Lietuvos jaunučių lygos U14 divizionas 2022/2023
14 turas
Sekmadienis
2023-03-26 15:00:00
Vilniaus Senvagės gimnazijos stadionas
6
FK Žalgiris
Dovydas Eidukaitis 1'
Dovydas Eidukaitis 1'
Kasparas Pekšys 4'
Kasparas Pekšys 4'
Modestas Šakalys 17'
Modestas Šakalys 17'
Nicholas Mindaugas Tully 35'
Nicholas Mindaugas Tully 35'
Benjamin Warwick Tully 54'
Benjamin Warwick Tully 54'
Rojus Liesis 70'+1'
Rojus Liesis 70'+1'
Dovydas Eidukaitis 1'
Kasparas Pekšys 4'
Kasparas Pekšys 4'
Modestas Šakalys 17'
Modestas Šakalys 17'
Nicholas Mindaugas Tully 35'
Nicholas Mindaugas Tully 35'
Benjamin Warwick Tully 54'
Benjamin Warwick Tully 54'
Rojus Liesis 70'+1'
Rojus Liesis 70'+1'
3
FA Panevėžys-PRSSG
Deividas Klimavičius 7'
Deividas Klimavičius 7'
Lukas Graičiūnas 12'
Lukas Graičiūnas 12'
Deividas Klimavičius 32'
Deividas Klimavičius 32'
Deividas Klimavičius 7'
Lukas Graičiūnas 12'
Lukas Graičiūnas 12'
Deividas Klimavičius 32'
Deividas Klimavičius 32'
Pilna statistika
Lietuvos jaunučių lygos U14 divizionas 2022/2023
14 turas
Sekmadienis, 2023-03-26 15:00:00
Vilniaus Senvagės gimnazijos stadionas
FK Žalgiris
Dovydas Eidukaitis 1'Dovydas Eidukaitis 1'
Kasparas Pekšys 4'
Kasparas Pekšys 4'
Modestas Šakalys 17'
Modestas Šakalys 17'
Nicholas Mindaugas Tully 35'
Nicholas Mindaugas Tully 35'
Benjamin Warwick Tully 54'
Benjamin Warwick Tully 54'
Rojus Liesis 70'+1'
Rojus Liesis 70'+1'
6
3
Pilna statistika
FA Panevėžys-PRSSG
Deividas Klimavičius 7'Deividas Klimavičius 7'
Lukas Graičiūnas 12'
Lukas Graičiūnas 12'
Deividas Klimavičius 32'
Deividas Klimavičius 32'
Naujienos
Statistika
Protokolas
Mačo eiga
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
TOP sport Futsal A lyga
TOP sport Pirma lyga
Hegelmann LFF taurė
2024-03-28 11:20
Lygos statistika
FK Žalgiris
|
FA Panevėžys-PRSSG
|
|
6 | Vieta lentelėje | 9 |
38 | Taškai | 22 |
47:37 | Įvarčių skirtumas | 39:65 |
FK Žalgiris
FA Panevėžys-PRSSG
Žaidėjai
Teisėjai
Teisėjas | Maksim Tabunov |
Žaidėjai
Atsarginiai žaidėjai
Atsarginiai žaidėjai
FK Žalgiris
Pirmas kėlinys
Dovydas Eidukaitis
1'
min
Dovydas Eidukaitis
1'
min
Kasparas Pekšys
4'
min
Kasparas Pekšys
4'
min
Modestas Šakalys
17'
min
Modestas Šakalys
17'
min
Nicholas Mindaugas Tully
23'
min
Nicholas Mindaugas Tully
23'
min
Nicholas Mindaugas Tully
35'
min
Nicholas Mindaugas Tully
35'
min
Antras kėlinys
42'
min
Deividas Klimavičius
42'
min
Deividas Klimavičius
43'
min
Titas Šimkevičius
43'
min
Titas Šimkevičius
47'
min
Lukas Graičiūnas
47'
min
Lukas Graičiūnas
Benjamin Warwick Tully
54'
min
Benjamin Warwick Tully
54'
min
61'
min
Deividas Dyponas
61'
min
Deividas Dyponas
67'
min
Deividas Klimavičius
67'
min
Deividas Klimavičius
Rojus Liesis
70'+1'
min
Rojus Liesis
70'+1'
min
Varžybų pabaiga
FA Panevėžys-PRSSG
ARTIMIAUSIOS RUNGTYNĖS
TOPsport A lyga
TOPsport Pirma lyga
Topo centras Euronics Lietuvos moterų A lyga
Lygų / Rinktinių sąrašas
Jaunimo rinktinės
Jaunimo čempionatai
Visos
Kalendorius
TOPsport A lyga 2024
Penktadienį 03-29 19:00
FK Banga
FC Džiugas
Gargždų miesto dirbtinės dangos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Šeštadienį 03-30 15:00
FC Hegelmann
FK Panevėžys
LFF Kauno treniruočių centro stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Šeštadienį 03-30 17:00
FA Šiauliai
FK TransINVEST
Gytarių stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Sekmadienį 03-31 14:00
FK Sūduva
DFK Dainava
Marijampolės futbolo arenos maniežas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Sekmadienį 03-31 17:30
FK Kauno Žalgiris
FK Žalgiris
Dariaus ir Girėno stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Šeštadienį 04-06 14:00
FC Džiugas
FC Hegelmann
VšĮ "Telšių futbolo ateitis" dirbtinės dangos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Šeštadienį 04-06 16:00
DFK Dainava
FK Banga
Marijampolės futbolo arenos maniežas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Sekmadienį 04-07 12:00
FK TransINVEST
FK Sūduva
Širvintų stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Sekmadienį 04-07 14:00
FK Žalgiris
FA Šiauliai
LFF stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Sekmadienį 04-07 17:30
FK Kauno Žalgiris
FK Panevėžys
Dariaus ir Girėno stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Penktadienį 03-29 18:00
FA Šiauliai B
FC Neptūnas
Gytarių stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Penktadienį 03-29 18:00
FK Kauno Žalgiris B
FK Nevėžis
VDU Valdo Adamkaus sporto centro stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Penktadienį 03-29 18:00
FK Panevėžys B
FC "Be1"
Panevėžio Žemynos progimnazijos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Šeštadienį 03-30 13:00
FK Garliava
Tauras
Garliavos A.Mitkaus mokyklos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Šeštadienį 03-30 15:00
FK Ekranas
FK Minija
Panevėžio Žemynos progimnazijos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Šeštadienį 03-30 15:00
Vilniaus BFA
FK Babrungas
BFA Arena
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Šeštadienį 03-30 15:00
FK Atmosfera
FK Riteriai
Mažeikių stadionas dirbtinė danga
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Pirmadienį 04-01 15:00
FK Banga B
FC Hegelmann B
Gargždų miesto dirbtinės dangos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Penktadienį 04-05 15:00
Tauras
FK Banga B
Tauragės dirbtinės dangos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Penktadienį 04-05 17:00
FK Kauno Žalgiris B
FC "Be1"
VDU Valdo Adamkaus sporto centro stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Sekmadienį 04-14 13:00
FC Hegelmann
FK Banga
LFF Kauno treniruočių centro stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Sekmadienį 04-21 12:00
FK TransINVEST
MFA Žalgiris-MRU
Širvintų stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Sekmadienį 04-21 12:00
FK Banga
FK Saned
Gargždų miesto dirbtinės dangos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Sekmadienį 04-21 14:00
FC Hegelmann
FK Gintra
Garliavos A.Mitkaus mokyklos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Šeštadienį 04-27 12:00
FC Hegelmann
MFA Žalgiris-MRU
LFF Kauno treniruočių centro stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Šeštadienį 04-27 15:00
FK Gintra
FK Banga
Gytarių stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Sekmadienį 04-28 14:00
FK TransINVEST
FK Saned
Širvintų stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Šeštadienį 05-04 15:00
FK Banga
MFA Žalgiris-MRU
Gargždų miesto dirbtinės dangos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Sekmadienį 05-05 13:00
FK Saned
FK Gintra
Mažeikių stadionas dirbtinė danga
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Sekmadienį 05-05 14:00
FC Hegelmann
FK TransINVEST
Garliavos A.Mitkaus mokyklos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
2025 UEFA Under-21 - Qualifying competition - GrpI
Ketvirtadienį 09-05 23:00
Lietuva
Čekija
Nenurodyta arba tikslinama.
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
2025 UEFA Under-21 - Qualifying competition - GrpI
Trečiadienį 10-09 23:00
Islandija
Lietuva
Nenurodyta arba tikslinama.
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
2025 UEFA Under-21 - Qualifying competition - GrpI
Pirmadienį 10-14 23:00
Čekija
Lietuva
Nenurodyta arba tikslinama.
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Samsung Galaxy Watch EJL U15 divizionas 2023/2024 I etapas
Penktadienį 03-29 18:45
Marijampolės FC
FK Aidas
Marijampolės futbolo maniežas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Lietuvos jaunučių lygos U14 divizionas 2023/2024
Šeštadienį 03-30 10:00
VFM Fortūna
VFA Geležinis Vilkas
Fanų stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Samsung Galaxy Watch EJL U16 divizionas 2023/2024 I etapas
Šeštadienį 03-30 11:30
Vilnius Football Academy
FA-FK Panevėžys-PRSSG
Fanų stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Samsung Galaxy Watch EJL U15 divizionas 2023/2024 I etapas
Šeštadienį 03-30 12:30
Vilniaus BFA
Klaipėdos FM
Vilniaus Fabijoniškių gimnazijos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Samsung Galaxy Watch EJL U18 divizionas 2023/2024 I etapas
Šeštadienį 03-30 13:00
FA Šiauliai
FK Garliava
Gytarių stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Samsung Galaxy Watch EJL U18 divizionas 2023/2024 I etapas
Šeštadienį 03-30 13:00
FA Tauras
FK Žalgiris
Tauragės dirbtinės dangos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Samsung Galaxy Watch EJL U15 divizionas 2023/2024 I etapas
Šeštadienį 03-30 13:30
Vilnius Football Academy
FA-FK Panevėžys-PRSSG
Fanų stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Samsung Galaxy Watch EJL U16 divizionas 2023/2024 I etapas
Šeštadienį 03-30 14:10
Vilniaus BFA
Klaipėdos FM
Vilniaus Fabijoniškių gimnazijos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Samsung Galaxy Watch EJL U18 divizionas 2023/2024 I etapas
Šeštadienį 03-30 15:30
Marijampolės FC
Vilnius Football Academy
Fanų stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Samsung Galaxy Watch EJL U18 divizionas 2023/2024 I etapas
Šeštadienį 03-30 17:00
Talentų FA-FK Riteriai
Klaipėdos FM
LFF stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Samsung Galaxy Watch LVL U11 diviziono Šiaurės-Vakarų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024
Penktadienį 03-29 15:00
FA Šiauliai
FK Ekranas
Gytarių stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Samsung Galaxy Watch LVL U11 diviziono Šiaurės-Vakarų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024
Penktadienį 03-29 15:00
FA Šiauliai
FK Ekranas
Gytarių stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Samsung Galaxy Watch LVL U9 divizionas A lygmuo Rytų regiono grupė 2023/2024
Penktadienį 03-29 16:00
FM Vilniaus Vytis
FK Žalgiris
Vilniaus Joachimo Lelevelio inžinerijos gimnazijos sporto aikštynas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Samsung Galaxy Watch LVL U12 diviziono Pietų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024
Penktadienį 03-29 17:00
Marijampolės FC
FK Garliava
Marijampolės futbolo maniežas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Samsung Galaxy Watch LVL U12 diviziono Pietų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024
Penktadienį 03-29 17:00
Marijampolės FC
FK Garliava
Marijampolės futbolo maniežas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Samsung Galaxy Watch LVL U10 diviziono Rytų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024
Penktadienį 03-29 17:30
VFA Geležinis Vilkas
FA Utenis
Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino štabo bataliono stadionas, Vilnius
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Samsung Galaxy Watch LVL U10 diviziono Rytų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024
Penktadienį 03-29 17:30
VFA Geležinis Vilkas
FA Utenis
Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino štabo bataliono stadionas, Vilnius
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Penktadienį 03-29 18:00
FA Šiauliai B
FC Neptūnas
Gytarių stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Penktadienį 03-29 18:00
FK Kauno Žalgiris B
FK Nevėžis
VDU Valdo Adamkaus sporto centro stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Penktadienį 03-29 18:00
FK Panevėžys B
FC "Be1"
Panevėžio Žemynos progimnazijos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai