II lyga 2022 1 etapas 17 turas
Sekmadienis 2022-08-28 15:00:00 Vilniaus Senvagės gimnazijos stadionas
4
FK Žalgiris C
Gustas Mikelaitis 16'
Gustas Mikelaitis 16'
Martynas Kregždė 31'
Martynas Kregždė 31'
Martynas Kregždė 33'
Martynas Kregždė 33'
Dominic Pivoriunas 57'
Dominic Pivoriunas 57'
1
FM Ateitis
Haroldas Burdaitis 39'
Haroldas Burdaitis 39'
Pilna statistika
II lyga 2022 1 etapas 17 turas
Sekmadienis, 2022-08-28 15:00:00 Vilniaus Senvagės gimnazijos stadionas
FK Žalgiris C
Gustas Mikelaitis 16'
Gustas Mikelaitis 16'
Martynas Kregždė 31'
Martynas Kregždė 31'
Martynas Kregždė 33'
Martynas Kregždė 33'
Dominic Pivoriunas 57'
Dominic Pivoriunas 57'
4
1
Pilna statistika
FM Ateitis
Haroldas Burdaitis 39'
Haroldas Burdaitis 39'
Naujienos
Statistika
Protokolas
Mačo eiga
Lygos statistika
FK Žalgiris C
FM Ateitis
4 Vieta lentelėje 15
36 Taškai 14
52:20 Įvarčių skirtumas 28:60
FK Žalgiris C
FM Ateitis
Žaidėjai
15
Paulius Baravykas (C)
16
Džiugas Jeruševičius (G)
6
Nojus Merkevičius
10
Gustas Mikelaitis
16'
16'
11
Faustas Mendelis
18
Aurimas Čypas
46'
46'
20
Gabrielius Rapčinskis
55'
55'
25
Matas Motiejūnas
31
Martynas Kregždė
31'
31'
33'
33'
45
Augustas Kapleris
55
Nerijus Ponomariovas
Teisėjai
Teisėjas Kęstutis Bartuškevičius
Pirmasis asistentas Gerda Eidinzonaitė
Antrasis asistentas Lukaš Mackevič
Žaidėjai
Milanas Rutkovskis (C)
16
Vladislav Korovin (G)
97
Giedrius Onuškevičius
7
Otas Jusius
9
39'
39'
70'
70'
Haroldas Burdaitis
15
70'
70'
Mantas Jakimavičius
17
80'
80'
Deividas Volodkevič
18
56'
56'
Ignas Kvedaras
24
Aris Stankevičius
29
Linas Lisauskas
47
56'
56'
Adomas Norvaiša
77
Atsarginiai žaidėjai
19
Dominic Pivoriunas
46'
46'
57'
57'
22
Gabrielius Mažonas
55'
55'
Atsarginiai žaidėjai
70'
70'
Oskaras Povilas Saveikis
5
56'
56'
Eimantas Razgūnas
6
70'
70'
Edgaras Saveikis
13
Jaroslav Moro
19
56'
56'
Patrikas Gulbinovič
21
80'
80'
Vakaris Banelis
27
Kajus Verbickas
57
FK Žalgiris C
Pirmas kėlinys
Gustas Mikelaitis
16'
min
Gustas Mikelaitis
16'
min
Martynas Kregždė
31'
min
Martynas Kregždė
31'
min
Martynas Kregždė
33'
min
Martynas Kregždė
33'
min
39'
min
Haroldas Burdaitis
39'
min
Haroldas Burdaitis
Antras kėlinys
Dominic Pivoriunas
Aurimas Čypas
46'
min
Dominic Pivoriunas
Aurimas Čypas
46'
min
Gabrielius Mažonas
Gabrielius Rapčinskis
55'
min
Gabrielius Mažonas
Gabrielius Rapčinskis
55'
min
56'
min
Patrikas Gulbinovič
Adomas Norvaiša
56'
min
Eimantas Razgūnas
Ignas Kvedaras
56'
min
Patrikas Gulbinovič
Adomas Norvaiša
56'
min
Eimantas Razgūnas
Ignas Kvedaras
Dominic Pivoriunas
57'
min
Dominic Pivoriunas
57'
min
70'
min
Oskaras Povilas Saveikis
Mantas Jakimavičius
70'
min
Edgaras Saveikis
Haroldas Burdaitis
70'
min
Oskaras Povilas Saveikis
Mantas Jakimavičius
70'
min
Edgaras Saveikis
Haroldas Burdaitis
80'
min
Vakaris Banelis
Deividas Volodkevič
80'
min
Vakaris Banelis
Deividas Volodkevič
Varžybų pabaiga
FM Ateitis

ARTIMIAUSIOS RUNGTYNĖS

TOPsport A lyga
TOPsport Pirma lyga
Topo centras Euronics Lietuvos moterų A lyga
Lygų / Rinktinių sąrašas
Jaunimo rinktinės
Jaunimo čempionatai
Visos
Kalendorius