Spark energy moterų A lyga 2022
14 turas
Sekmadienis
2022-09-11 15:00:00
Radviliškio miesto centrinis stadionas
5
FK Gintra
Miracle Porter 2'
Miracle Porter 32'
Vivian Obianujuwan Ikechukwu 68'
Samantha Rosette 74'
Miracle Porter 82'
Miracle Porter 32'
Vivian Obianujuwan Ikechukwu 68'
Samantha Rosette 74'
Miracle Porter 82'
0
FK Vilnius
Pilna statistika
Spark energy moterų A lyga 2022
14 turas
Sekmadienis, 2022-09-11 15:00:00
Radviliškio miesto centrinis stadionas
FK Gintra
Miracle Porter 2'Miracle Porter 32'
Vivian Obianujuwan Ikechukwu 68'
Samantha Rosette 74'
Miracle Porter 82'
5
0
Pilna statistika
FK Vilnius
Naujienos
Statistika
Protokolas
Mačo eiga
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Elitinė jaunių lyga
2024-04-23 20:00
Netektys
2024-04-23 14:00
TOP sport A lyga
Lygos statistika
FK Gintra
|
FK Vilnius
|
|
1 | Vieta lentelėje | 3 |
58 | Taškai | 36 |
73:9 | Įvarčių skirtumas | 45:26 |
FK Gintra
FK Vilnius
Žaidėjai
44 | Algimantė Mikutaitė (C) 83' |
1 | Aušrinė Bikutė (G) |
2 | Samantha Rosette 74' |
5 | Shannon Aviza |
8 | Hannah De Bose 59' |
9 | Gintarė Raznauskaitė 83' |
10 | Marija Galkina 74' 74' |
17 | Tereza Romanovskaja |
19 | Vivian Obianujuwan Ikechukwu 68' 74' |
20 | Emily Goodson |
54 | Miracle Porter 2' 32' 82' 83' |
Teisėjai
Teisėjas | Rasa Grigonė |
Pirmasis asistentas | Arnas Alūzas |
Antrasis asistentas | Deinas Leitonas |
Žaidėjai
Greta Valikonienė (Guižauskaitė) (C) |
9 |
32' Aušra Klevečkaitė (G) |
99 |
77' Alina Špakovskaja |
4 |
Vismantė Čereškaitė |
12 |
Viktorija Magalinskaja |
13 |
77' Liliia Tsurak |
18 |
67' Kristina Romanova |
22 |
Aistė Šveckutė |
23 |
Dovilė Dockaitė |
24 |
Gabija Valiukevičiūtė |
50 |
Khrystyna Pereviznyk |
88 |
Atsarginiai žaidėjai
6 | Santa Lichareva 83' |
15 | Saulutė Railaitė 83' |
27 | Eitvydė Partikaitė 74' |
77 | Neda Klezaitė 83' |
88 | Oluwadamilola Iyabo Koko 74' 74' |
Atsarginiai žaidėjai
Gabrielė Vasilenko (G) |
80 |
77' Goda Papartytė |
2 |
Aivė Andriuškevičiūtė |
16 |
77' Skaistė Petrauskaitė |
19 |
67' Laura Kubiliūtė |
25 |
Ūla Miniotaitė |
26 |
FK Gintra
Pirmas kėlinys
Miracle Porter
2'
min
32'
min
Aušra Klevečkaitė
Miracle Porter
32'
min
Antras kėlinys
Hannah De Bose
59'
min
67'
min
Laura Kubiliūtė
Kristina Romanova
Vivian Obianujuwan Ikechukwu
68'
min
Eitvydė Partikaitė
Vivian Obianujuwan Ikechukwu
74'
min
Oluwadamilola Iyabo Koko
Marija Galkina
74'
min
Samantha Rosette
74'
min
Oluwadamilola Iyabo Koku
Marija Galkina
74'
min
77'
min
Goda Papartytė
Alina Špakovskaja
77'
min
Skaistė Petrauskaitė
Liliia Tsurak
Miracle Porter
82'
min
Santa Lichareva
Miracle Porter
83'
min
Saulutė Railaitė
Gintarė Raznauskaitė
83'
min
Neda Klezaitė
Algimantė Mikutaitė
83'
min
Varžybų pabaiga
FK Vilnius
ARTIMIAUSIOS RUNGTYNĖS
TOPsport A lyga
Topo centras Euronics Lietuvos moterų A lyga
TOPsport Pirma lyga
Lygų / Rinktinių sąrašas
Jaunimo rinktinės
Jaunimo čempionatai
Visos
Kalendorius
TOPsport A lyga 2024
Trečiadienį 04-24 18:00
FK Panevėžys
FC Džiugas
Panevėžio "Aukštaitijos" stadionas (žolės)
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Trečiadienį 04-24 18:00
FK TransINVEST
FC Hegelmann
Širvintų stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Trečiadienį 04-24 19:00
FK Kauno Žalgiris
FK Banga
Dariaus ir Girėno stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Trečiadienį 04-24 20:00
FK Žalgiris
DFK Dainava
LFF stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Šeštadienį 04-27 15:00
FC Džiugas
FK TransINVEST
Nenurodyta arba tikslinama.
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Sekmadienį 04-28 13:00
FC Hegelmann
FK Kauno Žalgiris
LFF Kauno treniruočių centro stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Sekmadienį 04-28 15:00
FK Banga
FA Šiauliai
Gargždų miesto dirbtinės dangos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Sekmadienį 04-28 17:00
FK Sūduva
FK Žalgiris
Marijampolės futbolo arenos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Sekmadienį 04-28 19:00
DFK Dainava
FK Panevėžys
Alytaus stadionas žolės
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Trečiadienį 05-01 15:00
FA Šiauliai
FC Hegelmann
Nenurodyta arba tikslinama.
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Šeštadienį 04-27 13:00
FC Hegelmann
MFA Žalgiris-MRU
LFF Kauno treniruočių centro stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Šeštadienį 04-27 15:00
FK Gintra
FK Banga
Gytarių stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Sekmadienį 04-28 16:00
FK TransINVEST
FK Saned
Širvintų stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Šeštadienį 05-04 16:00
FK Banga
MFA Žalgiris-MRU
Gargždų miesto dirbtinės dangos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Sekmadienį 05-05 14:00
FK Saned
FK Gintra
Mažeikių stadionas dirbtinė danga
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Sekmadienį 05-05 15:00
FC Hegelmann
FK TransINVEST
Garliavos A.Mitkaus mokyklos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Sekmadienį 05-12 13:00
FK Banga
FC Hegelmann
Gargždų miesto dirbtinės dangos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Sekmadienį 05-12 15:00
FK TransINVEST
FK Gintra
Širvintų stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Sekmadienį 05-26 12:00
FK Banga
FK TransINVEST
Gargždų miesto dirbtinės dangos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Sekmadienį 05-26 12:00
MFA Žalgiris-MRU
FK Gintra
Lietuvos sporto centro stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Penktadienį 04-26 17:00
FC "Be1"
Vilniaus BFA
Jonavos dirbtinės dangos aikštė
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Penktadienį 04-26 18:00
FK Nevėžis
FK Ekranas
Kėdainių stadionas dirbtinė danga
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Penktadienį 04-26 18:00
FK Babrungas
FK Minija
Plungės dirbtinės dangos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Penktadienį 04-26 19:00
FC Neptūnas
FK Garliava
Klaipėdos dirbtinės dangos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Šeštadienį 04-27 14:00
Tauras
FK Atmosfera
Tauragės dirbtinės dangos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Šeštadienį 04-27 16:00
FK Riteriai
FA Šiauliai B
LFF stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Pirmadienį 04-29 18:00
FK Banga B
FK Panevėžys B
Gargždų miesto dirbtinės dangos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Pirmadienį 04-29 19:00
FC Hegelmann B
FK Kauno Žalgiris B
LFF Kauno treniruočių centro stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Penktadienį 05-03 18:00
FK Babrungas
Tauras
Plungės dirbtinės dangos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Penktadienį 05-03 18:00
FK Panevėžys B
FK Atmosfera
Panevėžio Žemynos progimnazijos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
2025 UEFA Under-21 - Qualifying competition - GrpI
Penktadienį 09-06
Lietuva
Čekija
Nenurodyta arba tikslinama.
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
2025 UEFA Under-21 - Qualifying competition - GrpI
Ketvirtadienį 10-10
Islandija
Lietuva
Nenurodyta arba tikslinama.
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
2025 UEFA Under-21 - Qualifying competition - GrpI
Antradienį 10-15
Čekija
Lietuva
Nenurodyta arba tikslinama.
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Lietuvos jaunučių lygos U14 divizionas 2023/2024
Šeštadienį 04-27 10:30
FK Garliava
Vilniaus BFA
Garliavos A.Mitkaus mokyklos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Lietuvos jaunučių lygos U14 divizionas 2023/2024
Šeštadienį 04-27 11:00
Vilnius Football Academy
Kauno Žalgirio FA
Fanų stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Lietuvos jaunučių lygos U14 divizionas 2023/2024
Šeštadienį 04-27 13:00
VFM Fortūna
Talentų FA-FK Riteriai
Fanų stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Lietuvos jaunučių lygos U13 divizionas 2023/2024
Šeštadienį 04-27 14:45
FA-FM Ateitis
Kauno Žalgirio FA
Pilaitės futbolo maniežas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Lietuvos jaunučių lygos U14 divizionas 2023/2024
Sekmadienį 04-28 10:00
FK Jonava
FK Granitas
Jonavos dirbtinės dangos aikštė
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Lietuvos jaunučių lygos U13 divizionas 2023/2024
Sekmadienį 04-28 11:30
FK Jonava
FK Granitas
Jonavos dirbtinės dangos aikštė
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Lietuvos jaunučių lygos U13 divizionas 2023/2024
Sekmadienį 04-28 12:00
FA Šiauliai
FK Žalgiris
Gytarių stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Lietuvos jaunučių lygos U14 divizionas 2023/2024
Sekmadienį 04-28 12:00
FA Šiauliai
FK Žalgiris
Gytarių stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Lietuvos jaunimo U19 futbolo čempionatas 2023/2024
Sekmadienį 04-28 13:00
FK Žalgiris
Prienų futbolo mokykla
Vilniaus Senvagės gimnazijos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Lietuvos jaunimo U19 futbolo čempionatas 2023/2024
Sekmadienį 04-28 14:00
FK Saned
FA Tauras
Žagarės miesto stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Samsung Galaxy Watch LVL U12 divizionas A lygmuo Pietų regiono grupė 2023/2024
Trečiadienį 04-24 12:00
FK Jonava
FK Garliava B
Jonavos stadionas (dirbtinės žolės)
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
LVJUFA Pirmos lygos U13 diviziono Šiaurės-Vakarų grupė 2023/2024
Trečiadienį 04-24 15:30
Klaipėdos FM B
FK Banga
Klaipėdos FM stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Samsung Galaxy Watch LVL U12 diviziono Pietų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024
Trečiadienį 04-24 16:00
FC Hegelmann Akademija
FK Garliava
LFF Kauno treniruočių centro stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Samsung Galaxy Watch LVL U12 diviziono Pietų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024
Trečiadienį 04-24 16:00
FC Hegelmann Akademija
FK Garliava
LFF Kauno treniruočių centro stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Samsung Galaxy Watch LVL U8 diviziono A lygmuo Vakarų regiono grupė 2023/2024
Trečiadienį 04-24 16:00
KFA
Palangos SC
Klaipėdos dirbtinės dangos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Samsung Galaxy Watch LVL U10 diviziono Šiaurės-Vakarų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024
Trečiadienį 04-24 16:00
Mažeikių FK Atmosfera
Klaipėdos FM
Mažeikių miesto centrinis stadionas (natūrali žolė)
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Samsung Galaxy Watch LVL U10 diviziono Šiaurės-Vakarų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024
Trečiadienį 04-24 16:00
Mažeikių FK Atmosfera
Klaipėdos FM
Mažeikių miesto centrinis stadionas (natūrali žolė)
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
LVJUFA Pirmos lygos U13 diviziono Šiaurės-Vakarų grupė 2023/2024
Trečiadienį 04-24 17:00
Klaipėdos FM C
Mažeikių FK Atmosfera
Klaipėdos FM stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
LVJUFA Pirmos lygos U15 diviziono Šiaurės-Vakarų regiono grupė 2023/2024
Trečiadienį 04-24 17:00
FK Šilutė
Klaipėdos FM B
Šilutės stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Samsung Galaxy Watch LVL U10 divizionas A lygmuo Šiaurės regiono B grupė 2023/2024
Trečiadienį 04-24 17:00
FA Panevėžys-PRSSG
FA Šiauliai D
Panevėžio FA dirbtinė aikštė
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai