Optibet I lyga 2022 29 turas
Pirmadienis 2022-11-07 18:00:00 Panevėžio Žemynos progimnazijos stadionas
0
FK Panevėžys B
2
BE1 NFA
Hamed Diawara 12'
Nojus Grudis 45'
Pilna statistika
Optibet I lyga 2022 29 turas
Pirmadienis, 2022-11-07 18:00:00 Panevėžio Žemynos progimnazijos stadionas
FK Panevėžys B
0
2
Pilna statistika
BE1 NFA
Hamed Diawara 12'
Nojus Grudis 45'
Naujienos
Statistika
Protokolas
Mačo eiga
Lygos statistika
FK Panevėžys B
BE1 NFA
10 Vieta lentelėje 4
36 Taškai 57
47:63 Įvarčių skirtumas 39:19
FK Panevėžys B
BE1 NFA
Žaidėjai
77
Eimantas Dzinga (C)
12
Danas Šimkevičius (G)
4
MITAR CUKOVIC
43'
43'
43'
46'
46'
46'
7
Gustas Žederštreimas
9
Martin Perveinis
14
Domantas Vaičekauskas
84'
84'
84'
22
Ronaldas Misiūnas
44
Mantas Malatokas
79
Patrikas Savėnas
70'
70'
88
Žygimantas Baguška
56'
56'
99
Nojus Lukšys
Teisėjai
Teisėjų inspektorius Jurij Paškovskij
Teisėjas Egidijus Amšiejus
Pirmasis asistentas Deividas Klimas
Antrasis asistentas Valdemaras Palubinskas
Rezervinis teisėjas Rasa Grigonė
Žaidėjai
Domas Slendzoka (C)
15
Vilius Šivickas (G)
1
Demian Popovici
3
83'
83'
Lajo Menene Traore
5
Ainas Bareikis
8
38'
38'
Eduardas Jurjonas
25
12'
Hamed Diawara
28
Rokas Lavron Mazur
30
Nazar Zubkov
66
90'+2'
90'+2'
Deitonas Vinckus
77
Chukwudi Abiodun Adalumo
79
Atsarginiai žaidėjai
1
Donatas Liaudanskas (G)
11
Armandas Jusys
16
Austis Vosylius
46'
46'
46'
20
Domas Gleveckas
24
Kasparas Šonkevičius
28
Edvinas Puikis
70'
70'
31
Jonas Olišauskas
Atsarginiai žaidėjai
Rokas Bagdonavičius (G)
31
38'
38'
Džiugas Čečkauskas
4
90'+2'
90'+3'
90'+2'
Nojus Grudis
9
Kasparas Kriščiūnas
18
Tomas Gumbelevičius
19
83'
83'
83'
83'
Matas Petkevičius
21
Emilis Talačka
22
Elingas Jonavičius
29
FK Panevėžys B
Pirmas kėlinys
12'
min
Hamed Diawara
38'
min
Džiugas Čečkauskas
Eduardas Jurjonas
38'
min
Džiugas Čečkauskas
Eduardas Jurjonas
MITAR CUKOVIC
43'
min
MITAR CUKOVIC
43'
min
Mitar Cukovic
43'
min
Antras kėlinys
Austis Vosylius
MITAR CUKOVIC
46'
min
Austis Vosylius
Mitar Cukovic
46'
min
Austis Vosylius
Mitar Cukovic
46'
min
Žygimantas Baguška
56'
min
Žygimantas Baguška
56'
min
Edvinas Puikis
Patrikas Savėnas
70'
min
Edvinas Puikis
Patrikas Savėnas
70'
min
76'
min
Pablo Rios Freire
76'
min
Pablo Rios Freire
83'
min
Matas Petkevičius
83'
min
Matas Petkevičius
Lajo Menene Traore
83'
min
Matas Petkevičius
83'
min
Matas Petkevičius
Lajo Menene Traore
Domantas Vaičekauskas
84'
min
Domantas Vaičekauskas
84'
min
Domantas Vaičekauskas
84'
min
90'+2'
min
Nojus Grudis
Deitonas Vinckus
90'+3'
min
Nojus Grudis
90'+2'
min
Nojus Grudis
Deitonas Vinckus
Varžybų pabaiga
BE1 NFA

ARTIMIAUSIOS RUNGTYNĖS

Nacionalinė vyrų rinktinė
TOPsport A lyga
FPRO LFF taurė 2024
Lygų / Rinktinių sąrašas
Moterų ir merginų rinktinės
TOPsport Pirma lyga
Jaunimo rinktinės
Visos
Kalendorius