Lietuvos jaunimo U19 futbolo čempionatas 2022/2023
6 turas
Šeštadienis
2022-10-08 13:00:00
Žagarės miesto stadionas
1
FK Saned
Oleksandr Mishchenko 81'
Oleksandr Mishchenko 81'
Oleksandr Mishchenko 81'
9
FA Panevėžys-PRSSG
Arijus Finevičius 15'
Arijus Finevičius 15'
Arijus Finevičius 22'
Arijus Finevičius 22'
Linas Ausmonas 25'
Linas Ausmonas 25'
Arijus Finevičius 10'
Arijus Finevičius 10'
Kajus Jablonskas 20'
Kajus Jablonskas 20'
Pijus Seikauskas 22'
Pijus Seikauskas 22'
Audrius Kiela 25'
Audrius Kiela 25'
Juras Jasiulis 34'
Juras Jasiulis 34'
Kajus Jablonskas 43'
Kajus Jablonskas 43'
Arijus Finevičius 15'
Arijus Finevičius 22'
Arijus Finevičius 22'
Linas Ausmonas 25'
Linas Ausmonas 25'
Arijus Finevičius 10'
Arijus Finevičius 10'
Kajus Jablonskas 20'
Kajus Jablonskas 20'
Pijus Seikauskas 22'
Pijus Seikauskas 22'
Audrius Kiela 25'
Audrius Kiela 25'
Juras Jasiulis 34'
Juras Jasiulis 34'
Kajus Jablonskas 43'
Kajus Jablonskas 43'
Pilna statistika
Lietuvos jaunimo U19 futbolo čempionatas 2022/2023
6 turas
Šeštadienis, 2022-10-08 13:00:00
Žagarės miesto stadionas
FK Saned
Oleksandr Mishchenko 81'Oleksandr Mishchenko 81'
1
9
Pilna statistika
FA Panevėžys-PRSSG
Arijus Finevičius 15'Arijus Finevičius 15'
Arijus Finevičius 22'
Arijus Finevičius 22'
Linas Ausmonas 25'
Linas Ausmonas 25'
Arijus Finevičius 10'
Arijus Finevičius 10'
Kajus Jablonskas 20'
Kajus Jablonskas 20'
Pijus Seikauskas 22'
Pijus Seikauskas 22'
Audrius Kiela 25'
Audrius Kiela 25'
Juras Jasiulis 34'
Juras Jasiulis 34'
Kajus Jablonskas 43'
Kajus Jablonskas 43'
Naujienos
Statistika
Protokolas
Mačo eiga
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
TOP sport Futsal A lyga
TOP sport Pirma lyga
Hegelmann LFF taurė
2024-03-28 11:20
Lygos statistika
FK Saned
|
FA Panevėžys-PRSSG
|
|
6 | Vieta lentelėje | 1 |
9 | Taškai | 49 |
19:89 | Įvarčių skirtumas | 99:30 |
FK Saned
FA Panevėžys-PRSSG
Žaidėjai
Renatas Kulevićius (G) |
|
2 | Dovydas Guntis |
5 | Mindaugas Kuprys |
6 | Rokas Paleckas |
9 | Tomas Bernotas 73' 73' |
13 | Gediminas Stripinis |
16 | Arminas Mikalauskas |
23 | Vilius Čereška |
24 | Rašid Guerguab |
31 | Oleksandr Mishchenko 81' 81' |
32 | Tomas Bajalis 60' 60' |
Teisėjai
Teisėjas | Saulius Kužmarskis |
Pirmasis asistentas | Akvilė Radžiūtė |
Antrasis asistentas | Airida Česonytė |
Žaidėjai
65' 65' 88' 88' Kajus Jablonskas (C) |
8 |
46' 46' Matas Jonaitis (G) |
1 |
Rokas Giedraitis |
3 |
25' 25' Linas Ausmonas |
5 |
66' 66' Emilis Grinkus |
6 |
67' 67' Pijus Seikauskas |
7 |
15' 15' 22' 22' 55' 55' 56' 56' Arijus Finevičius |
11 |
66' 66' Dominykas Kulikauskas |
14 |
66' 66' Augustas Dūda |
15 |
Ignas Chachlauskas |
18 |
46' 46' Džiugas Keliuotis |
23 |
Atsarginiai žaidėjai
4 | Edgaras Norvaišas 60' 60' |
14 | Emilijus Lapeika |
26 | Airidas Augustis 73' 73' |
Atsarginiai žaidėjai
46' 46' Džiugas Jurevičius (G) |
12 |
46' 46' Ignas Krivickas |
2 |
66' 66' 70' 70' Audrius Kiela |
9 |
56' 56' Eivydas Tumasas |
13 |
66' 66' 79' 79' Juras Jasiulis |
16 |
66' 66' Andrii Medzatyi |
19 |
FK Saned
Pirmas kėlinys
15'
min
Arijus Finevičius
15'
min
Arijus Finevičius
22'
min
Arijus Finevičius
22'
min
Arijus Finevičius
25'
min
Linas Ausmonas
25'
min
Linas Ausmonas
Antras kėlinys
46'
min
Džiugas Jurevičius
Matas Jonaitis
46'
min
Ignas Krivickas
Džiugas Keliuotis
46'
min
Džiugas Jurevičius
Matas Jonaitis
46'
min
Ignas Krivickas
Džiugas Keliuotis
55'
min
Arijus Finevičius
55'
min
Arijus Finevičius
56'
min
Eivydas Tumasas
Arijus Finevičius
56'
min
Eivydas Tumasas
Arijus Finevičius
Edgaras Norvaišas
Tomas Bajalis
60'
min
Edgaras Norvaišas
Tomas Bajalis
60'
min
65'
min
Kajus Jablonskas
65'
min
Kajus Jablonskas
66'
min
Audrius Kiela
Emilis Grinkus
66'
min
Juras Jasiulis
Dominykas Kulikauskas
66'
min
Andrii Medzatyi
Augustas Dūda
66'
min
Audrius Kiela
Emilis Grinkus
66'
min
Juras Jasiulis
Dominykas Kulikauskas
66'
min
Andrii Medzatyi
Augustas Dūda
67'
min
Pijus Seikauskas
67'
min
Pijus Seikauskas
70'
min
Audrius Kiela
70'
min
Audrius Kiela
Airidas Augustis
Tomas Bernotas
73'
min
Airidas Augustis
Tomas Bernotas
73'
min
79'
min
Juras Jasiulis
79'
min
Juras Jasiulis
Oleksandr Mishchenko
81'
min
Oleksandr Mishchenko
81'
min
88'
min
Kajus Jablonskas
88'
min
Kajus Jablonskas
Varžybų pabaiga
FA Panevėžys-PRSSG
ARTIMIAUSIOS RUNGTYNĖS
TOPsport A lyga
TOPsport Pirma lyga
Topo centras Euronics Lietuvos moterų A lyga
Lygų / Rinktinių sąrašas
Jaunimo rinktinės
Jaunimo čempionatai
Visos
Kalendorius
TOPsport A lyga 2024
Penktadienį 03-29 19:00
FK Banga
FC Džiugas
Gargždų miesto dirbtinės dangos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Šeštadienį 03-30 15:00
FC Hegelmann
FK Panevėžys
LFF Kauno treniruočių centro stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Šeštadienį 03-30 17:00
FA Šiauliai
FK TransINVEST
Gytarių stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Sekmadienį 03-31 14:00
FK Sūduva
DFK Dainava
Marijampolės futbolo arenos maniežas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Sekmadienį 03-31 17:30
FK Kauno Žalgiris
FK Žalgiris
Dariaus ir Girėno stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Šeštadienį 04-06 14:00
FC Džiugas
FC Hegelmann
VšĮ "Telšių futbolo ateitis" dirbtinės dangos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Šeštadienį 04-06 16:00
DFK Dainava
FK Banga
Marijampolės futbolo arenos maniežas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Sekmadienį 04-07 12:00
FK TransINVEST
FK Sūduva
Širvintų stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Sekmadienį 04-07 14:00
FK Žalgiris
FA Šiauliai
LFF stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Sekmadienį 04-07 17:30
FK Kauno Žalgiris
FK Panevėžys
Dariaus ir Girėno stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Penktadienį 03-29 18:00
FA Šiauliai B
FC Neptūnas
Gytarių stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Penktadienį 03-29 18:00
FK Kauno Žalgiris B
FK Nevėžis
VDU Valdo Adamkaus sporto centro stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Penktadienį 03-29 18:00
FK Panevėžys B
FC "Be1"
Panevėžio Žemynos progimnazijos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Šeštadienį 03-30 13:00
FK Garliava
Tauras
Garliavos A.Mitkaus mokyklos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Šeštadienį 03-30 15:00
FK Ekranas
FK Minija
Panevėžio Žemynos progimnazijos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Šeštadienį 03-30 15:00
Vilniaus BFA
FK Babrungas
BFA Arena
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Šeštadienį 03-30 15:00
FK Atmosfera
FK Riteriai
Mažeikių stadionas dirbtinė danga
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Pirmadienį 04-01 15:00
FK Banga B
FC Hegelmann B
Gargždų miesto dirbtinės dangos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Penktadienį 04-05 15:00
Tauras
FK Banga B
Tauragės dirbtinės dangos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Penktadienį 04-05 17:00
FK Kauno Žalgiris B
FC "Be1"
VDU Valdo Adamkaus sporto centro stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Sekmadienį 04-14 13:00
FC Hegelmann
FK Banga
LFF Kauno treniruočių centro stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Sekmadienį 04-21 12:00
FK TransINVEST
MFA Žalgiris-MRU
Širvintų stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Sekmadienį 04-21 12:00
FK Banga
FK Saned
Gargždų miesto dirbtinės dangos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Sekmadienį 04-21 14:00
FC Hegelmann
FK Gintra
Garliavos A.Mitkaus mokyklos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Šeštadienį 04-27 12:00
FC Hegelmann
MFA Žalgiris-MRU
LFF Kauno treniruočių centro stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Šeštadienį 04-27 15:00
FK Gintra
FK Banga
Gytarių stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Sekmadienį 04-28 14:00
FK TransINVEST
FK Saned
Širvintų stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Šeštadienį 05-04 15:00
FK Banga
MFA Žalgiris-MRU
Gargždų miesto dirbtinės dangos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Sekmadienį 05-05 13:00
FK Saned
FK Gintra
Mažeikių stadionas dirbtinė danga
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Sekmadienį 05-05 14:00
FC Hegelmann
FK TransINVEST
Garliavos A.Mitkaus mokyklos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
2025 UEFA Under-21 - Qualifying competition - GrpI
Ketvirtadienį 09-05 23:00
Lietuva
Čekija
Nenurodyta arba tikslinama.
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
2025 UEFA Under-21 - Qualifying competition - GrpI
Trečiadienį 10-09 23:00
Islandija
Lietuva
Nenurodyta arba tikslinama.
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
2025 UEFA Under-21 - Qualifying competition - GrpI
Pirmadienį 10-14 23:00
Čekija
Lietuva
Nenurodyta arba tikslinama.
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Samsung Galaxy Watch EJL U15 divizionas 2023/2024 I etapas
Penktadienį 03-29 18:45
Marijampolės FC
FK Aidas
Marijampolės futbolo maniežas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Lietuvos jaunučių lygos U14 divizionas 2023/2024
Šeštadienį 03-30 10:00
VFM Fortūna
VFA Geležinis Vilkas
Fanų stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Samsung Galaxy Watch EJL U16 divizionas 2023/2024 I etapas
Šeštadienį 03-30 11:30
Vilnius Football Academy
FA-FK Panevėžys-PRSSG
Fanų stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Samsung Galaxy Watch EJL U15 divizionas 2023/2024 I etapas
Šeštadienį 03-30 12:30
Vilniaus BFA
Klaipėdos FM
Vilniaus Fabijoniškių gimnazijos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Samsung Galaxy Watch EJL U18 divizionas 2023/2024 I etapas
Šeštadienį 03-30 13:00
FA Šiauliai
FK Garliava
Gytarių stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Samsung Galaxy Watch EJL U18 divizionas 2023/2024 I etapas
Šeštadienį 03-30 13:00
FA Tauras
FK Žalgiris
Tauragės dirbtinės dangos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Samsung Galaxy Watch EJL U15 divizionas 2023/2024 I etapas
Šeštadienį 03-30 13:30
Vilnius Football Academy
FA-FK Panevėžys-PRSSG
Fanų stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Samsung Galaxy Watch EJL U16 divizionas 2023/2024 I etapas
Šeštadienį 03-30 14:10
Vilniaus BFA
Klaipėdos FM
Vilniaus Fabijoniškių gimnazijos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Samsung Galaxy Watch EJL U18 divizionas 2023/2024 I etapas
Šeštadienį 03-30 15:30
Marijampolės FC
Vilnius Football Academy
Fanų stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Samsung Galaxy Watch EJL U18 divizionas 2023/2024 I etapas
Šeštadienį 03-30 17:00
Talentų FA-FK Riteriai
Klaipėdos FM
LFF stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Samsung Galaxy Watch LVL U11 diviziono Šiaurės-Vakarų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024
Penktadienį 03-29 15:00
FA Šiauliai
FK Ekranas
Gytarių stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Samsung Galaxy Watch LVL U11 diviziono Šiaurės-Vakarų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024
Penktadienį 03-29 15:00
FA Šiauliai
FK Ekranas
Gytarių stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Samsung Galaxy Watch LVL U9 divizionas A lygmuo Rytų regiono grupė 2023/2024
Penktadienį 03-29 16:00
FM Vilniaus Vytis
FK Žalgiris
Vilniaus Joachimo Lelevelio inžinerijos gimnazijos sporto aikštynas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Samsung Galaxy Watch LVL U12 diviziono Pietų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024
Penktadienį 03-29 17:00
Marijampolės FC
FK Garliava
Marijampolės futbolo maniežas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Samsung Galaxy Watch LVL U12 diviziono Pietų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024
Penktadienį 03-29 17:00
Marijampolės FC
FK Garliava
Marijampolės futbolo maniežas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Samsung Galaxy Watch LVL U10 diviziono Rytų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024
Penktadienį 03-29 17:30
VFA Geležinis Vilkas
FA Utenis
Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino štabo bataliono stadionas, Vilnius
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Samsung Galaxy Watch LVL U10 diviziono Rytų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024
Penktadienį 03-29 17:30
VFA Geležinis Vilkas
FA Utenis
Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino štabo bataliono stadionas, Vilnius
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Penktadienį 03-29 18:00
FA Šiauliai B
FC Neptūnas
Gytarių stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Penktadienį 03-29 18:00
FK Kauno Žalgiris B
FK Nevėžis
VDU Valdo Adamkaus sporto centro stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Penktadienį 03-29 18:00
FK Panevėžys B
FC "Be1"
Panevėžio Žemynos progimnazijos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai