Optibet I lyga 2022 13 turas
Sekmadienis 2022-06-26 15:00:00 Panevėžio Žemynos progimnazijos stadionas
5
FK Panevėžys B
Domantas Vaičekauskas 18'
Gustas Žederštreimas 38'
Aironas Trakšelis 59'
Ulysse Diallo 83'
Aironas Trakšelis 90'
2
FK Garliava
Ignas Ambrazevičius 8'
Lukas Jonaitis 39'
Pilna statistika
Optibet I lyga 2022 13 turas
Sekmadienis, 2022-06-26 15:00:00 Panevėžio Žemynos progimnazijos stadionas
FK Panevėžys B
Domantas Vaičekauskas 18'
Gustas Žederštreimas 38'
Aironas Trakšelis 59'
Ulysse Diallo 83'
Aironas Trakšelis 90'
5
2
Pilna statistika
FK Garliava
Ignas Ambrazevičius 8'
Lukas Jonaitis 39'
Naujienos
Statistika
Protokolas
Mačo eiga
Lygos statistika
FK Panevėžys B
FK Garliava
10 Vieta lentelėje 11
36 Taškai 33
47:63 Įvarčių skirtumas 31:50
FK Panevėžys B
FK Garliava
Žaidėjai
1
Ignas Driomovas (G)(C)
4
Eimantas Dzinga
7
Gustas Žederštreimas
38'
8
Rokas Lunskis
85'
9
Ulysse Diallo
83'
85'
10
Aironas Trakšelis
59'
90'
14
Domantas Vaičekauskas
18'
16
Matijus Remeikis
17
Nojus Lukšys
34'
20
Edvinas Puikis
68'
88
Žygimantas Baguška
85'
Teisėjai
Teisėjų inspektorius Saulius Stankūnas
Teisėjas Mantas Pomeckis
Pirmasis asistentas Jonas Lebedevas
Antrasis asistentas Daniel Stukas
Rezervinis teisėjas Lukas Baranauskas
Žaidėjai
Tomas Rakašius (C)
5
Emilis Urbonas (G)
26
Deimantas Kontenis
3
Domas Račkauskas
4
Artiom Spelman
9
79'
Lukas Odincovas
15
79'
Andrius Osvaldo Alfieri
16
Domantas Vitkus
19
65'
Rimvydas Lipnevičius
28
46'
Pijus Sudakovas
31
46'
Neidas Antanaitis
77
Atsarginiai žaidėjai
12
Danas Šimkevičius (G)
15
Armandas Jusys
85'
18
Danas Mario Matikonis
24
Benas Jančys
85'
28
Emilis Varnas
34'
31
Faustas Alekna
85'
79
Patrikas Savėnas
68'
Atsarginiai žaidėjai
Šarūnas Kilijonas (G)
1
46'
Evaldas Kugys
10
79'
84'
Lukas Jonaitis
22
65'
Joris Ribikauskas
24
46'
53'
Ignas Ambrazevičius
25
79'
Danielius Liaudanskis
55
FK Panevėžys B
Pirmas kėlinys
Domantas Vaičekauskas
18'
min
Emilis Varnas
Nojus Lukšys
34'
min
Gustas Žederštreimas
38'
min
Antras kėlinys
46'
min
Ignas Ambrazevičius
Neidas Antanaitis
46'
min
Evaldas Kugys
Pijus Sudakovas
53'
min
Ignas Ambrazevičius
Aironas Trakšelis
59'
min
65'
min
Joris Ribikauskas
Rimvydas Lipnevičius
Patrikas Savėnas
Edvinas Puikis
68'
min
79'
min
Lukas Jonaitis
Lukas Odincovas
79'
min
Danielius Liaudanskis
Andrius Osvaldo Alfieri
Ulysse Diallo
83'
min
84'
min
Lukas Jonaitis
Armandas Jusys
Ulysse Diallo
85'
min
Benas Jančys
Rokas Lunskis
85'
min
Faustas Alekna
Žygimantas Baguška
85'
min
Aironas Trakšelis
90'
min
Varžybų pabaiga
FK Garliava

ARTIMIAUSIOS RUNGTYNĖS

Nacionalinė vyrų rinktinė
TOPsport A lyga
FPRO LFF taurė 2024
Lygų / Rinktinių sąrašas
Moterų ir merginų rinktinės
TOPsport Pirma lyga
Jaunimo rinktinės
Visos
Kalendorius