LMFA I lygos pirmenybės 2022 Šiaurės-Vakarų regionas 9 turas
Penktadienis 2022-08-26 18:00:00
1
FK Saned B-Joniškio SC
Kornelija Domkutė 85'
Kornelija Domkutė 85'
4
Ukmergės SC-Ukmergė
Meida Proscevičiūtė 1'
Meida Proscevičiūtė 1'
Simona Bagavičiūtė 33'
Simona Bagavičiūtė 33'
Indrė Apkevičiūtė 34'
Indrė Apkevičiūtė 34'
Indrė Apkevičiūtė 29'
Indrė Apkevičiūtė 29'
Pilna statistika
LMFA I lygos pirmenybės 2022 Šiaurės-Vakarų regionas 9 turas
Penktadienis, 2022-08-26 18:00:00
FK Saned B-Joniškio SC
Kornelija Domkutė 85'
Kornelija Domkutė 85'
1
4
Pilna statistika
Ukmergės SC-Ukmergė
Meida Proscevičiūtė 1'
Meida Proscevičiūtė 1'
Simona Bagavičiūtė 33'
Simona Bagavičiūtė 33'
Indrė Apkevičiūtė 34'
Indrė Apkevičiūtė 34'
Indrė Apkevičiūtė 29'
Indrė Apkevičiūtė 29'
Naujienos
Statistika
Protokolas
Mačo eiga
Lygos statistika
FK Saned B-Joniškio SC
Ukmergės SC-Ukmergė
6 Vieta lentelėje 1
10 Taškai 34
30:47 Įvarčių skirtumas 57:16
FK Saned B-Joniškio SC
Ukmergės SC-Ukmergė
Žaidėjai
12
Airida Česonytė (G)
2
Akvilė Radžiūtė
5
Ramunė Gailiūnaitė
6
Austėja Normantaitė
7
Emilija Laurinavičiūtė
45'
45'
45'
8
Andrėja Jūrevičiutė
9
Emilija Jokubaitytė
10
Kornelija Domkutė
85'
85'
14
Aušrinė Jankūnaitė
15
Viltė Stankevičiūtė
17
Ugnė Užkuraitytė
Teisėjai
Teisėjas Deividas Klimas
Pirmasis asistentas Deinas Leitonas
Antrasis asistentas Kristupas Šileika
Žaidėjai
33'
33'
Simona Bagavičiūtė (C)
7
Erneta Rinkevičiūtė (G)
1
Fjameta Kuktaitė
2
75'
75'
75'
Gabija Minkštimaitė
4
1'
1'
37'
37'
37'
Meida Proscevičiūtė
8
71'
71'
71'
Livija Toropovaitė
9
75'
75'
75'
Ligita Toropovaitė
10
34'
34'
74'
74'
Indrė Apkevičiūtė
11
75'
75'
75'
Simona Lunevičiūtė
13
71'
71'
71'
Kamilė Ivanovaitė
17
Remigija Šablevičiūtė
22
Atsarginiai žaidėjai
11
Justė Jacaitė
45'
45'
45'
Atsarginiai žaidėjai
75'
75'
75'
Fausta Jeknytė
3
75'
75'
75'
Kamilė Jeknytė
5
75'
75'
75'
Gabija Kalesnykaitė
6
71'
71'
71'
Justė Kalvelytė
14
Urtė Nefaitė
15
37'
37'
37'
Austėja Pesliakaitė
16
71'
71'
71'
Austėja Kolaitytė
18
FK Saned B-Joniškio SC
Pirmas kėlinys
1'
min
Meida Proscevičiūtė
1'
min
Meida Proscevičiūtė
33'
min
Simona Bagavičiūtė
33'
min
Simona Bagavičiūtė
34'
min
Indrė Apkevičiūtė
34'
min
Indrė Apkevičiūtė
37'
min
Austėja Pesliakaitė
Meida Proscevičiūtė
37'
min
Austėja Pesliakaitė
Meida Proscevičiūtė
37'
min
Austėja Pesliakaitė
Meida Proscevičiūtė
Justė Jacaitė
Emilija Laurinavičiūtė
45'
min
Justė Jacaitė
Emilija Laurinavičiūtė
45'
min
Justė Jacaitė
Emilija Laurinavičiūtė
45'
min
Antras kėlinys
71'
min
Justė Kalvelytė
Kamilė Ivanovaitė
71'
min
Austėja Kolaitytė
Livija Toropovaitė
71'
min
Justė Kalvelytė
Kamilė Ivanovaitė
71'
min
Austėja Kolaitytė
Livija Toropovaitė
71'
min
Justė Kalvelytė
Kamilė Ivanovaitė
71'
min
Austėja Kolaitytė
Livija Toropovaitė
74'
min
Indrė Apkevičiūtė
74'
min
Indrė Apkevičiūtė
75'
min
Fausta Jeknytė
Simona Lunevičiūtė
75'
min
Kamilė Jeknytė
Ligita Toropovaitė
75'
min
Gabija Kalesnykaitė
Gabija Minkštimaitė
75'
min
Fausta Jeknytė
Simona Lunevičiūtė
75'
min
Kamilė Jeknytė
Ligita Toropovaitė
75'
min
Gabija Kalesnykaitė
Gabija Minkštimaitė
75'
min
Fausta Jeknytė
Simona Lunevičiūtė
75'
min
Kamilė Jeknytė
Ligita Toropovaitė
75'
min
Gabija Kalesnykaitė
Gabija Minkštimaitė
Kornelija Domkutė
85'
min
Kornelija Domkutė
85'
min
Varžybų pabaiga
Ukmergės SC-Ukmergė

ARTIMIAUSIOS RUNGTYNĖS

Nacionalinė vyrų rinktinė
TOPsport A lyga
Moterų ir merginų rinktinės
Lygų / Rinktinių sąrašas
Topo centras Euronics Lietuvos moterų A lyga
TOPsport Pirma lyga
Jaunimo rinktinės
Visos
Kalendorius