliava
Tauras
Garliavos A.Mitkaus mokyklos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Šeštadienį 03-30 15:00
FK Ekranas
FK Minija
Panevėžio Žemynos progimnazijos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Šeštadienį 03-30 15:00
Vilniaus BFA
FK Babrungas
BFA Arena
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Šeštadienį 03-30 15:00
FK Atmosfera
FK Riteriai
Mažeikių stadionas dirbtinė danga
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Pirmadienį 04-01 15:00
FK Banga B
FC Hegelmann B
Gargždų miesto dirbtinės dangos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Penktadienį 04-05 15:00
Tauras
FK Banga B
Tauragės dirbtinės dangos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Penktadienį 04-05 17:00
FK Kauno Žalgiris B
FC "Be1"
VDU Valdo Adamkaus sporto centro stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Sekmadienį 04-14 13:00
FC Hegelmann
FK Banga
LFF Kauno treniruočių centro stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Sekmadienį 04-21 12:00
FK TransINVEST
MFA Žalgiris-MRU
Širvintų stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Sekmadienį 04-21 12:00
FK Banga
FK Saned
Gargždų miesto dirbtinės dangos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Sekmadienį 04-21 14:00
FC Hegelmann
FK Gintra
Garliavos A.Mitkaus mokyklos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Šeštadienį 04-27 12:00
FC Hegelmann
MFA Žalgiris-MRU
LFF Kauno treniruočių centro stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Šeštadienį 04-27 15:00
FK Gintra
FK Banga
Gytarių stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Sekmadienį 04-28 14:00
FK TransINVEST
FK Saned
Širvintų stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Šeštadienį 05-04 15:00
FK Banga
MFA Žalgiris-MRU
Gargždų miesto dirbtinės dangos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Sekmadienį 05-05 13:00
FK Saned
FK Gintra
Mažeikių stadionas dirbtinė danga
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Sekmadienį 05-05 14:00
FC Hegelmann
FK TransINVEST
Garliavos A.Mitkaus mokyklos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
2025 UEFA Under-21 - Qualifying competition - GrpI
Ketvirtadienį 09-05 23:00
Lietuva
Čekija
Nenurodyta arba tikslinama.
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
2025 UEFA Under-21 - Qualifying competition - GrpI
Trečiadienį 10-09 23:00
Islandija
Lietuva
Nenurodyta arba tikslinama.
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
2025 UEFA Under-21 - Qualifying competition - GrpI
Pirmadienį 10-14 23:00
Čekija
Lietuva
Nenurodyta arba tikslinama.
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Samsung Galaxy Watch EJL U15 divizionas 2023/2024 I etapas
Penktadienį 03-29 18:45
Marijampolės FC
FK Aidas
Marijampolės futbolo maniežas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Lietuvos jaunučių lygos U14 divizionas 2023/2024
Šeštadienį 03-30 10:00
VFM Fortūna
VFA Geležinis Vilkas
Fanų stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Samsung Galaxy Watch EJL U16 divizionas 2023/2024 I etapas
Šeštadienį 03-30 11:30
Vilnius Football Academy
FA-FK Panevėžys-PRSSG
Fanų stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Samsung Galaxy Watch EJL U15 divizionas 2023/2024 I etapas
Šeštadienį 03-30 12:30
Vilniaus BFA
Klaipėdos FM
Vilniaus Fabijoniškių gimnazijos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Samsung Galaxy Watch EJL U18 divizionas 2023/2024 I etapas
Šeštadienį 03-30 13:00
FA Šiauliai
FK Garliava
Gytarių stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Samsung Galaxy Watch EJL U18 divizionas 2023/2024 I etapas
Šeštadienį 03-30 13:00
FA Tauras
FK Žalgiris
Tauragės dirbtinės dangos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Samsung Galaxy Watch EJL U15 divizionas 2023/2024 I etapas
Šeštadienį 03-30 13:30
Vilnius Football Academy
FA-FK Panevėžys-PRSSG
Fanų stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Samsung Galaxy Watch EJL U16 divizionas 2023/2024 I etapas
Šeštadienį 03-30 14:10
Vilniaus BFA
Klaipėdos FM
Vilniaus Fabijoniškių gimnazijos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Samsung Galaxy Watch EJL U18 divizionas 2023/2024 I etapas
Šeštadienį 03-30 15:30
Marijampolės FC
Vilnius Football Academy
Fanų stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Samsung Galaxy Watch EJL U18 divizionas 2023/2024 I etapas
Šeštadienį 03-30 17:00
Talentų FA-FK Riteriai
Klaipėdos FM
LFF stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Samsung Galaxy Watch LVL U11 diviziono Šiaurės-Vakarų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024
Penktadienį 03-29 15:00
FA Šiauliai
FK Ekranas
Gytarių stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Samsung Galaxy Watch LVL U11 diviziono Šiaurės-Vakarų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024
Penktadienį 03-29 15:00
FA Šiauliai
FK Ekranas
Gytarių stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Samsung Galaxy Watch LVL U9 divizionas A lygmuo Rytų regiono grupė 2023/2024
Penktadienį 03-29 16:00
FM Vilniaus Vytis
FK Žalgiris
Vilniaus Joachimo Lelevelio inžinerijos gimnazijos sporto aikštynas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Samsung Galaxy Watch LVL U12 diviziono Pietų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024
Penktadienį 03-29 17:00
Marijampolės FC
FK Garliava
Marijampolės futbolo maniežas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Samsung Galaxy Watch LVL U12 diviziono Pietų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024
Penktadienį 03-29 17:00
Marijampolės FC
FK Garliava
Marijampolės futbolo maniežas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Samsung Galaxy Watch LVL U10 diviziono Rytų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024
Penktadienį 03-29 17:30
VFA Geležinis Vilkas
FA Utenis
Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino štabo bataliono stadionas, Vilnius
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Samsung Galaxy Watch LVL U10 diviziono Rytų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024
Penktadienį 03-29 17:30
VFA Geležinis Vilkas
FA Utenis
Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino štabo bataliono stadionas, Vilnius
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Penktadienį 03-29 18:00
FA Šiauliai B
FC Neptūnas
Gytarių stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Penktadienį 03-29 18:00
FK Kauno Žalgiris B
FK Nevėžis
VDU Valdo Adamkaus sporto centro stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Penktadienį 03-29 18:00
FK Panevėžys B
FC "Be1"
Panevėžio Žemynos progimnazijos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai