Samsung Galaxy Watch EJL U16 divizionas 2022/2023 16 turas
Šeštadienis 2022-11-19 12:00:00 Vilniaus Senvagės gimnazijos stadionas
3
FK Žalgiris
Adomas Buikus 20'
Adomas Buikus 20'
Vakaris Berenta 55'
Vakaris Berenta 55'
Vakaris Berenta 61'
Vakaris Berenta 61'
1
Vilnius Football Academy
Lukas Oškinis 8'
Lukas Oškinis 8'
Pilna statistika
Samsung Galaxy Watch EJL U16 divizionas 2022/2023 16 turas
Šeštadienis, 2022-11-19 12:00:00 Vilniaus Senvagės gimnazijos stadionas
FK Žalgiris
Adomas Buikus 20'
Adomas Buikus 20'
Vakaris Berenta 55'
Vakaris Berenta 55'
Vakaris Berenta 61'
Vakaris Berenta 61'
3
1
Pilna statistika
Vilnius Football Academy
Lukas Oškinis 8'
Lukas Oškinis 8'
Naujienos
Statistika
Protokolas
Mačo eiga
Lygos statistika
FK Žalgiris
Vilnius Football Academy
1 Vieta lentelėje 7
49 Taškai 21
64:20 Įvarčių skirtumas 20:40
FK Žalgiris
Vilnius Football Academy
Žaidėjai
8
Mykolas Mameniškis (C)
44'
44'
44'
1
Kajus Andraikėnas (G)
2
Dovas Grudzinskas
69'
69'
69'
10
Danielius Velička
55'
55'
55'
11
Adomas Buikus
20'
20'
13
Vytis Pavilonis
17
Vakaris Berenta
55'
55'
61'
61'
64'
64'
64'
65'
65'
65'
18
Artur Demidov
66'
66'
66'
22
Edvinas Pukinskas
32
Džiugas Butkus
55'
55'
55'
36
Simas Rasščevskis
65'
65'
65'
Teisėjai
Teisėjas Donatas Šimėnas
Pirmasis asistentas Irina Pozdejeva
Antrasis asistentas Mindaugas Bukauskas
Žaidėjai
Erikas Kvedaravičius (C)
99
Danielius Grinius (G)
96
8'
8'
55'
55'
55'
Lukas Oškinis
7
Daniel Jankoit
8
77'
77'
77'
Julius Kojala
10
Mykolas Gorbačiovas
11
70'
70'
70'
Kajus Kilšauskas
20
59'
59'
Jokūbas Vėžys
23
55'
55'
55'
Domas Mažeika
24
Simas Grabauskas
27
Daniel Vainovskij
29
Atsarginiai žaidėjai
80
Lukas Kolendo (G)
7
Matas Leleika
65'
65'
65'
16
Orestas Uldukis
55'
55'
55'
21
Vytis Kizala
69'
69'
69'
24
Rapolas Makaravičius
65'
65'
65'
77
Rokas Bassus
55'
55'
55'
Atsarginiai žaidėjai
Gintaras Šelmys (G)
1
77'
77'
77'
Lukas Piotrovič
9
55'
55'
55'
Mylan Rymša
13
70'
70'
70'
Naglis Knyva
17
55'
55'
55'
Domas Sinkevičius
57
FK Žalgiris
Pirmas kėlinys
8'
min
Lukas Oškinis
8'
min
Lukas Oškinis
Adomas Buikus
20'
min
Adomas Buikus
20'
min
Mykolas Mameniškis
44'
min
Mykolas Mameniškis
44'
min
Mykolas Mameniškis
44'
min
Antras kėlinys
Vakaris Berenta
55'
min
Orestas Uldukis
Danielius Velička
55'
min
Rokas Bassus
Džiugas Butkus
55'
min
55'
min
Mylan Rymša
Domas Mažeika
55'
min
Domas Sinkevičius
Lukas Oškinis
Vakaris Berenta
55'
min
Orestas Uldukis
Danielius Velička
55'
min
Rokas Bassus
Džiugas Butkus
55'
min
55'
min
Mylan Rymša
Domas Mažeika
55'
min
Domas Sinkevičius
Lukas Oškinis
Orestas Uldukis
Danielius Velička
55'
min
Rokas Bassus
Džiugas Butkus
55'
min
55'
min
Mylan Rymša
Domas Mažeika
55'
min
Domas Sinkevičius
Lukas Oškinis
59'
min
Jokūbas Vėžys
59'
min
Jokūbas Vėžys
Vakaris Berenta
61'
min
Vakaris Berenta
61'
min
Vakaris Berenta
64'
min
Vakaris Berenta
64'
min
Vakaris Berenta
64'
min
Matas Leleika
Simas Rasščevskis
65'
min
Rapolas Makaravičius
Vakaris Berenta
65'
min
Matas Leleika
Simas Rasščevskis
65'
min
Rapolas Makaravičius
Vakaris Berenta
65'
min
Matas Leleika
Simas Rasščevskis
65'
min
Rapolas Makaravičius
Vakaris Berenta
65'
min
Artur Demidov
66'
min
Artur Demidov
66'
min
Artur Demidov
66'
min
Vytis Kizala
Dovas Grudzinskas
69'
min
Vytis Kizala
Dovas Grudzinskas
69'
min
Vytis Kizala
Dovas Grudzinskas
69'
min
70'
min
Naglis Knyva
Kajus Kilšauskas
70'
min
Naglis Knyva
Kajus Kilšauskas
70'
min
Naglis Knyva
Kajus Kilšauskas
77'
min
Lukas Piotrovič
Julius Kojala
77'
min
Lukas Piotrovič
Julius Kojala
77'
min
Lukas Piotrovič
Julius Kojala
Varžybų pabaiga
Vilnius Football Academy

ARTIMIAUSIOS RUNGTYNĖS

Nacionalinė vyrų rinktinė
TOPsport A lyga
FPRO LFF taurė 2024
Lygų / Rinktinių sąrašas
Moterų ir merginų rinktinės
TOPsport Pirma lyga
Jaunimo rinktinės
Visos
Kalendorius