Samsung Galaxy Watch EJL U16 divizionas 2022/2023 4 turas
Šeštadienis 2022-08-27 11:00:00 Naujosios Vilnios stadionas
1
FK Granitas
Dominykas Gaiko 53'
Dominykas Gaiko 53'
10
FC Hegelmann
Elijus Benetis 13'
Elijus Benetis 13'
Arnas Armalas 18'
Arnas Armalas 18'
Matas Dalinkevičius 29'
Matas Dalinkevičius 29'
Arnas Armalas 30'
Arnas Armalas 30'
Matas Dalinkevičius 35'
Matas Dalinkevičius 35'
Naglis Vėlavičius 39'
Naglis Vėlavičius 39'
Elijus Benetis 42'
Elijus Benetis 42'
Aronas Vaičiurgis 45'
Aronas Vaičiurgis 45'
Nojus Stelmokas 17'
Nojus Stelmokas 17'
Arnas Armalas 24'
Arnas Armalas 24'
Pilna statistika
Samsung Galaxy Watch EJL U16 divizionas 2022/2023 4 turas
Šeštadienis, 2022-08-27 11:00:00 Naujosios Vilnios stadionas
FK Granitas
Dominykas Gaiko 53'
Dominykas Gaiko 53'
1
10
Pilna statistika
FC Hegelmann
Elijus Benetis 13'
Elijus Benetis 13'
Arnas Armalas 18'
Arnas Armalas 18'
Matas Dalinkevičius 29'
Matas Dalinkevičius 29'
Arnas Armalas 30'
Arnas Armalas 30'
Matas Dalinkevičius 35'
Matas Dalinkevičius 35'
Naglis Vėlavičius 39'
Naglis Vėlavičius 39'
Elijus Benetis 42'
Elijus Benetis 42'
Aronas Vaičiurgis 45'
Aronas Vaičiurgis 45'
Nojus Stelmokas 17'
Nojus Stelmokas 17'
Arnas Armalas 24'
Arnas Armalas 24'
Naujienos
Statistika
Protokolas
Mačo eiga
Lygos statistika
FK Granitas
FC Hegelmann
11 Vieta lentelėje 10
0 Taškai 4
0:0 Įvarčių skirtumas 13:61
FK Granitas
FC Hegelmann
Žaidėjai
23
Dominik Vysockij (C)
1
Dominykas Rabzin (G)
2
Nazarij Hrabar
46'
46'
8
Kevin Godlevskij
46'
46'
9
Damian Sadovski
18'
18'
10
Karolis Chrustaliov
11
Erikas Drobyševskij
14
Daniel Adamovič
66'
66'
24
Justas Žemaitis
79'
79'
69
Saulius Kerinas
18'
18'
74
Juliano Ioncu Jaškevič
Teisėjai
Teisėjas Yuriy Solovyov
Antrasis asistentas Mindaugas Čibinskas
Pirmasis asistentas Šarūnas Laurinavičius
Žaidėjai
18'
18'
30'
30'
69'
69'
Arnas Armalas (C)
7
Dominykas Palaitis (G)
44
39'
39'
Naglis Vėlavičius
8
Domantas Dautaras
9
45'
45'
Aronas Vaičiurgis
14
29'
29'
35'
35'
Matas Dalinkevičius
15
Arnas Kemežys
17
Aidas Žukauskas
32
46'
46'
Jonas Ruzgaitis
39
62'
62'
Nojus Stelmokas
55
13'
13'
42'
42'
Elijus Benetis
77
Atsarginiai žaidėjai
5
Pijus Janulevičius
66'
66'
13
Dominykas Gaiko
18'
18'
53'
53'
16
Nikita Lisovskij
79'
79'
20
Jurij Petrovskij
46'
46'
79'
79'
22
Edvin Tumaš
79'
79'
39
Pavel Stefanovič
46'
46'
55
Kristupas Marma
18'
18'
Atsarginiai žaidėjai
Armandas Stankevičius
4
46'
46'
Ernestas Pliasunov
11
FK Granitas
Pirmas kėlinys
13'
min
Elijus Benetis
13'
min
Elijus Benetis
18'
min
Arnas Armalas
Dominykas Gaiko
Damian Sadovski
18'
min
Kristupas Marma
Saulius Kerinas
18'
min
18'
min
Arnas Armalas
Dominykas Gaiko
Damian Sadovski
18'
min
Kristupas Marma
Saulius Kerinas
18'
min
29'
min
Matas Dalinkevičius
29'
min
Matas Dalinkevičius
30'
min
Arnas Armalas
30'
min
Arnas Armalas
35'
min
Matas Dalinkevičius
35'
min
Matas Dalinkevičius
39'
min
Naglis Vėlavičius
39'
min
Naglis Vėlavičius
42'
min
Elijus Benetis
42'
min
Elijus Benetis
45'
min
Aronas Vaičiurgis
45'
min
Aronas Vaičiurgis
Antras kėlinys
46'
min
Ernestas Pliasunov
Jonas Ruzgaitis
Jurij Petrovskij
Kevin Godlevskij
46'
min
Pavel Stefanovič
Nazarij Hrabar
46'
min
46'
min
Ernestas Pliasunov
Jonas Ruzgaitis
Jurij Petrovskij
Kevin Godlevskij
46'
min
Pavel Stefanovič
Nazarij Hrabar
46'
min
Dominykas Gaiko
53'
min
Dominykas Gaiko
53'
min
62'
min
Nojus Stelmokas
62'
min
Nojus Stelmokas
Pijus Janulevičius
Daniel Adamovič
66'
min
Pijus Janulevičius
Daniel Adamovič
66'
min
69'
min
Arnas Armalas
69'
min
Arnas Armalas
Nikita Lisovskij
Jurij Petrovskij
79'
min
Edvin Tumaš
Justas Žemaitis
79'
min
Nikita Lisovskij
Jurij Petrovskij
79'
min
Edvin Tumaš
Justas Žemaitis
79'
min
Varžybų pabaiga
FC Hegelmann

ARTIMIAUSIOS RUNGTYNĖS

Nacionalinė vyrų rinktinė
TOPsport A lyga
FPRO LFF taurė 2024
Lygų / Rinktinių sąrašas
Moterų ir merginų rinktinės
TOPsport Pirma lyga
Jaunimo rinktinės
Visos
Kalendorius