Optibet I lyga 2022
20 turas
Šeštadienis
2022-08-27 15:00:00
LFF stadionas
4
FK Žalgiris B
Ignas Kaškelevičius 16'
Ignas Kaškelevičius 16'
Motiejus Šapola 23'
Motiejus Šapola 23'
Adams Sirach OLUBI 60'
Adams Sirach OLUBI 60'
Adams Sirach OLUBI 86'
Adams Sirach OLUBI 86'
Ignas Kaškelevičius 16'
Motiejus Šapola 23'
Motiejus Šapola 23'
Adams Sirach OLUBI 60'
Adams Sirach OLUBI 60'
Adams Sirach OLUBI 86'
Adams Sirach OLUBI 86'
4
FK Atmosfera
Dovydas Jansonas 35'
Dovydas Jansonas 35'
Abdul Yusuph Haule 45'
Abdul Yusuph Haule 45'
Nils Raul Hugo Ahl 1'
Nils Raul Hugo Ahl 1'
Arnas Andriejauskas 45'
Arnas Andriejauskas 45'
Dovydas Jansonas 35'
Abdul Yusuph Haule 45'
Abdul Yusuph Haule 45'
Nils Raul Hugo Ahl 1'
Nils Raul Hugo Ahl 1'
Arnas Andriejauskas 45'
Arnas Andriejauskas 45'
Pilna statistika
Optibet I lyga 2022
20 turas
Šeštadienis, 2022-08-27 15:00:00
LFF stadionas
FK Žalgiris B
Ignas Kaškelevičius 16'Ignas Kaškelevičius 16'
Motiejus Šapola 23'
Motiejus Šapola 23'
Adams Sirach OLUBI 60'
Adams Sirach OLUBI 60'
Adams Sirach OLUBI 86'
Adams Sirach OLUBI 86'
4
4
Pilna statistika
FK Atmosfera
Dovydas Jansonas 35'Dovydas Jansonas 35'
Abdul Yusuph Haule 45'
Abdul Yusuph Haule 45'
Nils Raul Hugo Ahl 1'
Nils Raul Hugo Ahl 1'
Arnas Andriejauskas 45'
Arnas Andriejauskas 45'
Naujienos
Statistika
Protokolas
Mačo eiga
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Oficialūs pranešimai
2024-03-28 19:55
TOP sport Futsal A lyga
TOP sport Pirma lyga
Lygos statistika
FK Žalgiris B
|
FK Atmosfera
|
|
9 | Vieta lentelėje | 15 |
36 | Taškai | 24 |
44:48 | Įvarčių skirtumas | 41:67 |
FK Žalgiris B
FK Atmosfera
Žaidėjai
37 | Klaidas Bička (C) |
70 | Dovas Elzbergas (G) |
3 | Džiugas Aleksa |
6 | Tomas Bakšys |
17 | Motiejus Šapola 23' 23' |
18 | Adams Sirach OLUBI 50' 50' 60' 60' 86' 86' |
19 | Vilius Piliukaitis 60' 60' |
24 | Motiejus Burba 60' 60' |
41 | Martynas Šetkus 89' 89' |
72 | Ignas Kaškelevičius 16' 16' 70' 70' |
81 | Meinardas Mikulėnas 60' 60' |
Teisėjai
Teisėjų inspektorius | Artūras Pipiras |
Pirmasis asistentas | Edvinas Svietlikauskas |
Antrasis asistentas | Maksim Tabunov |
Rezervinis teisėjas | Edgaras Markovas |
Teisėjas | Mantas Ličkus |
Žaidėjai
Davydas Arlauskis (C) |
18 |
Edvardas Bogadelščikovas (G) |
99 |
46' 46' Benediktas Poleikis |
2 |
64' 64' Vladyslav Zahladko |
4 |
71' 71' Daniil Osadets |
7 |
46' 46' Nils Raul Hugo Ahl |
8 |
45' 45' Abdul Yusuph Haule |
9 |
88' 88' Rokas Lazdinauskas |
10 |
21' 21' 21' 83' 83' Vitor Prado Gutierres |
15 |
35' 35' Dovydas Jansonas |
16 |
5' 5' Adrijus Kontenis |
17 |
Atsarginiai žaidėjai
16 | Džiugas Jeruševičius (G) |
8 | Dariuš Stankevičius 60' 60' |
10 | Gustas Mikelaitis |
11 | Faustas Mendelis 89' 89' |
22 | Kajus Bička 60' 60' |
23 | Romualdas Jansonas 60' 60' |
51 | Simas Civilka 70' 70' |
Atsarginiai žaidėjai
Daumantas Jakutis (G) |
33 |
Gustas Sabaitis |
6 |
46' 46' Ernestas Andriušis |
11 |
Nandas Šrederis |
19 |
Pijus Meižis |
20 |
88' 88' 90'+1' 90'+1' Arnas Andriejauskas |
22 |
83' 83' Maksym Kyrylov |
23 |
FK Žalgiris B
Pirmas kėlinys
5'
min
Adrijus Kontenis
5'
min
Adrijus Kontenis
Ignas Kaškelevičius
16'
min
Ignas Kaškelevičius
16'
min
21'
min
Vitor Prado Gutierres
21'
min
Vitor Prado Gutierres
21'
min
Vitor Prado Gutierres
Motiejus Šapola
23'
min
Motiejus Šapola
23'
min
35'
min
Dovydas Jansonas
35'
min
Dovydas Jansonas
45'
min
Abdul Yusuph Haule
45'
min
Abdul Yusuph Haule
Antras kėlinys
46'
min
Nils Raul Hugo Ahl
46'
min
Ernestas Andriušis
Benediktas Poleikis
46'
min
Nils Raul Hugo Ahl
46'
min
Ernestas Andriušis
Benediktas Poleikis
Adams Sirach OLUBI
50'
min
Adams Sirach OLUBI
50'
min
Adams Sirach OLUBI
60'
min
Kajus Bička
Vilius Piliukaitis
60'
min
Romualdas Jansonas
Meinardas Mikulėnas
60'
min
Dariuš Stankevičius
Motiejus Burba
60'
min
Adams Sirach OLUBI
60'
min
Kajus Bička
Vilius Piliukaitis
60'
min
Romualdas Jansonas
Meinardas Mikulėnas
60'
min
Dariuš Stankevičius
Motiejus Burba
60'
min
64'
min
Vladyslav Zahladko
64'
min
Vladyslav Zahladko
Simas Civilka
Ignas Kaškelevičius
70'
min
Simas Civilka
Ignas Kaškelevičius
70'
min
71'
min
Daniil Osadets
71'
min
Daniil Osadets
83'
min
Maksym Kyrylov
Vitor Prado Gutierres
83'
min
Maksym Kyrylov
Vitor Prado Gutierres
Adams Sirach OLUBI
86'
min
Adams Sirach OLUBI
86'
min
88'
min
Arnas Andriejauskas
Rokas Lazdinauskas
88'
min
Arnas Andriejauskas
Rokas Lazdinauskas
Faustas Mendelis
Martynas Šetkus
89'
min
Faustas Mendelis
Martynas Šetkus
89'
min
90'+1'
min
Arnas Andriejauskas
90'+1'
min
Arnas Andriejauskas
Varžybų pabaiga
FK Atmosfera
ARTIMIAUSIOS RUNGTYNĖS
TOPsport A lyga
TOPsport Pirma lyga
Topo centras Euronics Lietuvos moterų A lyga
Lygų / Rinktinių sąrašas
Jaunimo rinktinės
Jaunimo čempionatai
Visos
Kalendorius
TOPsport A lyga 2024
Penktadienį 03-29 19:00
FK Banga
FC Džiugas
Gargždų miesto dirbtinės dangos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Šeštadienį 03-30 15:00
FC Hegelmann
FK Panevėžys
LFF Kauno treniruočių centro stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Šeštadienį 03-30 17:00
FA Šiauliai
FK TransINVEST
Gytarių stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Sekmadienį 03-31 14:00
FK Sūduva
DFK Dainava
Marijampolės futbolo arenos maniežas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Sekmadienį 03-31 17:30
FK Kauno Žalgiris
FK Žalgiris
Dariaus ir Girėno stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Šeštadienį 04-06 14:00
FC Džiugas
FC Hegelmann
VšĮ "Telšių futbolo ateitis" dirbtinės dangos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Šeštadienį 04-06 16:00
DFK Dainava
FK Banga
Marijampolės futbolo arenos maniežas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Sekmadienį 04-07 12:00
FK TransINVEST
FK Sūduva
Širvintų stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Sekmadienį 04-07 14:00
FK Žalgiris
FA Šiauliai
LFF stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Sekmadienį 04-07 17:30
FK Kauno Žalgiris
FK Panevėžys
Dariaus ir Girėno stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Penktadienį 03-29 18:00
FA Šiauliai B
FC Neptūnas
Gytarių stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Penktadienį 03-29 18:00
FK Kauno Žalgiris B
FK Nevėžis
VDU Valdo Adamkaus sporto centro stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Penktadienį 03-29 18:00
FK Panevėžys B
FC "Be1"
Panevėžio Žemynos progimnazijos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Šeštadienį 03-30 13:00
FK Garliava
Tauras
Garliavos A.Mitkaus mokyklos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Šeštadienį 03-30 15:00
FK Ekranas
FK Minija
Panevėžio Žemynos progimnazijos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Šeštadienį 03-30 15:00
Vilniaus BFA
FK Babrungas
BFA Arena
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Šeštadienį 03-30 15:00
FK Atmosfera
FK Riteriai
Mažeikių stadionas dirbtinė danga
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Pirmadienį 04-01 15:00
FK Banga B
FC Hegelmann B
Gargždų miesto dirbtinės dangos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Penktadienį 04-05 15:00
Tauras
FK Banga B
Tauragės dirbtinės dangos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Penktadienį 04-05 17:00
FK Kauno Žalgiris B
FC "Be1"
VDU Valdo Adamkaus sporto centro stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Sekmadienį 04-14 13:00
FC Hegelmann
FK Banga
LFF Kauno treniruočių centro stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Sekmadienį 04-21 12:00
FK TransINVEST
MFA Žalgiris-MRU
Širvintų stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Sekmadienį 04-21 12:00
FK Banga
FK Saned
Gargždų miesto dirbtinės dangos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Sekmadienį 04-21 14:00
FC Hegelmann
FK Gintra
Garliavos A.Mitkaus mokyklos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Šeštadienį 04-27 12:00
FC Hegelmann
MFA Žalgiris-MRU
LFF Kauno treniruočių centro stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Šeštadienį 04-27 15:00
FK Gintra
FK Banga
Gytarių stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Sekmadienį 04-28 14:00
FK TransINVEST
FK Saned
Širvintų stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Šeštadienį 05-04 15:00
FK Banga
MFA Žalgiris-MRU
Gargždų miesto dirbtinės dangos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Sekmadienį 05-05 13:00
FK Saned
FK Gintra
Mažeikių stadionas dirbtinė danga
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Sekmadienį 05-05 14:00
FC Hegelmann
FK TransINVEST
Garliavos A.Mitkaus mokyklos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
2025 UEFA Under-21 - Qualifying competition - GrpI
Ketvirtadienį 09-05 23:00
Lietuva
Čekija
Nenurodyta arba tikslinama.
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
2025 UEFA Under-21 - Qualifying competition - GrpI
Trečiadienį 10-09 23:00
Islandija
Lietuva
Nenurodyta arba tikslinama.
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
2025 UEFA Under-21 - Qualifying competition - GrpI
Pirmadienį 10-14 23:00
Čekija
Lietuva
Nenurodyta arba tikslinama.
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Samsung Galaxy Watch EJL U15 divizionas 2023/2024 I etapas
Penktadienį 03-29 18:45
Marijampolės FC
FK Aidas
Marijampolės futbolo maniežas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Lietuvos jaunučių lygos U14 divizionas 2023/2024
Šeštadienį 03-30 10:00
VFM Fortūna
VFA Geležinis Vilkas
Fanų stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Samsung Galaxy Watch EJL U16 divizionas 2023/2024 I etapas
Šeštadienį 03-30 11:30
Vilnius Football Academy
FA-FK Panevėžys-PRSSG
Fanų stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Samsung Galaxy Watch EJL U15 divizionas 2023/2024 I etapas
Šeštadienį 03-30 12:30
Vilniaus BFA
Klaipėdos FM
Vilniaus Fabijoniškių gimnazijos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Samsung Galaxy Watch EJL U18 divizionas 2023/2024 I etapas
Šeštadienį 03-30 13:00
FA Šiauliai
FK Garliava
Gytarių stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Samsung Galaxy Watch EJL U18 divizionas 2023/2024 I etapas
Šeštadienį 03-30 13:00
FA Tauras
FK Žalgiris
Tauragės dirbtinės dangos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Samsung Galaxy Watch EJL U15 divizionas 2023/2024 I etapas
Šeštadienį 03-30 13:30
Vilnius Football Academy
FA-FK Panevėžys-PRSSG
Fanų stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Samsung Galaxy Watch EJL U16 divizionas 2023/2024 I etapas
Šeštadienį 03-30 14:10
Vilniaus BFA
Klaipėdos FM
Vilniaus Fabijoniškių gimnazijos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Samsung Galaxy Watch EJL U18 divizionas 2023/2024 I etapas
Šeštadienį 03-30 15:30
Marijampolės FC
Vilnius Football Academy
Fanų stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Samsung Galaxy Watch EJL U18 divizionas 2023/2024 I etapas
Šeštadienį 03-30 17:00
Talentų FA-FK Riteriai
Klaipėdos FM
LFF stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Samsung Galaxy Watch LVL U11 diviziono Šiaurės-Vakarų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024
Penktadienį 03-29 15:00
FA Šiauliai
FK Ekranas
Gytarių stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Samsung Galaxy Watch LVL U11 diviziono Šiaurės-Vakarų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024
Penktadienį 03-29 15:00
FA Šiauliai
FK Ekranas
Gytarių stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Samsung Galaxy Watch LVL U9 divizionas A lygmuo Rytų regiono grupė 2023/2024
Penktadienį 03-29 16:00
FM Vilniaus Vytis
FK Žalgiris
Vilniaus Joachimo Lelevelio inžinerijos gimnazijos sporto aikštynas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Samsung Galaxy Watch LVL U12 diviziono Pietų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024
Penktadienį 03-29 17:00
Marijampolės FC
FK Garliava
Marijampolės futbolo maniežas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Samsung Galaxy Watch LVL U12 diviziono Pietų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024
Penktadienį 03-29 17:00
Marijampolės FC
FK Garliava
Marijampolės futbolo maniežas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Samsung Galaxy Watch LVL U10 diviziono Rytų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024
Penktadienį 03-29 17:30
VFA Geležinis Vilkas
FA Utenis
Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino štabo bataliono stadionas, Vilnius
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Samsung Galaxy Watch LVL U10 diviziono Rytų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024
Penktadienį 03-29 17:30
VFA Geležinis Vilkas
FA Utenis
Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino štabo bataliono stadionas, Vilnius
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Penktadienį 03-29 18:00
FA Šiauliai B
FC Neptūnas
Gytarių stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Penktadienį 03-29 18:00
FK Kauno Žalgiris B
FK Nevėžis
VDU Valdo Adamkaus sporto centro stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Penktadienį 03-29 18:00
FK Panevėžys B
FC "Be1"
Panevėžio Žemynos progimnazijos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai