Samsung Galaxy Watch EJL U16 divizionas 2022/2023 13 turas
Šeštadienis 2022-10-29 11:00:00 Vilniaus Senvagės gimnazijos stadionas
5
FK Žalgiris
Edvinas Pukinskas 4'
Edvinas Pukinskas 4'
Džiugas Butkus 21'
Džiugas Butkus 21'
Rokas Bassus 66'
Rokas Bassus 66'
Džiugas Butkus 70'
Džiugas Butkus 70'
Džiugas Butkus 73'
Džiugas Butkus 73'
1
FC Hegelmann
Arnas Armalas 23'
Arnas Armalas 23'
Pilna statistika
Samsung Galaxy Watch EJL U16 divizionas 2022/2023 13 turas
Šeštadienis, 2022-10-29 11:00:00 Vilniaus Senvagės gimnazijos stadionas
FK Žalgiris
Edvinas Pukinskas 4'
Edvinas Pukinskas 4'
Džiugas Butkus 21'
Džiugas Butkus 21'
Rokas Bassus 66'
Rokas Bassus 66'
Džiugas Butkus 70'
Džiugas Butkus 70'
Džiugas Butkus 73'
Džiugas Butkus 73'
5
1
Pilna statistika
FC Hegelmann
Arnas Armalas 23'
Arnas Armalas 23'
Naujienos
Statistika
Protokolas
Mačo eiga
Lygos statistika
FK Žalgiris
FC Hegelmann
1 Vieta lentelėje 10
49 Taškai 4
64:20 Įvarčių skirtumas 13:61
FK Žalgiris
FC Hegelmann
Žaidėjai
8
Mykolas Mameniškis (C)
80
Lukas Kolendo (G)
2
Dovas Grudzinskas
7
Matas Leleika
75'
75'
75'
13
Vytis Pavilonis
65'
65'
65'
16
Orestas Uldukis
17
Oskaras Penikas
18
Artur Demidov
22
Edvinas Pukinskas
4'
4'
32
Džiugas Butkus
21'
21'
70'
70'
73'
73'
36
Simas Rasščevskis
77
Rokas Bassus
66'
66'
75'
75'
75'
Teisėjai
Pirmasis asistentas Ieva Ramanauskienė
Antrasis asistentas Andžej Kliujenkov
Teisėjas Kęstutis Bartuškevičius
Žaidėjai
Elijus Benetis (G)
77
23'
23'
Arnas Armalas
7
Naglis Vėlavičius
8
Aronas Vaičiurgis
14
Matas Dalinkevičius
15
Dominykas Palaitis
16
Arnas Kemežys
17
Kristupas - Algirdas Padegimas
19
73'
73'
73'
Aidas Žukauskas
32
Jonas Ruzgaitis
39
67'
67'
67'
Artem Koval
43
Atsarginiai žaidėjai
1
Kajus Andraikėnas (G)
75'
75'
75'
10
Dmytro Senyk
54'
54'
11
Matas Juknevičius
75'
75'
75'
Atsarginiai žaidėjai
67'
67'
67'
Nelis Nagornovas
12
73'
73'
73'
Alanas Marcinkevičius
24
FK Žalgiris
Pirmas kėlinys
Edvinas Pukinskas
4'
min
Edvinas Pukinskas
4'
min
Džiugas Butkus
21'
min
Džiugas Butkus
21'
min
23'
min
Arnas Armalas
23'
min
Arnas Armalas
Antras kėlinys
Dmytro Senyk
54'
min
Dmytro Senyk
54'
min
Vytis Pavilonis
65'
min
Vytis Pavilonis
65'
min
Vytis Pavilonis
65'
min
Rokas Bassus
66'
min
Rokas Bassus
66'
min
67'
min
Nelis Nagornovas
Artem Koval
67'
min
Nelis Nagornovas
Artem Koval
67'
min
Nelis Nagornovas
Artem Koval
Džiugas Butkus
70'
min
Džiugas Butkus
70'
min
73'
min
Alanas Marcinkevičius
Aidas Žukauskas
Džiugas Butkus
73'
min
73'
min
Alanas Marcinkevičius
Aidas Žukauskas
Džiugas Butkus
73'
min
73'
min
Alanas Marcinkevičius
Aidas Žukauskas
Kajus Andraikėnas
Matas Leleika
75'
min
Matas Juknevičius
Rokas Bassus
75'
min
Kajus Andraikėnas
Matas Leleika
75'
min
Matas Juknevičius
Rokas Bassus
75'
min
Kajus Andraikėnas
Matas Leleika
75'
min
Matas Juknevičius
Rokas Bassus
75'
min
Varžybų pabaiga
FC Hegelmann

ARTIMIAUSIOS RUNGTYNĖS

Nacionalinė vyrų rinktinė
TOPsport A lyga
FPRO LFF taurė 2024
Lygų / Rinktinių sąrašas
Moterų ir merginų rinktinės
TOPsport Pirma lyga
Jaunimo rinktinės
Visos
Kalendorius