Samsung Galaxy Watch EJL U16 divizionas 2022/2023 9 turas
Šeštadienis 2022-10-01 13:00:00 Vilniaus Senvagės gimnazijos stadionas
4
FK Žalgiris
Danielius Velička 3'
Danielius Velička 3'
Mykolas Mameniškis 51'
Mykolas Mameniškis 51'
Adomas Buikus 65'
Adomas Buikus 65'
Dovas Grudzinskas 81'
Dovas Grudzinskas 81'
3
Klaipėdos FM
Povilas Šalčius 17'
Povilas Šalčius 17'
Povilas Šalčius 45'
Povilas Šalčius 45'
Matas Ambrazaitis 45'
Matas Ambrazaitis 45'
Pilna statistika
Samsung Galaxy Watch EJL U16 divizionas 2022/2023 9 turas
Šeštadienis, 2022-10-01 13:00:00 Vilniaus Senvagės gimnazijos stadionas
FK Žalgiris
Danielius Velička 3'
Danielius Velička 3'
Mykolas Mameniškis 51'
Mykolas Mameniškis 51'
Adomas Buikus 65'
Adomas Buikus 65'
Dovas Grudzinskas 81'
Dovas Grudzinskas 81'
4
3
Pilna statistika
Klaipėdos FM
Povilas Šalčius 17'
Povilas Šalčius 17'
Povilas Šalčius 45'
Povilas Šalčius 45'
Matas Ambrazaitis 45'
Matas Ambrazaitis 45'
Naujienos
Statistika
Protokolas
Mačo eiga
Lygos statistika
FK Žalgiris
Klaipėdos FM
1 Vieta lentelėje 5
49 Taškai 30
64:20 Įvarčių skirtumas 45:34
FK Žalgiris
Klaipėdos FM
Žaidėjai
8
Mykolas Mameniškis (C)
51'
51'
68'
68'
68'
80
Lukas Kolendo (G)
2
Dovas Grudzinskas
81'
81'
88'
88'
10
Danielius Velička
3'
3'
11
Adomas Buikus
65'
65'
13
Vytis Pavilonis
17
Vakaris Berenta
71'
71'
71'
18
Artur Demidov
68'
68'
68'
22
Edvinas Pukinskas
32
Džiugas Butkus
67'
67'
67'
36
Simas Rasščevskis
57'
57'
57'
Teisėjai
Teisėjas Kasparas Guobys
Pirmasis asistentas Maksim Frantovskij
Antrasis asistentas Pavel Ivancevič
Žaidėjai
Matas Skruibys (C)
6
52'
52'
52'
Gustas Valius (G)
21
90'+1'
90'+1'
Matas Ambrazaitis
5
Jurgis Mykolas Beinortas
7
33'
33'
33'
Gabrielius Šedvartas
9
Jokūbas Norkus
11
Vilius Paulauskas
19
Ugnius Krukauskas
23
17'
17'
45'
45'
Povilas Šalčius
40
76'
76'
76'
Gustas Nikitiuk
54
Vilius Stonys
55
Atsarginiai žaidėjai
1
Kajus Andraikėnas (G)
16
Orestas Uldukis
67'
67'
67'
23
Martynas Marculevičius
71'
71'
71'
77
Rokas Bassus
57'
57'
57'
Atsarginiai žaidėjai
52'
52'
52'
Evaldas Skersis (G)
1
Adomas Medveckas
3
76'
76'
76'
Andrej Romanov
43
33'
33'
33'
Mantas Bogdanovas
51
FK Žalgiris
Pirmas kėlinys
Danielius Velička
3'
min
Danielius Velička
3'
min
17'
min
Povilas Šalčius
17'
min
Povilas Šalčius
33'
min
Mantas Bogdanovas
Gabrielius Šedvartas
33'
min
Mantas Bogdanovas
Gabrielius Šedvartas
33'
min
Mantas Bogdanovas
Gabrielius Šedvartas
45'
min
Povilas Šalčius
45'
min
Povilas Šalčius
Antras kėlinys
Mykolas Mameniškis
51'
min
Mykolas Mameniškis
51'
min
52'
min
Evaldas Skersis
Gustas Valius
52'
min
Evaldas Skersis
Gustas Valius
52'
min
Evaldas Skersis
Gustas Valius
Rokas Bassus
Simas Rasščevskis
57'
min
Rokas Bassus
Simas Rasščevskis
57'
min
Rokas Bassus
Simas Rasščevskis
57'
min
Adomas Buikus
65'
min
Adomas Buikus
65'
min
Orestas Uldukis
Džiugas Butkus
67'
min
Orestas Uldukis
Džiugas Butkus
67'
min
Orestas Uldukis
Džiugas Butkus
67'
min
Mykolas Mameniškis
68'
min
Artur Demidov
68'
min
Mykolas Mameniškis
68'
min
Artur Demidov
68'
min
Mykolas Mameniškis
68'
min
Artur Demidov
68'
min
Martynas Marculevičius
Vakaris Berenta
71'
min
Martynas Marculevičius
Vakaris Berenta
71'
min
Martynas Marculevičius
Vakaris Berenta
71'
min
76'
min
Andrej Romanov
Gustas Nikitiuk
76'
min
Andrej Romanov
Gustas Nikitiuk
76'
min
Andrej Romanov
Gustas Nikitiuk
Dovas Grudzinskas
81'
min
Dovas Grudzinskas
81'
min
Dovas Grudzinskas
88'
min
Dovas Grudzinskas
88'
min
90'+1'
min
Matas Ambrazaitis
90'+1'
min
Matas Ambrazaitis
Varžybų pabaiga
Klaipėdos FM

ARTIMIAUSIOS RUNGTYNĖS

Nacionalinė vyrų rinktinė
TOPsport A lyga
FPRO LFF taurė 2024
Lygų / Rinktinių sąrašas
Moterų ir merginų rinktinės
TOPsport Pirma lyga
Jaunimo rinktinės
Visos
Kalendorius