LMFA I lygos pirmenybės 2022 Šiaurės-Vakarų regionas 13 turas
Penktadienis 2022-09-30 16:30:00 Žagarės miesto stadionas
5
FK Saned B-Joniškio SC
Jorūnė Lipkinaitė 6'
Jorūnė Lipkinaitė 6'
Jorūnė Lipkinaitė 6'
Kornelija Domkutė 13'
Kornelija Domkutė 13'
Kornelija Domkutė 13'
Kornelija Domkutė 61'
Kornelija Domkutė 61'
Kornelija Domkutė 61'
Kornelija Domkutė 74'
Kornelija Domkutė 74'
Kornelija Domkutė 74'
Lolita Kalinauskaitė 80'
Lolita Kalinauskaitė 80'
Lolita Kalinauskaitė 80'
0
FA-FK Panevėžys-PRSSG
Pilna statistika
LMFA I lygos pirmenybės 2022 Šiaurės-Vakarų regionas 13 turas
Penktadienis, 2022-09-30 16:30:00 Žagarės miesto stadionas
FK Saned B-Joniškio SC
Jorūnė Lipkinaitė 6'
Jorūnė Lipkinaitė 6'
Jorūnė Lipkinaitė 6'
Kornelija Domkutė 13'
Kornelija Domkutė 13'
Kornelija Domkutė 13'
Kornelija Domkutė 61'
Kornelija Domkutė 61'
Kornelija Domkutė 61'
Kornelija Domkutė 74'
Kornelija Domkutė 74'
Kornelija Domkutė 74'
Lolita Kalinauskaitė 80'
Lolita Kalinauskaitė 80'
Lolita Kalinauskaitė 80'
5
0
Pilna statistika
FA-FK Panevėžys-PRSSG
Naujienos
Statistika
Protokolas
Mačo eiga
Lygos statistika
FK Saned B-Joniškio SC
FA-FK Panevėžys-PRSSG
6 Vieta lentelėje 7
10 Taškai 1
30:47 Įvarčių skirtumas 13:51
FK Saned B-Joniškio SC
FA-FK Panevėžys-PRSSG
Žaidėjai
22
Airida Česonytė (G)
1
Adrija Arlauskaitė
72'
72'
72'
72'
2
Akvilė Radžiūtė
3
Eitvydė Valantinaitė
5
Ramunė Gailiūnaitė
6
Lolita Kalinauskaitė
80'
80'
80'
8
Viltė Stankevičiūtė
9
Rugilė Gabalytė
10
Kornelija Domkutė
13'
13'
13'
61'
61'
61'
74'
74'
74'
81'
81'
81'
11
Jorūnė Lipkinaitė
6'
6'
6'
15
Jurkutė Reda
35'
35'
35'
Teisėjai
Teisėjas Saulius Kužmarskis
Pirmasis asistentas Tomas Bernotas
Antrasis asistentas Shokhjakhon Ibrahimov
Žaidėjai
Dominyka Misiūnaitė (C)
10
Danielė Balčiauskaitė (G)
1
81'
81'
81'
Minija Batutytė
4
Rimantė Laužikaitė
6
Laura Šimonytė
7
Akvilė Aukštikalnyė
9
Urtė Bujokaitė
11
Vakarė Kiaunytė
15
Atėnė Kulbytė
16
Toma Tonkūnaitė
18
Gabrielė Diržytė
19
Atsarginiai žaidėjai
4
Aušrinė Jankūnaitė
35'
35'
35'
14
Andrėja Jūrevičiutė
72'
72'
72'
72'
Atsarginiai žaidėjai
Emilė Indriūnaitė
2
Greta Bubinaitė
3
Gerda Šibirkštytė
5
Darija Tverijonaitė
8
FK Saned B-Joniškio SC
Pirmas kėlinys
Jorūnė Lipkinaitė
6'
min
Jorūnė Lipkinaitė
6'
min
Jorūnė Lipkinaitė
6'
min
Kornelija Domkutė
13'
min
Kornelija Domkutė
13'
min
Kornelija Domkutė
13'
min
Aušrinė Jankūnaitė
Jurkutė Reda
35'
min
Aušrinė Jankūnaitė
Jurkutė Reda
35'
min
Aušrinė Jankūnaitė
Jurkutė Reda
35'
min
Antras kėlinys
Kornelija Domkutė
61'
min
Kornelija Domkutė
61'
min
Kornelija Domkutė
61'
min
Andrėja Jūrevičiutė
Adrija Arlauskaitė
72'
min
Andrėja Jurevičiūtė
Adrija Arlauskaitė
72'
min
Andrėja Jurevičiūtė
Adrija Arlauskaitė
72'
min
Andrėja Jurevičiūtė
Adrija Arlauskaitė
72'
min
Kornelija Domkutė
74'
min
Kornelija Domkutė
74'
min
Kornelija Domkutė
74'
min
Lolita Kalinauskaitė
80'
min
Lolita Kalinauskaitė
80'
min
Lolita Kalinauskaitė
80'
min
Kornelija Domkutė
81'
min
81'
min
Minija Batutytė
Kornelija Domkutė
81'
min
81'
min
Minija Batutytė
Kornelija Domkutė
81'
min
81'
min
Minija Batutytė
Varžybų pabaiga
FA-FK Panevėžys-PRSSG

ARTIMIAUSIOS RUNGTYNĖS

TOPsport A lyga
FPRO LFF taurė 2024
Topo centras Euronics Lietuvos moterų A lyga
Lygų / Rinktinių sąrašas
TOPsport Pirma lyga
Jaunimo rinktinės
Jaunimo čempionatai
Visos
Kalendorius