Optibet I lyga 2022 27 turas
Šeštadienis 2022-10-22 13:00:00 Panevėžio Žemynos progimnazijos stadionas
1
FK Panevėžys B
Martin Perveinis 2'
3
DFK Dainava
Kazeem Ojo Aderounmu 44'
Aaron-Palimerin Olugbogi 45'
Stanislav Sorokin 20'
Pilna statistika
Optibet I lyga 2022 27 turas
Šeštadienis, 2022-10-22 13:00:00 Panevėžio Žemynos progimnazijos stadionas
FK Panevėžys B
Martin Perveinis 2'
1
3
Pilna statistika
DFK Dainava
Kazeem Ojo Aderounmu 44'
Aaron-Palimerin Olugbogi 45'
Stanislav Sorokin 20'
Naujienos
Statistika
Protokolas
Mačo eiga
Lygos statistika
FK Panevėžys B
DFK Dainava
10 Vieta lentelėje 1
36 Taškai 67
47:63 Įvarčių skirtumas 69:31
FK Panevėžys B
DFK Dainava
Žaidėjai
22
Ronaldas Misiūnas (C)
12
Danas Šimkevičius (G)
4
MITAR CUKOVIC
67'
67'
67'
7
Gustas Žederštreimas
83'
83'
9
Martin Perveinis
2'
14
Domantas Vaičekauskas
55'
55'
55'
28
Edvinas Puikis
46'
46'
44
Aironas Trakšelis
79
Patrikas Savėnas
56'
56'
88
Žygimantas Baguška
99
Nojus Lukšys
67'
67'
Teisėjai
Teisėjų inspektorius Algimantas Sakavičius
Teisėjas Kęstutis Bartuškevičius
Pirmasis asistentas Gerda Eidinzonaitė
Antrasis asistentas Aldas Kartašovas
Rezervinis teisėjas Mantas Ličkus
Žaidėjai
80'
80'
Renatas Banevičius (C)
6
Airidas Mickevičius (G)
77
Artem Baftalovskyi
7
46'
46'
Titas Vitukynas
11
Peter Oluwaseun Ademo
12
46'
46'
Naglis Paliušis
24
61'
61'
Oskaras Lukošiūnas
30
Rokas Rasimavičius
32
65'
90'
90'
Stanislav Sorokin
34
44'
Kazeem Ojo Aderounmu
43
45'+2'
58'
58'
72'
72'
Aaron-Palimerin Olugbogi
99
Atsarginiai žaidėjai
1
Donatas Liaudanskas (G)
11
Armandas Jusys
46'
46'
16
Domas Gleveckas
67'
67'
20
Jonas Olišauskas
83'
83'
24
Kasparas Šonkevičius
67'
67'
67'
31
Austis Vosylius
56'
56'
77
Benas Jančys
Atsarginiai žaidėjai
Martynas Matijoška (G)
37
46'
46'
70'
70'
70'
Nedas Labukas
5
80'
80'
Martynas Vasiliauskas
8
72'
72'
Chibuike Darlington Nwosu
10
Yasuhiro Hanada
14
Alanas Marčiukaitis
15
90'
90'
Kyrylo Silich
21
Lukas Šiaudvytis
23
Maksym Starhorodskyi
29
Ode Abdullahi
31
Lukas Genevičius
33
46'
46'
Arnas Mardosa
92
FK Panevėžys B
Pirmas kėlinys
Martin Perveinis
2'
min
44'
min
Kazeem Ojo Aderounmu
45'+2'
min
Aaron-Palimerin Olugbogi
Antras kėlinys
Armandas Jusys
Edvinas Puikis
46'
min
46'
min
Arnas Mardosa
Naglis Paliušis
46'
min
Nedas Labukas
Titas Vitukynas
Armandas Jusys
Edvinas Puikis
46'
min
46'
min
Arnas Mardosa
Naglis Paliušis
46'
min
Nedas Labukas
Titas Vitukynas
Domantas Vaičekauskas
55'
min
Domantas Vaičekauskas
55'
min
Domantas Vaičekauskas
55'
min
Austis Vosylius
Patrikas Savėnas
56'
min
Austis Vosylius
Patrikas Savėnas
56'
min
58'
min
Aaron-Palimerin Olugbogi
58'
min
Aaron-Palimerin Olugbogi
61'
min
Oskaras Lukošiūnas
61'
min
Oskaras Lukošiūnas
65'
min
Stanislav Sorokin
Domas Gleveckas
Nojus Lukšys
67'
min
Kasparas Šonkevičius
MITAR CUKOVIC
67'
min
Kasparas Šonkevičius
Mitar Cukovic
67'
min
Domas Gleveckas
Nojus Lukšys
67'
min
Kasparas Šonkevičius
Mitar Cukovic
67'
min
70'
min
Nedas Labukas
70'
min
Nedas Labukas
70'
min
Nedas Labukas
72'
min
Chibuike Darlington Nwosu
Aaron-Palimerin Olugbogi
72'
min
Chibuike Darlington Nwosu
Aaron-Palimerin Olugbogi
80'
min
Martynas Vasiliauskas
Renatas Banevičius
80'
min
Martynas Vasiliauskas
Renatas Banevičius
Jonas Olišauskas
Gustas Žederštreimas
83'
min
Jonas Olišauskas
Gustas Žederštreimas
83'
min
90'
min
Kyrylo Silich
Stanislav Sorokin
90'
min
Kyrylo Silich
Stanislav Sorokin
Varžybų pabaiga
DFK Dainava

ARTIMIAUSIOS RUNGTYNĖS

Nacionalinė vyrų rinktinė
TOPsport A lyga
FPRO LFF taurė 2024
Lygų / Rinktinių sąrašas
Moterų ir merginų rinktinės
TOPsport Pirma lyga
Jaunimo rinktinės
Visos
Kalendorius