Samsung Galaxy Watch EJL U16 divizionas 2022/2023 15 turas
Sekmadienis 2022-11-13 13:30:00 Kauno Žalgirio FA maniežas
3
Kauno Žalgirio FA
Armandas Podskočimas 22'
Armandas Podskočimas 22'
Metin Murat Tunc 83'
Metin Murat Tunc 83'
2
FA Panevėžys-PRSSG
Augustas Butkus 15'
Augustas Butkus 15'
Rokas Kulbis 16'
Rokas Kulbis 16'
Pilna statistika
Samsung Galaxy Watch EJL U16 divizionas 2022/2023 15 turas
Sekmadienis, 2022-11-13 13:30:00 Kauno Žalgirio FA maniežas
Kauno Žalgirio FA
Armandas Podskočimas 22'
Armandas Podskočimas 22'
Metin Murat Tunc 83'
Metin Murat Tunc 83'
3
2
Pilna statistika
FA Panevėžys-PRSSG
Augustas Butkus 15'
Augustas Butkus 15'
Rokas Kulbis 16'
Rokas Kulbis 16'
Naujienos
Statistika
Protokolas
Mačo eiga
Lygos statistika
Kauno Žalgirio FA
FA Panevėžys-PRSSG
6 Vieta lentelėje 2
28 Taškai 41
39:35 Įvarčių skirtumas 76:20
Kauno Žalgirio FA
FA Panevėžys-PRSSG
Žaidėjai
25
Vilius Dovydas (G)
22
Armandas Podskočimas
12'
12'
12'
22'
22'
28
Danielius Zujevas
88'
88'
88'
29
Arnas Kvedaras
31
Vakaris Kelpšas
32
Oskaras Malakas
33
Mantas Šaliūnas
68'
68'
68'
34
Jonas Jankauskas
35
Redas Matekonis
36
Metin Murat Tunc
83'
83'
87'
87'
87'
45
Pijus Pėstininkas
52'
52'
52'
Teisėjai
Teisėjas Saulius Karka
Pirmasis asistentas Karolis Buivydas
Antrasis asistentas Birutė Jocytė
Žaidėjai
Ignas Lukoševičius (C)
14
Liudvikas Ūsas (G)
12
Nojus Mulevičius
2
Aronas Šlikas
3
26'
26'
26'
Gustas Muraška
5
Matas Dilys
6
61'
61'
Rokas Kulbis
7
Matas Pušnys
8
15'
15'
74'
74'
74'
Augustas Butkus
10
29'
29'
29'
Kornelijus Užėnas
11
46'
46'
46'
Matas Petrulaitis
18
Atsarginiai žaidėjai
26
Kajus Būblys
27
Eimantas Petrauskas
68'
68'
68'
38
Klaidas Juškevičius
68'
68'
68'
40
Ignas Maliasovas
41
Augustas Bielskus
87'
87'
87'
43
Gustas Grigorjevas
52'
52'
52'
90'
90'
44
Rytis Gaubys
68'
68'
68'
Atsarginiai žaidėjai
Adas Jasiūnas (G)
1
29'
29'
29'
90'
90'
Benas Kavaliūnas
4
46'
46'
46'
Danielius Tomkevičius
15
Kajus Puzinas
17
Karolis Carenko
55
Kauno Žalgirio FA
Pirmas kėlinys
Armandas Podskočimas
12'
min
Armandas Podskočimas
12'
min
Armandas Podskočimas
12'
min
15'
min
Augustas Butkus
15'
min
Augustas Butkus
Armandas Podskočimas
22'
min
Armandas Podskočimas
22'
min
26'
min
Gustas Muraška
26'
min
26'
min
Gustas Muraška
26'
min
Gustas Muraška
26'
min
29'
min
Benas Kavaliūnas
Kornelijus Užėnas
29'
min
Benas Kavaliūnas
Kornelijus Užėnas
29'
min
Benas Kavaliūnas
Kornelijus Užėnas
Antras kėlinys
46'
min
Danielius Tomkevičius
Matas Petrulaitis
46'
min
Danielius Tomkevičius
Matas Petrulaitis
46'
min
Danielius Tomkevičius
Matas Petrulaitis
Gustas Grigorjevas
Pijus Pėstininkas
52'
min
Gustas Grigorjevas
Pijus Pėstininkas
52'
min
Gustas Grigorjevas
Pijus Pėstininkas
52'
min
61'
min
Rokas Kulbis
61'
min
Rokas Kulbis
Klaidas Juškevičius
Mantas Šaliūnas
68'
min
Rytis Gaubys
Eimantas Petrauskas
68'
min
Klaidas Juškevičius
Mantas Šaliūnas
68'
min
Rytis Gaubys
Eimantas Petrauskas
68'
min
Klaidas Juškevičius
Mantas Šaliūnas
68'
min
Rytis Gaubys
Eimantas Petrauskas
68'
min
74'
min
Augustas Butkus
74'
min
Augustas Butkus
74'
min
Augustas Butkus
Metin Murat Tunc
83'
min
Metin Murat Tunc
83'
min
Augustas Bielskus
Metin Murat Tunc
87'
min
Augustas Bielskus
Metin Murat Tunc
87'
min
Augustas Bielskus
Metin Murat Tunc
87'
min
Danielius Zujevas
88'
min
Danielius Zujevas
88'
min
Danielius Zujevas
88'
min
90'
min
Benas Kavaliūnas
Gustas Grigorjevas
90'
min
90'
min
Benas Kavaliūnas
Gustas Grigorjevas
90'
min
Varžybų pabaiga
FA Panevėžys-PRSSG

ARTIMIAUSIOS RUNGTYNĖS

Nacionalinė vyrų rinktinė
TOPsport A lyga
FPRO LFF taurė 2024
Lygų / Rinktinių sąrašas
Moterų ir merginų rinktinės
TOPsport Pirma lyga
Jaunimo rinktinės
Visos
Kalendorius