KAFF Futsal I lyga 22/23
1 turas
Pirmadienis
2022-11-28 20:00:00
Prienų sporto ir pramogų arena
3
FK Nemunas
Darius Urbelionis 19'
Artūras Armonas 31'
Benas Olencevičius 39'
Artūras Armonas 31'
Benas Olencevičius 39'
6
Kėdainiai United
Arminas Lukoševičius 23'
Evaldas Kugys 5'
Evaldas Kugys 12'
Rimvydas Lipnevičius 14'
Evaldas Kugys 22'
Martynas Vaitkus 24'
Evaldas Kugys 5'
Evaldas Kugys 12'
Rimvydas Lipnevičius 14'
Evaldas Kugys 22'
Martynas Vaitkus 24'
Pilna statistika
KAFF Futsal I lyga 22/23
1 turas
Pirmadienis, 2022-11-28 20:00:00
Prienų sporto ir pramogų arena
FK Nemunas
Darius Urbelionis 19'Artūras Armonas 31'
Benas Olencevičius 39'
3
6
Pilna statistika
Kėdainiai United
Arminas Lukoševičius 23'Evaldas Kugys 5'
Evaldas Kugys 12'
Rimvydas Lipnevičius 14'
Evaldas Kugys 22'
Martynas Vaitkus 24'
Naujienos
Statistika
Protokolas
Mačo eiga
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Treneriai
E-projektai
2024-04-17 15:00
II lyga
2024-04-17 12:20
Lygos statistika
FK Nemunas
|
Kėdainiai United
|
|
2 | Vieta lentelėje | 1 |
21 | Taškai | 34 |
66:45 | Įvarčių skirtumas | 87:30 |
FK Nemunas
Kėdainiai United
Žaidėjai
16 | Deividas Stradalovas (C) |
1 | Eitvydas Juškevičius (G) |
5 | Benas Olencevičius 39' |
10 | Artūras Armonas 31' |
18 | Povilas Andriukevičius |
Teisėjai
Pirmas teisėjas | Edgaras Bučinskas |
Antras teisėjas | Dominykas Norkus |
Žaidėjai
30' 37' 47' Evaldas Kugys (C) |
9 |
Martynas Šležys (G) |
12 |
Lukas Berednikovas |
3 |
47' Rolandas Slepakovas |
6 |
39' Rimvydas Lipnevičius |
10 |
Atsarginiai žaidėjai
3 | Tadas Simonaitis |
4 | Remigijus Gaižius |
6 | Darius Urbelionis 19' |
7 | Matas Barauskas |
9 | Domas Barauskas |
13 | Mantas Karčiauskas |
Atsarginiai žaidėjai
Martynas Juknevičius |
7 |
23' Arminas Lukoševičius |
8 |
49' Martynas Vaitkus |
11 |
Nerijus Kestenis |
82 |
FK Nemunas
Pirmas kėlinys
Darius Urbelionis
19'
min
23'
min
Arminas Lukoševičius
Antras kėlinys
30'
min
Evaldas Kugys
Artūras Armonas
31'
min
37'
min
Evaldas Kugys
Benas Olencevičius
39'
min
39'
min
Rimvydas Lipnevičius
47'
min
Evaldas Kugys
47'
min
Rolandas Slepakovas
49'
min
Martynas Vaitkus
Varžybų pabaiga
Kėdainiai United
ARTIMIAUSIOS RUNGTYNĖS
TOPsport A lyga
TOPsport Pirma lyga
Topo centras Euronics Lietuvos moterų A lyga
Lygų / Rinktinių sąrašas
Jaunimo rinktinės
Jaunimo čempionatai
Visos
Kalendorius
TOPsport A lyga 2024
Šeštadienį 04-20 15:00
FK Kauno Žalgiris
FK Sūduva
Dariaus ir Girėno stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Šeštadienį 04-20 18:00
FA Šiauliai
DFK Dainava
Gytarių stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Sekmadienį 04-21 13:00
FK Panevėžys
FK TransINVEST
Panevėžio "Aukštaitijos" stadionas (žolės)
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Sekmadienį 04-21 15:00
FC Hegelmann
FK Banga
LFF Kauno treniruočių centro stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Sekmadienį 04-21 18:30
FK Žalgiris
FC Džiugas
LFF stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Antradienį 04-23 19:00
FA Šiauliai
FK Sūduva
Gytarių stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Trečiadienį 04-24 18:00
FK Panevėžys
FC Džiugas
Panevėžio "Aukštaitijos" stadionas (žolės)
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Trečiadienį 04-24 18:00
FK TransINVEST
FC Hegelmann
Širvintų stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Trečiadienį 04-24 19:00
FK Kauno Žalgiris
FK Banga
Dariaus ir Girėno stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Trečiadienį 04-24 20:00
FK Žalgiris
DFK Dainava
LFF stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Penktadienį 04-19 19:00
FK Riteriai
FK Banga B
LFF stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Penktadienį 04-26 17:00
FC "Be1"
Vilniaus BFA
Jonavos dirbtinės dangos aikštė
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Penktadienį 04-26 18:00
FK Nevėžis
FK Ekranas
Kėdainių stadionas dirbtinė danga
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Penktadienį 04-26 18:00
FK Babrungas
FK Minija
Plungės dirbtinės dangos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Penktadienį 04-26 19:00
FC Neptūnas
FK Garliava
Klaipėdos dirbtinės dangos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Šeštadienį 04-27 14:00
Tauras
FK Atmosfera
Tauragės dirbtinės dangos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Šeštadienį 04-27 16:00
FK Riteriai
FA Šiauliai B
LFF stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Pirmadienį 04-29 17:00
FC Hegelmann B
FK Kauno Žalgiris B
LFF Kauno treniruočių centro stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Pirmadienį 04-29 18:00
FK Banga B
FK Panevėžys B
Gargždų miesto dirbtinės dangos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Penktadienį 05-03 18:00
FK Babrungas
Tauras
Plungės dirbtinės dangos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Sekmadienį 04-21 13:00
FK Banga
FK Saned
Gargždų miesto dirbtinės dangos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Sekmadienį 04-21 15:00
FC Hegelmann
FK Gintra
Garliavos A.Mitkaus mokyklos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Sekmadienį 04-21 17:00
FK TransINVEST
MFA Žalgiris-MRU
Širvintų stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Šeštadienį 04-27 13:00
FC Hegelmann
MFA Žalgiris-MRU
LFF Kauno treniruočių centro stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Šeštadienį 04-27 15:00
FK Gintra
FK Banga
Gytarių stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Sekmadienį 04-28 15:00
FK TransINVEST
FK Saned
Širvintų stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Šeštadienį 05-04 16:00
FK Banga
MFA Žalgiris-MRU
Gargždų miesto dirbtinės dangos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Sekmadienį 05-05 14:00
FK Saned
FK Gintra
Mažeikių stadionas dirbtinė danga
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Sekmadienį 05-05 15:00
FC Hegelmann
FK TransINVEST
Garliavos A.Mitkaus mokyklos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Sekmadienį 05-12 13:00
FK Banga
FC Hegelmann
Gargždų miesto dirbtinės dangos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
2025 UEFA Under-21 - Qualifying competition - GrpI
Penktadienį 09-06
Lietuva
Čekija
Nenurodyta arba tikslinama.
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
2025 UEFA Under-21 - Qualifying competition - GrpI
Ketvirtadienį 10-10
Islandija
Lietuva
Nenurodyta arba tikslinama.
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
2025 UEFA Under-21 - Qualifying competition - GrpI
Antradienį 10-15
Čekija
Lietuva
Nenurodyta arba tikslinama.
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Samsung Galaxy Watch EJL U15 divizionas 2023/2024 I etapas
Penktadienį 04-19 16:30
FA-FK Panevėžys-PRSSG
FA Utenis
Panevėžio Žemynos progimnazijos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Samsung Galaxy Watch EJL U18 divizionas 2023/2024 I etapas
Šeštadienį 04-20 10:30
FA-FK Panevėžys-PRSSG
FA Šiauliai
Panevėžio Žemynos progimnazijos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Samsung Galaxy Watch EJL U16 divizionas 2023/2024 I etapas
Šeštadienį 04-20 11:00
Talentų FA-FK Riteriai
BE1 NFA
LFF stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Samsung Galaxy Watch EJL U18 divizionas 2023/2024 I etapas
Šeštadienį 04-20 12:00
FK Žalgiris
FK Garliava
Vilniaus Senvagės gimnazijos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Lietuvos jaunučių lygos U14 divizionas 2023/2024
Šeštadienį 04-20 12:00
Vilniaus BFA
FA Šiauliai
Vilniaus Fabijoniškių gimnazijos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Samsung Galaxy Watch EJL U16 divizionas 2023/2024 I etapas
Šeštadienį 04-20 13:00
FA Šiauliai
Vilniaus BFA
Gytarių stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Samsung Galaxy Watch EJL U16 divizionas 2023/2024 I etapas
Šeštadienį 04-20 13:00
FA-FK Panevėžys-PRSSG
VFA Geležinis Vilkas
Panevėžio Žemynos progimnazijos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Samsung Galaxy Watch EJL U15 divizionas 2023/2024 I etapas
Šeštadienį 04-20 13:00
FA Šiauliai
Vilniaus BFA
Gytarių stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Samsung Galaxy Watch EJL U15 divizionas 2023/2024 I etapas
Šeštadienį 04-20 13:00
FK Žalgiris
FK Atmosfera
Vilniaus Senvagės gimnazijos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Samsung Galaxy Watch EJL U18 divizionas 2023/2024 I etapas
Šeštadienį 04-20 13:00
Kauno Žalgirio FA
Talentų FA-FK Riteriai
Kauno Žalgirio FA maniežas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Samsung Galaxy Watch LVL U10 diviziono Šiaurės-Vakarų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024
Ketvirtadienį 04-18 16:00
Telšių FC Džiugas
Klaipėdos FM
VšĮ "Telšių futbolo ateitis" dirbtinės dangos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Samsung Galaxy Watch LVL U10 diviziono Šiaurės-Vakarų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024
Ketvirtadienį 04-18 16:00
Telšių FC Džiugas
Klaipėdos FM
VšĮ "Telšių futbolo ateitis" dirbtinės dangos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
LVJUFA Pirmos lygos U16 diviziono Šiaurės-Vakarų regiono grupė 2023/2024
Ketvirtadienį 04-18 17:30
FA Tauras
Mažeikių FK Atmosfera
Tauragės dirbtinės dangos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics moterų I lyga
Ketvirtadienį 04-18 19:30
FK Babrungas
FK Vilkija
Plungės dirbtinės dangos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Samsung Galaxy Watch LVL U9 diviziono Pietų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024
Penktadienį 04-19 16:30
FA Kaunas
FC Hegelmann Akademija
Kauno Technologijų mokymo centro stadionas (dirbtinė danga)
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Samsung Galaxy Watch LVL U9 diviziono Pietų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024
Penktadienį 04-19 16:30
FA Kaunas
FC Hegelmann Akademija
Kauno Technologijų mokymo centro stadionas (dirbtinė danga)
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Samsung Galaxy Watch EJL U15 divizionas 2023/2024 I etapas
Penktadienį 04-19 16:30
FA-FK Panevėžys-PRSSG
FA Utenis
Panevėžio Žemynos progimnazijos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Samsung Galaxy Watch LVL U12 diviziono Pietų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024
Penktadienį 04-19 17:00
Kėdainių FK Nevėžis
Marijampolės FC
Kėdainių stadionas dirbtinė danga
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Samsung Galaxy Watch LVL U12 diviziono Pietų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024
Penktadienį 04-19 17:00
Kėdainių FK Nevėžis
Marijampolės FC
Kėdainių stadionas dirbtinė danga
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
LVJUFA Pirmos lygos U15 diviziono Šiaurės-Vakarų regiono grupė 2023/2024
Penktadienį 04-19 17:00
Klaipėdos KFA
Telšių FC Džiugas
Klaipėdos dirbtinės dangos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai