LVJUFA Pirmos lygos U15 diviziono Rytų regiono grupė 2022/2023
5 turas
Šeštadienis
2022-11-19 14:00:00
Pilaitės futbolo maniežas
3
FK Margiris
Nazar Fedorenko 4'
Nazar Fedorenko 4'
Nazar Fedorenko 4'
Nazar Fedorenko 4'
Dominik Vainer 40'
Dominik Vainer 40'
Dominik Vainer 40'
Dominik Vainer 40'
Nazar Fedorenko 75'
Nazar Fedorenko 75'
Nazar Fedorenko 75'
Nazar Fedorenko 75'
Nazar Fedorenko 4'
Nazar Fedorenko 4'
Nazar Fedorenko 4'
Dominik Vainer 40'
Dominik Vainer 40'
Dominik Vainer 40'
Dominik Vainer 40'
Nazar Fedorenko 75'
Nazar Fedorenko 75'
Nazar Fedorenko 75'
Nazar Fedorenko 75'
6
FA Utenis
Nikita Leontjev 18'
Nikita Leontjev 18'
Nikita Leontjev 18'
Nikita Leontjev 18'
Lukian Barhan 5'
Lukian Barhan 5'
Lukian Barhan 5'
Lukian Barhan 5'
Simonas Vinčiūnas 9'
Simonas Vinčiūnas 9'
Simonas Vinčiūnas 9'
Simonas Vinčiūnas 9'
Simonas Vinčiūnas 14'
Simonas Vinčiūnas 14'
Simonas Vinčiūnas 14'
Simonas Vinčiūnas 14'
Simonas Vinčiūnas 15'
Simonas Vinčiūnas 15'
Simonas Vinčiūnas 15'
Simonas Vinčiūnas 15'
Kipras Paulauskas 26'
Kipras Paulauskas 26'
Kipras Paulauskas 26'
Kipras Paulauskas 26'
Nikita Leontjev 18'
Nikita Leontjev 18'
Nikita Leontjev 18'
Lukian Barhan 5'
Lukian Barhan 5'
Lukian Barhan 5'
Lukian Barhan 5'
Simonas Vinčiūnas 9'
Simonas Vinčiūnas 9'
Simonas Vinčiūnas 9'
Simonas Vinčiūnas 9'
Simonas Vinčiūnas 14'
Simonas Vinčiūnas 14'
Simonas Vinčiūnas 14'
Simonas Vinčiūnas 14'
Simonas Vinčiūnas 15'
Simonas Vinčiūnas 15'
Simonas Vinčiūnas 15'
Simonas Vinčiūnas 15'
Kipras Paulauskas 26'
Kipras Paulauskas 26'
Kipras Paulauskas 26'
Kipras Paulauskas 26'
Pilna statistika
LVJUFA Pirmos lygos U15 diviziono Rytų regiono grupė 2022/2023
5 turas
Šeštadienis, 2022-11-19 14:00:00
Pilaitės futbolo maniežas
FK Margiris
Nazar Fedorenko 4'Nazar Fedorenko 4'
Nazar Fedorenko 4'
Nazar Fedorenko 4'
Dominik Vainer 40'
Dominik Vainer 40'
Dominik Vainer 40'
Dominik Vainer 40'
Nazar Fedorenko 75'
Nazar Fedorenko 75'
Nazar Fedorenko 75'
Nazar Fedorenko 75'
3
6
Pilna statistika
FA Utenis
Nikita Leontjev 18'Nikita Leontjev 18'
Nikita Leontjev 18'
Nikita Leontjev 18'
Lukian Barhan 5'
Lukian Barhan 5'
Lukian Barhan 5'
Lukian Barhan 5'
Simonas Vinčiūnas 9'
Simonas Vinčiūnas 9'
Simonas Vinčiūnas 9'
Simonas Vinčiūnas 9'
Simonas Vinčiūnas 14'
Simonas Vinčiūnas 14'
Simonas Vinčiūnas 14'
Simonas Vinčiūnas 14'
Simonas Vinčiūnas 15'
Simonas Vinčiūnas 15'
Simonas Vinčiūnas 15'
Simonas Vinčiūnas 15'
Kipras Paulauskas 26'
Kipras Paulauskas 26'
Kipras Paulauskas 26'
Kipras Paulauskas 26'
Naujienos
Statistika
Protokolas
Mačo eiga
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Oficialūs pranešimai
2024-03-28 19:55
TOP sport Futsal A lyga
TOP sport Pirma lyga
Lygos statistika
FK Margiris
|
FA Utenis
|
|
10 | Vieta lentelėje | 4 |
8 | Taškai | 37 |
19:70 | Įvarčių skirtumas | 61:50 |
FK Margiris
FA Utenis
Žaidėjai
1 | Andrej Jančunskij (G) |
2 | Jonas Džiautas |
4 | Mantas Jonas Steponavičius |
9 | Arminas Sukristovas |
10 | Hugas Gelūnas |
11 | Milanijus Usanov |
15 | Rostislav Michailov |
19 | Kristupas Škėma |
26 | Dominik Vainer 40' 40' 40' 40' |
30 | Kajus Petrėnas |
77 | Nazar Fedorenko 4' 4' 4' 4' 75' 75' 75' 75' |
Teisėjai
Teisėjas | Kasparas Guobys |
Žaidėjai
Edvinas Drobelis (C) |
8 |
Aironas Katinas (G) |
1 |
Domas Garunkštis |
3 |
Eimantas Ančius |
4 |
Artiom Timocha |
5 |
Donatas Petrauskas |
6 |
45' 45' 45' 45' Lukian Barhan |
7 |
Augustas Karosas |
19 |
Žygimantas Šeduikis |
20 |
Mangirdas Daujotis |
22 |
David Čuiko |
36 |
Atsarginiai žaidėjai
3 | Ignas Burokas |
6 | Michal Brazis |
7 | Tomas Rimkus |
17 | Jonas Januševičius |
20 | Ugnius Bogdevičius |
32 | Danila Zenonas Žaldaris |
Atsarginiai žaidėjai
Rokas Baltaduonis (G) |
12 |
Ridas Bieliajevas |
2 |
66' 66' 66' 66' Kipras Paulauskas |
10 |
49' 49' 49' 49' 54' 54' 54' 54' 55' 55' 55' 55' Simonas Vinčiūnas |
11 |
Benas Juknevičius |
26 |
18' 18' 18' 18' Nikita Leontjev |
42 |
FK Margiris
Pirmas kėlinys
Nazar Fedorenko
4'
min
Nazar Fedorenko
4'
min
Nazar Fedorenko
4'
min
Nazar Fedorenko
4'
min
18'
min
Nikita Leontjev
18'
min
Nikita Leontjev
18'
min
Nikita Leontjev
18'
min
Nikita Leontjev
Dominik Vainer
40'
min
Dominik Vainer
40'
min
Dominik Vainer
40'
min
Dominik Vainer
40'
min
Antras kėlinys
45'
min
Lukian Barhan
45'
min
Lukian Barhan
45'
min
Lukian Barhan
45'
min
Lukian Barhan
49'
min
Simonas Vinčiūnas
49'
min
Simonas Vinčiūnas
49'
min
Simonas Vinčiūnas
49'
min
Simonas Vinčiūnas
54'
min
Simonas Vinčiūnas
54'
min
Simonas Vinčiūnas
54'
min
Simonas Vinčiūnas
54'
min
Simonas Vinčiūnas
55'
min
Simonas Vinčiūnas
55'
min
Simonas Vinčiūnas
55'
min
Simonas Vinčiūnas
55'
min
Simonas Vinčiūnas
66'
min
Kipras Paulauskas
66'
min
Kipras Paulauskas
66'
min
Kipras Paulauskas
66'
min
Kipras Paulauskas
Nazar Fedorenko
75'
min
Nazar Fedorenko
75'
min
Nazar Fedorenko
75'
min
Nazar Fedorenko
75'
min
Varžybų pabaiga
FA Utenis
ARTIMIAUSIOS RUNGTYNĖS
TOPsport A lyga
TOPsport Pirma lyga
Topo centras Euronics Lietuvos moterų A lyga
Lygų / Rinktinių sąrašas
Jaunimo rinktinės
Jaunimo čempionatai
Visos
Kalendorius
TOPsport A lyga 2024
Penktadienį 03-29 19:00
FK Banga
FC Džiugas
Gargždų miesto dirbtinės dangos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Šeštadienį 03-30 15:00
FC Hegelmann
FK Panevėžys
LFF Kauno treniruočių centro stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Šeštadienį 03-30 17:00
FA Šiauliai
FK TransINVEST
Gytarių stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Sekmadienį 03-31 14:00
FK Sūduva
DFK Dainava
Marijampolės futbolo arenos maniežas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Sekmadienį 03-31 17:30
FK Kauno Žalgiris
FK Žalgiris
Dariaus ir Girėno stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Šeštadienį 04-06 14:00
FC Džiugas
FC Hegelmann
VšĮ "Telšių futbolo ateitis" dirbtinės dangos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Šeštadienį 04-06 16:00
DFK Dainava
FK Banga
Marijampolės futbolo arenos maniežas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Sekmadienį 04-07 12:00
FK TransINVEST
FK Sūduva
Širvintų stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Sekmadienį 04-07 14:00
FK Žalgiris
FA Šiauliai
LFF stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Sekmadienį 04-07 17:30
FK Kauno Žalgiris
FK Panevėžys
Dariaus ir Girėno stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Penktadienį 03-29 18:00
FA Šiauliai B
FC Neptūnas
Gytarių stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Penktadienį 03-29 18:00
FK Kauno Žalgiris B
FK Nevėžis
VDU Valdo Adamkaus sporto centro stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Penktadienį 03-29 18:00
FK Panevėžys B
FC "Be1"
Panevėžio Žemynos progimnazijos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Šeštadienį 03-30 13:00
FK Garliava
Tauras
Garliavos A.Mitkaus mokyklos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Šeštadienį 03-30 15:00
FK Ekranas
FK Minija
Panevėžio Žemynos progimnazijos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Šeštadienį 03-30 15:00
Vilniaus BFA
FK Babrungas
BFA Arena
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Šeštadienį 03-30 15:00
FK Atmosfera
FK Riteriai
Mažeikių stadionas dirbtinė danga
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Pirmadienį 04-01 15:00
FK Banga B
FC Hegelmann B
Gargždų miesto dirbtinės dangos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Penktadienį 04-05 15:00
Tauras
FK Banga B
Tauragės dirbtinės dangos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Penktadienį 04-05 17:00
FK Kauno Žalgiris B
FC "Be1"
VDU Valdo Adamkaus sporto centro stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Sekmadienį 04-14 13:00
FC Hegelmann
FK Banga
LFF Kauno treniruočių centro stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Sekmadienį 04-21 12:00
FK TransINVEST
MFA Žalgiris-MRU
Širvintų stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Sekmadienį 04-21 12:00
FK Banga
FK Saned
Gargždų miesto dirbtinės dangos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Sekmadienį 04-21 14:00
FC Hegelmann
FK Gintra
Garliavos A.Mitkaus mokyklos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Šeštadienį 04-27 12:00
FC Hegelmann
MFA Žalgiris-MRU
LFF Kauno treniruočių centro stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Šeštadienį 04-27 15:00
FK Gintra
FK Banga
Gytarių stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Sekmadienį 04-28 14:00
FK TransINVEST
FK Saned
Širvintų stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Šeštadienį 05-04 15:00
FK Banga
MFA Žalgiris-MRU
Gargždų miesto dirbtinės dangos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Sekmadienį 05-05 13:00
FK Saned
FK Gintra
Mažeikių stadionas dirbtinė danga
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Sekmadienį 05-05 14:00
FC Hegelmann
FK TransINVEST
Garliavos A.Mitkaus mokyklos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
2025 UEFA Under-21 - Qualifying competition - GrpI
Ketvirtadienį 09-05 23:00
Lietuva
Čekija
Nenurodyta arba tikslinama.
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
2025 UEFA Under-21 - Qualifying competition - GrpI
Trečiadienį 10-09 23:00
Islandija
Lietuva
Nenurodyta arba tikslinama.
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
2025 UEFA Under-21 - Qualifying competition - GrpI
Pirmadienį 10-14 23:00
Čekija
Lietuva
Nenurodyta arba tikslinama.
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Samsung Galaxy Watch EJL U15 divizionas 2023/2024 I etapas
Penktadienį 03-29 18:45
Marijampolės FC
FK Aidas
Marijampolės futbolo maniežas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Lietuvos jaunučių lygos U14 divizionas 2023/2024
Šeštadienį 03-30 10:00
VFM Fortūna
VFA Geležinis Vilkas
Fanų stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Samsung Galaxy Watch EJL U16 divizionas 2023/2024 I etapas
Šeštadienį 03-30 11:30
Vilnius Football Academy
FA-FK Panevėžys-PRSSG
Fanų stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Samsung Galaxy Watch EJL U15 divizionas 2023/2024 I etapas
Šeštadienį 03-30 12:30
Vilniaus BFA
Klaipėdos FM
Vilniaus Fabijoniškių gimnazijos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Samsung Galaxy Watch EJL U18 divizionas 2023/2024 I etapas
Šeštadienį 03-30 13:00
FA Šiauliai
FK Garliava
Gytarių stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Samsung Galaxy Watch EJL U18 divizionas 2023/2024 I etapas
Šeštadienį 03-30 13:00
FA Tauras
FK Žalgiris
Tauragės dirbtinės dangos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Samsung Galaxy Watch EJL U15 divizionas 2023/2024 I etapas
Šeštadienį 03-30 13:30
Vilnius Football Academy
FA-FK Panevėžys-PRSSG
Fanų stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Samsung Galaxy Watch EJL U16 divizionas 2023/2024 I etapas
Šeštadienį 03-30 14:10
Vilniaus BFA
Klaipėdos FM
Vilniaus Fabijoniškių gimnazijos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Samsung Galaxy Watch EJL U18 divizionas 2023/2024 I etapas
Šeštadienį 03-30 15:30
Marijampolės FC
Vilnius Football Academy
Fanų stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Samsung Galaxy Watch EJL U18 divizionas 2023/2024 I etapas
Šeštadienį 03-30 17:00
Talentų FA-FK Riteriai
Klaipėdos FM
LFF stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Samsung Galaxy Watch LVL U11 diviziono Šiaurės-Vakarų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024
Penktadienį 03-29 15:00
FA Šiauliai
FK Ekranas
Gytarių stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Samsung Galaxy Watch LVL U11 diviziono Šiaurės-Vakarų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024
Penktadienį 03-29 15:00
FA Šiauliai
FK Ekranas
Gytarių stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Samsung Galaxy Watch LVL U9 divizionas A lygmuo Rytų regiono grupė 2023/2024
Penktadienį 03-29 16:00
FM Vilniaus Vytis
FK Žalgiris
Vilniaus Joachimo Lelevelio inžinerijos gimnazijos sporto aikštynas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Samsung Galaxy Watch LVL U12 diviziono Pietų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024
Penktadienį 03-29 17:00
Marijampolės FC
FK Garliava
Marijampolės futbolo maniežas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Samsung Galaxy Watch LVL U12 diviziono Pietų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024
Penktadienį 03-29 17:00
Marijampolės FC
FK Garliava
Marijampolės futbolo maniežas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Samsung Galaxy Watch LVL U10 diviziono Rytų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024
Penktadienį 03-29 17:30
VFA Geležinis Vilkas
FA Utenis
Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino štabo bataliono stadionas, Vilnius
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Samsung Galaxy Watch LVL U10 diviziono Rytų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024
Penktadienį 03-29 17:30
VFA Geležinis Vilkas
FA Utenis
Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino štabo bataliono stadionas, Vilnius
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Penktadienį 03-29 18:00
FA Šiauliai B
FC Neptūnas
Gytarių stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Penktadienį 03-29 18:00
FK Kauno Žalgiris B
FK Nevėžis
VDU Valdo Adamkaus sporto centro stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Penktadienį 03-29 18:00
FK Panevėžys B
FC "Be1"
Panevėžio Žemynos progimnazijos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai