Optibet I lyga 2022 22 turas
Penktadienis 2022-09-09 20:00:00 LFF stadionas
3
FK Riteriai B
Gustas Gumbaravičius 12'
Ebuka Romanus Onah 28'
Ebuka Romanus Onah 53'
1
DFK Dainava
Aaron-Palimerin Olugbogi 39'
Pilna statistika
Optibet I lyga 2022 22 turas
Penktadienis, 2022-09-09 20:00:00 LFF stadionas
FK Riteriai B
Gustas Gumbaravičius 12'
Ebuka Romanus Onah 28'
Ebuka Romanus Onah 53'
3
1
Pilna statistika
DFK Dainava
Aaron-Palimerin Olugbogi 39'
Naujienos
Statistika
Protokolas
Mačo eiga
Lygos statistika
FK Riteriai B
DFK Dainava
14 Vieta lentelėje 1
32 Taškai 67
41:48 Įvarčių skirtumas 69:31
FK Riteriai B
DFK Dainava
Žaidėjai
13
Gustas Gumbaravičius (C)
12'
55
Geraldas Širvinskas (G)
90'+2'
90'+2'
5
Luka Koberidze
37'
6
Kipras Obolevičius
14
Armandas Šveistrys
34'
15
Emil Andriuškevič
23
Povilas Katinas
30'
29
Andrius Kaulinis
73'
73'
31
Egidijus Mickus
40'
40'
39
Ebuka Romanus Onah
28'
53'
67
Karolis Skamarakas
90'+2'
90'+2'
Teisėjai
Teisėjų inspektorius Artūras Pipiras
Teisėjas Vilius Paulauskas
Pirmasis asistentas Edgaras Markovas
Antrasis asistentas Yuriy Solovyov
Rezervinis teisėjas Edgaras Edas Dirmeikis
Žaidėjai
Martynas Vasiliauskas (C)
8
Airidas Mickevičius (G)
77
84'
84'
Nedas Labukas
5
Renatas Banevičius
6
Artem Baftalovskyi
7
59'
59'
Titas Vitukynas
11
57'
59'
59'
Kyrylo Silich
21
87'
Naglis Paliušis
24
Rokas Rasimavičius
32
37'
84'
84'
Kazeem Ojo Aderounmu
43
39'
79'
Aaron-Palimerin Olugbogi
99
Atsarginiai žaidėjai
24
Arnas Voitinovičius (G)
25
Edvin Volodkovič
90'+2'
90'+2'
27
Daniel Misiūnas
40'
40'
30
Jordan Julian Livits
36
Murillo Matheus Dias Oliveira
40
Tadas Žedaveinis
88
Robertas Ratkevičius
91
Ernestas Gerasimovas
73'
73'
Atsarginiai žaidėjai
Martynas Matijoška (G)
37
59'
59'
Chibuike Darlington Nwosu
10
59'
59'
Peter Oluwaseun Ademo
12
Yasuhiro Hanada
14
Keani Maxwell Fairbanks
15
Maksym Starhorodskyi
29
Ode Abdullahi
31
Lukas Genevičius
33
84'
84'
Stanislav Sorokin
34
Nojus Valukynas
71
84'
84'
Alanas Marčiukaitis
74
Arnas Mardosa
92
FK Riteriai B
Pirmas kėlinys
Gustas Gumbaravičius
12'
min
Ebuka Romanus Onah
28'
min
Povilas Katinas
30'
min
Armandas Šveistrys
34'
min
Luka Koberidze
37'
min
37'
min
Kazeem Ojo Aderounmu
39'
min
Aaron-Palimerin Olugbogi
Daniel Misiūnas
Egidijus Mickus
40'
min
Daniel Misiūnas
Egidijus Mickus
40'
min
Antras kėlinys
Ebuka Romanus Onah
53'
min
57'
min
Kyrylo Silich
59'
min
Chibuike Darlington Nwosu
Titas Vitukynas
59'
min
Peter Oluwaseun Ademo
Kyrylo Silich
59'
min
Chibuike Darlington Nwosu
Titas Vitukynas
59'
min
Peter Oluwaseun Ademo
Kyrylo Silich
Ernestas Gerasimovas
Andrius Kaulinis
73'
min
Ernestas Gerasimovas
Andrius Kaulinis
73'
min
79'
min
Aaron-Palimerin Olugbogi
84'
min
Alanas Marčiukaitis
Kazeem Ojo Aderounmu
84'
min
Stanislav Sorokin
Nedas Labukas
84'
min
Alanas Marčiukaitis
Kazeem Ojo Aderounmu
84'
min
Stanislav Sorokin
Nedas Labukas
87'
min
Naglis Paliušis
Geraldas Širvinskas
90'+2'
min
Edvin Volodkovič
Karolis Skamarakas
90'+2'
min
Geraldas Širvinskas
90'+2'
min
Edvin Volodkovič
Karolis Skamarakas
90'+2'
min
Varžybų pabaiga
DFK Dainava

ARTIMIAUSIOS RUNGTYNĖS

Nacionalinė vyrų rinktinė
TOPsport A lyga
FPRO LFF taurė 2024
Lygų / Rinktinių sąrašas
Moterų ir merginų rinktinės
TOPsport Pirma lyga
Jaunimo rinktinės
Visos
Kalendorius