LMFA I lygos pirmenybės 2022 Šiaurės-Vakarų regionas 12 turas
Penktadienis 2022-09-23 17:00:00 Vilkaviškio stadionas
2
FK Šešupė-M City
Ieva Žakelytė 4'
Dovilė Dockaitė 88'
6
Ukmergės SC-Ukmergė
Simona Bagavičiūtė 18'
Simona Bagavičiūtė 25'
Meida Proscevičiūtė 35'
Meida Proscevičiūtė 42'
Meida Proscevičiūtė 11'
Meida Proscevičiūtė 41'
Pilna statistika
LMFA I lygos pirmenybės 2022 Šiaurės-Vakarų regionas 12 turas
Penktadienis, 2022-09-23 17:00:00 Vilkaviškio stadionas
FK Šešupė-M City
Ieva Žakelytė 4'
Dovilė Dockaitė 88'
2
6
Pilna statistika
Ukmergės SC-Ukmergė
Simona Bagavičiūtė 18'
Simona Bagavičiūtė 25'
Meida Proscevičiūtė 35'
Meida Proscevičiūtė 42'
Meida Proscevičiūtė 11'
Meida Proscevičiūtė 41'
Naujienos
Statistika
Protokolas
Mačo eiga
Lygos statistika
FK Šešupė-M City
Ukmergės SC-Ukmergė
4 Vieta lentelėje 1
19 Taškai 34
33:33 Įvarčių skirtumas 57:16
FK Šešupė-M City
Ukmergės SC-Ukmergė
Žaidėjai
12
Dovilė Dockaitė (C)
88'
1
Aurelija Gulbinaitė (G)
3
Auksė Eidukaitytė
4
Ernesta Mikalauskaitė
66'
66'
5
Valentina Laurenčikė-Viktorova
6
Edita Petraškienė
7
Ieva Žakelytė
4'
8
Roma Nedzinskė
35'
9
Radvilė Nedzinskaitė
46'
46'
11
Austėja Gulbinaitė
80'
80'
23
Joana Baltuškinienė
Teisėjai
Pirmasis asistentas Dominykas Norkus
Antrasis asistentas Aidas Vingilys
Teisėjas Edgaras Bučinskas
Žaidėjai
18'
25'
Simona Bagavičiūtė (C)
7
Erneta Rinkevičiūtė (G)
1
Fjameta Kuktaitė
2
Gabija Minkštimaitė
4
35'
42'
56'
86'
Meida Proscevičiūtė
8
Livija Toropovaitė
9
Ligita Toropovaitė
10
Simona Lunevičiūtė
13
75'
75'
Justė Kalvelytė
14
76'
76'
Austėja Pesliakaitė
16
66'
66'
Remigija Šablevičiūtė
22
Atsarginiai žaidėjai
2
Paula Romanovaitė
66'
66'
18
Danguolė Bublienė
46'
46'
24
Milana Šimkutė
80'
80'
Atsarginiai žaidėjai
75'
75'
Fausta Jeknytė
3
66'
66'
Kamilė Jeknytė
5
76'
76'
Urtė Nefaitė
15
FK Šešupė-M City
Pirmas kėlinys
Ieva Žakelytė
4'
min
18'
min
Simona Bagavičiūtė
25'
min
Simona Bagavičiūtė
Roma Nedzinskė
35'
min
35'
min
Meida Proscevičiūtė
42'
min
Meida Proscevičiūtė
Antras kėlinys
Danguolė Bublienė
Radvilė Nedzinskaitė
46'
min
Danguolė Bublienė
Radvilė Nedzinskaitė
46'
min
56'
min
Meida Proscevičiūtė
Paula Romanovaitė
Ernesta Mikalauskaitė
66'
min
66'
min
Kamilė Jeknytė
Remigija Šablevičiūtė
Paula Romanovaitė
Ernesta Mikalauskaitė
66'
min
66'
min
Kamilė Jeknytė
Remigija Šablevičiūtė
75'
min
Fausta Jeknytė
Justė Kalvelytė
75'
min
Fausta Jeknytė
Justė Kalvelytė
76'
min
Urtė Nefaitė
Austėja Pesliakaitė
76'
min
Urtė Nefaitė
Austėja Pesliakaitė
Milana Šimkutė
Austėja Gulbinaitė
80'
min
Milana Šimkutė
Austėja Gulbinaitė
80'
min
86'
min
Meida Proscevičiūtė
Dovilė Dockaitė
88'
min
Varžybų pabaiga
Ukmergės SC-Ukmergė

ARTIMIAUSIOS RUNGTYNĖS

Nacionalinė vyrų rinktinė
TOPsport A lyga
Moterų ir merginų rinktinės
Lygų / Rinktinių sąrašas
Topo centras Euronics Lietuvos moterų A lyga
TOPsport Pirma lyga
Jaunimo rinktinės
Visos
Kalendorius