Optibet I lyga 2022 29 turas
Penktadienis 2022-11-04 19:00:00 Kėdainių stadionas dirbtinė danga
0
FK Nevėžis
1
DFK Dainava
Kazeem Ojo Aderounmu 27'
Pilna statistika
Optibet I lyga 2022 29 turas
Penktadienis, 2022-11-04 19:00:00 Kėdainių stadionas dirbtinė danga
FK Nevėžis
0
1
Pilna statistika
DFK Dainava
Kazeem Ojo Aderounmu 27'
Naujienos
Statistika
Protokolas
Mačo eiga
Lygos statistika
FK Nevėžis
DFK Dainava
3 Vieta lentelėje 1
58 Taškai 67
52:26 Įvarčių skirtumas 69:31
FK Nevėžis
DFK Dainava
Žaidėjai
22
Arminas Lukoševičius (C)
34
Robertas Granauskas (G)
8
Yuta Suzuki
11
Yevhenii MOHIL
4'
4'
13
Lukas Berednikovas
81'
81'
17
Vakaris Skibiniauskas
35
Rokas Antanas Župerka
90'+2'
90'+2'
71
Matas Dedura
91
Aurimas Raginis
94
Karolis Gvildys
99
Karolis Rukuiža
71'
71'
71'
Teisėjai
Teisėjų inspektorius Šarūnas Tamulynas
Teisėjas Mindaugas Jackus
Pirmasis asistentas Mangirdas Mirauskas
Antrasis asistentas Dainius Raudys
Rezervinis teisėjas Rasa Grigonė
Žaidėjai
Renatas Banevičius (C)
6
90'+4'
90'+4'
Airidas Mickevičius (G)
77
Artem Baftalovskyi
7
85'
85'
Titas Vitukynas
11
Peter Oluwaseun Ademo
12
Naglis Paliušis
24
53'
53'
Oskaras Lukošiūnas
30
Rokas Rasimavičius
32
90'+3'
90'+3'
Stanislav Sorokin
34
72'
Kazeem Ojo Aderounmu
43
69'
69'
Aaron-Palimerin Olugbogi
99
Atsarginiai žaidėjai
1
Audrius Likša (G)
5
Ugnius Avizovas
7
Jonas Supronas
81'
81'
9
Nika Toklikishvili
10
Genta Washizaki
18
Soichiro Suzuki
19
Lukas Vekrikas
24
Augustas Aksinavičius
28
Nojus Černiauskas
30
Mantas Monkelis
44
Myroslav Tsebenko
Atsarginiai žaidėjai
Martynas Matijoška (G)
37
76'
76'
Nedas Labukas
5
85'
85'
Martynas Vasiliauskas
8
69'
69'
Chibuike Darlington Nwosu
10
Yasuhiro Hanada
14
90'+3'
90'+3'
Kyrylo Silich
21
Lukas Šiaudvytis
23
Maksym Starhorodskyi
29
Ode Abdullahi
31
Lukas Genevičius
33
Alanas Marčiukaitis
74
Arnas Mardosa
92
FK Nevėžis
Pirmas kėlinys
Yevhenii MOHIL
4'
min
Yevhenii MOHIL
4'
min
24'
min
Sairhei Kuzniatsou
24'
min
Sairhei Kuzniatsou
Antras kėlinys
53'
min
Oskaras Lukošiūnas
53'
min
Oskaras Lukošiūnas
69'
min
Chibuike Darlington Nwosu
Aaron-Palimerin Olugbogi
69'
min
Chibuike Darlington Nwosu
Aaron-Palimerin Olugbogi
Karolis Rukuiža
71'
min
Karolis Rukuiža
71'
min
Karolis Rukuiža
71'
min
72'
min
Kazeem Ojo Aderounmu
76'
min
Nedas Labukas
76'
min
Nedas Labukas
Jonas Supronas
Lukas Berednikovas
81'
min
Jonas Supronas
Lukas Berednikovas
81'
min
85'
min
Martynas Vasiliauskas
Titas Vitukynas
85'
min
Martynas Vasiliauskas
Titas Vitukynas
Rokas Antanas Župerka
90'+2'
min
90'+4'
min
Airidas Mickevičius
90'+3'
min
Kyrylo Silich
Stanislav Sorokin
Rokas Antanas Župerka
90'+2'
min
90'+4'
min
Airidas Mickevičius
90'+3'
min
Kyrylo Silich
Stanislav Sorokin
Varžybų pabaiga
DFK Dainava

ARTIMIAUSIOS RUNGTYNĖS

Nacionalinė vyrų rinktinė
TOPsport A lyga
FPRO LFF taurė 2024
Lygų / Rinktinių sąrašas
Moterų ir merginų rinktinės
TOPsport Pirma lyga
Jaunimo rinktinės
Visos
Kalendorius