Optibet I lyga 2022 17 turas
Penktadienis 2022-08-05 18:00:00 Kėdainių stadionas dirbtinė danga
1
FK Nevėžis
Soichiro Suzuki 90'+5'
0
BE1 NFA
Pilna statistika
Optibet I lyga 2022 17 turas
Penktadienis, 2022-08-05 18:00:00 Kėdainių stadionas dirbtinė danga
FK Nevėžis
Soichiro Suzuki 90'+5'
1
0
Pilna statistika
BE1 NFA
Naujienos
Statistika
Protokolas
Mačo eiga
Lygos statistika
FK Nevėžis
BE1 NFA
3 Vieta lentelėje 4
58 Taškai 57
52:26 Įvarčių skirtumas 39:19
FK Nevėžis
BE1 NFA
Žaidėjai
22
Arminas Lukoševičius (C)
34
Robertas Granauskas (G)
90'+9'
8
Yuta Suzuki
71'
10
Genta Washizaki
71'
11
Yevhenii MOHIL
17
Vakaris Skibiniauskas
90'+2'
18
Soichiro Suzuki
90'+5'
35
Rokas Antanas Župerka
90'+5'
71
Matas Dedura
94
Karolis Gvildys
29'
99
Karolis Rukuiža
Teisėjai
Teisėjas Dovydas Švėgžda
Antrasis asistentas Vygantas Bemovas
Rezervinis teisėjas Robertas Valikonis
Teisėjų inspektorius Sergejus Slyva
Pirmasis asistentas Ugnė Šmitaitė
Žaidėjai
90'+2'
Domas Slendzoka (C)
15
Rokas Bagdonavičius (G)
31
73'
Demian Popovici
3
71'
Martynas Džiugas
6
29'
71'
Hassan Kromah
10
Thomas Neewalay
24
Eduardas Jurjonas
25
Hamed Diawara
28
66'
Rokas Lavron Mazur
30
Nazar Zubkov
66
71'
Chukwudi Abiodun Adalumo
79
Atsarginiai žaidėjai
1
Audrius Likša (G)
33
Barnabas Kpemogena Elogie (G)
5
Ugnius Avizovas
7
Jonas Supronas
71'
90'+6'
9
Nika Toklikishvili
71'
19
Lukas Vekrikas
28
Nojus Černiauskas
30
Mantas Monkelis
90'+6'
44
Myroslav Tsebenko
Atsarginiai žaidėjai
Vilius Šivickas (G)
1
Džiugas Čečkauskas
4
71'
Ainas Bareikis
8
Nojus Grudis
9
Kasparas Kriščiūnas
18
Matas Petkevičius
21
71'
Lajo Menene Traore
27
Elingas Jonavičius
29
Merveil Leandry Lowe Tatou
33
71'
Aurimas Dapkus
80
FK Nevėžis
Pirmas kėlinys
Karolis Gvildys
29'
min
29'
min
Hassan Kromah
Antras kėlinys
66'
min
Rokas Lavron Mazur
Jonas Supronas
Yuta Suzuki
71'
min
Nika Toklikishvili
Genta Washizaki
71'
min
71'
min
Aurimas Dapkus
Hassan Kromah
71'
min
Ainas Bareikis
Martynas Džiugas
71'
min
Lajo Menene Traore
Chukwudi Abiodun Adalumo
73'
min
Demian Popovici
86'
min
Dario Caglioni
Vakaris Skibiniauskas
90'+2'
min
Rokas Antanas Župerka
90'+5'
min
Robertas Granauskas
90'+9'
min
Mantas Monkelis
Jonas Supronas
90'+6'
min
Soichiro Suzuki
90'+5'
min
90'+2'
min
Domas Slendzoka
90'+8'
min
Varžybų pabaiga
BE1 NFA

ARTIMIAUSIOS RUNGTYNĖS

Nacionalinė vyrų rinktinė
TOPsport A lyga
FPRO LFF taurė 2024
Lygų / Rinktinių sąrašas
Moterų ir merginų rinktinės
TOPsport Pirma lyga
Jaunimo rinktinės
Visos
Kalendorius