LMFA I lygos pirmenybės 2022 Šiaurės-Vakarų regionas 2 turas
Penktadienis 2022-04-29 18:00:00 Vilkijos gimnazijos stadionas
0
FK Vilkija
9
FC Hegelmann B
Iveta Inčytė 8'
Ema Kriaučiūnaitė 19'
Iveta Inčytė 30'
Rusnė Makarevičiūtė 39'
Ema Kriaučiūnaitė 9'
Rusnė Makarevičiūtė 14'
Ema Kriaučiūnaitė 17'
Ema Kriaučiūnaitė 27'
Pilna statistika
LMFA I lygos pirmenybės 2022 Šiaurės-Vakarų regionas 2 turas
Penktadienis, 2022-04-29 18:00:00 Vilkijos gimnazijos stadionas
FK Vilkija
0
9
Pilna statistika
FC Hegelmann B
Iveta Inčytė 8'
Ema Kriaučiūnaitė 19'
Iveta Inčytė 30'
Rusnė Makarevičiūtė 39'
Ema Kriaučiūnaitė 9'
Rusnė Makarevičiūtė 14'
Ema Kriaučiūnaitė 17'
Ema Kriaučiūnaitė 27'
Naujienos
Statistika
Protokolas
Mačo eiga
Lygos statistika
FK Vilkija
FC Hegelmann B
5 Vieta lentelėje 2
13 Taškai 23
19:48 Įvarčių skirtumas 47:21
FK Vilkija
FC Hegelmann B
Žaidėjai
3
Liucija Fedorčak (C)
30
Karolina Rickevičiūtė (G)
4
Vanesa Jakimavičiūtė
8
Ugnė Stanevičiūtė
10
Kamilė Vaitkevičiūtė
14
Gabija Diškevičiūtė
17
Saulė Paulauskaitė
75'
21
Ugnė Bartusevičiūtė
25
Areta Baladinskaitė
77
Austėja Martinkevičiūtė
99
Rūta Petrauskaitė
Teisėjai
Teisėjas Klaidas Vaitekūnas
Pirmasis asistentas Edgaras Bučinskas
Antrasis asistentas Rokas Juodis
Žaidėjai
Karolina Kurapatkina (C)
9
46'
Gina Mankutė (G)
1
46'
Emilija Kaselytė
2
Miglė Žižytė
5
8'
30'
53'
Iveta Inčytė
8
Miglė Vaižgėlaitė
10
Julija Žvaliauskaitė
14
19'
54'
62'
72'
76'
Ema Kriaučiūnaitė
18
39'
59'
62'
Rusnė Makarevičiūtė
20
46'
Gabrielė Sendžikaitė
22
Rugilė Misiukevičiūtė
50
Atsarginiai žaidėjai
18
Ugnė Jeglinskaitė
75'
Atsarginiai žaidėjai
46'
Ema Daujotė (G)
12
62'
Ugnė Jankauskaitė
11
76'
Gabrielė Laskevičiūtė
15
46'
Guostė Noreikaitė
21
53'
Emilė Karušytė
24
46'
Paulina Morkulytė
25
Samanta Valiušaitytė
31
FK Vilkija
Pirmas kėlinys
8'
min
Iveta Inčytė
19'
min
Ema Kriaučiūnaitė
30'
min
Iveta Inčytė
39'
min
Rusnė Makarevičiūtė
Antras kėlinys
46'
min
Ema Daujotė
Gina Mankutė
46'
min
Guostė Noreikaitė
Emilija Kaselytė
46'
min
Paulina Morkulytė
Gabrielė Sendžikaitė
53'
min
Emilė Karušytė
Iveta Inčytė
53'
min
54'
min
Ema Kriaučiūnaitė
59'
min
Rusnė Makarevičiūtė
62'
min
Ugnė Jankauskaitė
Rusnė Makarevičiūtė
62'
min
Ema Kriaučiūnaitė
72'
min
Ema Kriaučiūnaitė
Ugnė Jeglinskaitė
Saulė Paulauskaitė
75'
min
76'
min
Gabrielė Laskevičiūtė
Ema Kriaučiūnaitė
Varžybų pabaiga
FC Hegelmann B

ARTIMIAUSIOS RUNGTYNĖS

Nacionalinė vyrų rinktinė
TOPsport A lyga
Moterų ir merginų rinktinės
Lygų / Rinktinių sąrašas
Topo centras Euronics Lietuvos moterų A lyga
TOPsport Pirma lyga
Jaunimo rinktinės
Visos
Kalendorius