LMFA I lygos pirmenybės 2022 Šiaurės-Vakarų regionas 5 turas
Penktadienis 2022-06-03 18:00:00 Žagarės miesto stadionas
2
FK Saned B-Joniškio SC
Jorūnė Lipkinaitė 45'
Eitvydė Valantinaitė 48'
6
FC Hegelmann B
Ema Kriaučiūnaitė 21'
Ema Kriaučiūnaitė 38'
Paulina Morkulytė 7'
Karolina Kurapatkina 15'
Paulina Morkulytė 26'
Paulina Morkulytė 34'
Pilna statistika
LMFA I lygos pirmenybės 2022 Šiaurės-Vakarų regionas 5 turas
Penktadienis, 2022-06-03 18:00:00 Žagarės miesto stadionas
FK Saned B-Joniškio SC
Jorūnė Lipkinaitė 45'
Eitvydė Valantinaitė 48'
2
6
Pilna statistika
FC Hegelmann B
Ema Kriaučiūnaitė 21'
Ema Kriaučiūnaitė 38'
Paulina Morkulytė 7'
Karolina Kurapatkina 15'
Paulina Morkulytė 26'
Paulina Morkulytė 34'
Naujienos
Statistika
Protokolas
Mačo eiga
Lygos statistika
FK Saned B-Joniškio SC
FC Hegelmann B
6 Vieta lentelėje 2
10 Taškai 23
30:47 Įvarčių skirtumas 47:21
FK Saned B-Joniškio SC
FC Hegelmann B
Žaidėjai
12
Airida Česonytė (G)
2
Rusnė Šešplaukytė
82'
4
Ugnė Jokubaitytė
5
Ramunė Gailiūnaitė
6
Lolita Kalinauskaitė
7
Rugilė Butkutė
8
Jotvilė Šapaitė
10
Kornelija Domkutė
82'
11
Jorūnė Lipkinaitė
45'
13
Eitvydė Valantinaitė
48'
15
Viltė Stankevičiūtė
Teisėjai
Teisėjas Deividas Klimas
Antrasis asistentas Kajus Dabužinskas
Pirmasis asistentas Kristupas Šileika
Žaidėjai
60'
Karolina Kurapatkina (C)
9
76'
Gina Mankutė (G)
1
58'
Aistė Baužaitė
4
Miglė Vaižgėlaitė
10
Julija Žvaliauskaitė
14
21'
38'
40'
Ema Kriaučiūnaitė
18
54'
Rusnė Makarevičiūtė
20
Guostė Noreikaitė
21
Gabrielė Sendžikaitė
22
52'
71'
79'
Paulina Morkulytė
25
Rugilė Misiukevičiūtė
50
Atsarginiai žaidėjai
9
Aušrinė Jankūnaitė
82'
18
Erika Dagytė
82'
Atsarginiai žaidėjai
76'
Ema Daujotė
12
58'
Gabrielė Laskevičiūtė
15
40'
Kristina Gritė
17
54'
Germina Čekanauskaitė
23
Samanta Valiušaitytė
31
FK Saned B-Joniškio SC
Pirmas kėlinys
21'
min
Ema Kriaučiūnaitė
38'
min
Ema Kriaučiūnaitė
40'
min
Kristina Gritė
Ema Kriaučiūnaitė
Jorūnė Lipkinaitė
45'
min
Antras kėlinys
Eitvydė Valantinaitė
48'
min
52'
min
Paulina Morkulytė
54'
min
Germina Čekanauskaitė
Rusnė Makarevičiūtė
58'
min
Gabrielė Laskevičiūtė
Aistė Baužaitė
60'
min
Karolina Kurapatkina
71'
min
Paulina Morkulytė
76'
min
Ema Daujotė
Gina Mankutė
79'
min
Paulina Morkulytė
Aušrinė Jankūnaitė
Rusnė Šešplaukytė
82'
min
Erika Dagytė
Kornelija Domkutė
82'
min
Varžybų pabaiga
FC Hegelmann B

ARTIMIAUSIOS RUNGTYNĖS

Nacionalinė vyrų rinktinė
TOPsport A lyga
Moterų ir merginų rinktinės
Lygų / Rinktinių sąrašas
Topo centras Euronics Lietuvos moterų A lyga
TOPsport Pirma lyga
Jaunimo rinktinės
Visos
Kalendorius