LMFA I lygos pirmenybės 2022 Šiaurės-Vakarų regionas 8 turas
Penktadienis 2022-08-19 18:00:00 Vilkaviškio stadionas
3
FK Šešupė-M City
Dovilė Dockaitė 8'
Dovilė Dockaitė 12'
Auksė Eidukaitytė 61'
2
FC Hegelmann B
Karolina Kurapatkina 10'
Rugilė Misiukevičiūtė 25'
Pilna statistika
LMFA I lygos pirmenybės 2022 Šiaurės-Vakarų regionas 8 turas
Penktadienis, 2022-08-19 18:00:00 Vilkaviškio stadionas
FK Šešupė-M City
Dovilė Dockaitė 8'
Dovilė Dockaitė 12'
Auksė Eidukaitytė 61'
3
2
Pilna statistika
FC Hegelmann B
Karolina Kurapatkina 10'
Rugilė Misiukevičiūtė 25'
Naujienos
Statistika
Protokolas
Mačo eiga
Lygos statistika
FK Šešupė-M City
FC Hegelmann B
4 Vieta lentelėje 2
19 Taškai 23
33:33 Įvarčių skirtumas 47:21
FK Šešupė-M City
FC Hegelmann B
Žaidėjai
12
Dovilė Dockaitė (C)
8'
12'
1
Aurelija Gulbinaitė (G)
2
Kotryna Striokaitė
77'
3
Auksė Eidukaitytė
61'
81'
5
Valentina Laurenčikė-Viktorova
6
Edita Petraškienė
8
Roma Nedzinskė
90'
11
Austėja Gulbinaitė
15
Gabrielė Minelgaitė
18
Danguolė Bublienė
23
Joana Baltuškinienė
Teisėjai
Pirmasis asistentas Guostė Jonikaitė
Teisėjas Vygantas Bemovas
Antrasis asistentas Justas Kamarauskas
Žaidėjai
10'
Karolina Kurapatkina (C)
9
Gina Mankutė (G)
1
68'
Miglė Žižytė
5
63'
Miglė Vaižgėlaitė
10
23'
Julija Žvaliauskaitė
14
46'
Ema Kriaučiūnaitė
18
46'
Rusnė Makarevičiūtė
20
Guostė Noreikaitė
21
Paulina Morkulytė
25
Goda Bartkevičiūtė
31
25'
87'
Rugilė Misiukevičiūtė
50
Atsarginiai žaidėjai
14
Iveta Kaušaitė
81'
24
Milana Šimkutė
77'
Atsarginiai žaidėjai
46'
Aistė Baužaitė
4
Iveta Inčytė
8
23'
61'
Andželika Naumčiuk
13
87'
Gabrielė Laskevičiūtė
15
46'
Kristina Gritė
17
61'
Germina Čekanauskaitė
23
FK Šešupė-M City
Pirmas kėlinys
Dovilė Dockaitė
8'
min
10'
min
Karolina Kurapatkina
Dovilė Dockaitė
12'
min
23'
min
Andželika Naumčiuk
Julija Žvaliauskaitė
25'
min
Rugilė Misiukevičiūtė
Antras kėlinys
46'
min
Aistė Baužaitė
Rusnė Makarevičiūtė
46'
min
Kristina Gritė
Ema Kriaučiūnaitė
Auksė Eidukaitytė
61'
min
61'
min
Germina Čekanauskaitė
Andželika Naumčiuk
63'
min
Miglė Vaižgėlaitė
68'
min
Miglė Žižytė
Milana Šimkutė
Kotryna Striokaitė
77'
min
Iveta Kaušaitė
Auksė Eidukaitytė
81'
min
87'
min
Gabrielė Laskevičiūtė
Rugilė Misiukevičiūtė
Roma Nedzinskė
90'
min
Varžybų pabaiga
FC Hegelmann B

ARTIMIAUSIOS RUNGTYNĖS

Nacionalinė vyrų rinktinė
TOPsport A lyga
Moterų ir merginų rinktinės
Lygų / Rinktinių sąrašas
Topo centras Euronics Lietuvos moterų A lyga
TOPsport Pirma lyga
Jaunimo rinktinės
Visos
Kalendorius