Lietuvos jaunučių lygos U14 divizionas 2022/2023 13 turas
Trečiadienis 2023-05-24 18:00:00 Kauno Žalgirio FA maniežas
6
Kauno Žalgirio FA
Orlandas Janišius 3'
Orlandas Janišius 3'
Orlandas Janišius 3'
Orlandas Janišius 3'
Matas Staškevičius 10'
Matas Staškevičius 10'
Matas Staškevičius 10'
Matas Staškevičius 10'
Emilis Žitkevičius 21'
Emilis Žitkevičius 21'
Emilis Žitkevičius 21'
Emilis Žitkevičius 21'
Kasparas Pangonis 27'
Kasparas Pangonis 27'
Kasparas Pangonis 27'
Kasparas Pangonis 27'
Kasparas Pangonis 63'
Matas Staškevičius 63'
Matas Staškevičius 63'
Matas Staškevičius 63'
Matas Staškevičius 63'
Nojus Šnekutis 70'
Nojus Šnekutis 70'
Nojus Šnekutis 70'
Nojus Šnekutis 70'
1
FA Utenis
Ainis Vilūnas 26'
Ainis Vilūnas 26'
Ainis Vilūnas 26'
Ainis Vilūnas 26'
Pilna statistika
Lietuvos jaunučių lygos U14 divizionas 2022/2023 13 turas
Trečiadienis, 2023-05-24 18:00:00 Kauno Žalgirio FA maniežas
Kauno Žalgirio FA
Orlandas Janišius 3'
Orlandas Janišius 3'
Orlandas Janišius 3'
Orlandas Janišius 3'
Matas Staškevičius 10'
Matas Staškevičius 10'
Matas Staškevičius 10'
Matas Staškevičius 10'
Emilis Žitkevičius 21'
Emilis Žitkevičius 21'
Emilis Žitkevičius 21'
Emilis Žitkevičius 21'
Kasparas Pangonis 27'
Kasparas Pangonis 27'
Kasparas Pangonis 27'
Kasparas Pangonis 27'
Kasparas Pangonis 63'
Matas Staškevičius 63'
Matas Staškevičius 63'
Matas Staškevičius 63'
Matas Staškevičius 63'
Nojus Šnekutis 70'
Nojus Šnekutis 70'
Nojus Šnekutis 70'
Nojus Šnekutis 70'
6
1
Pilna statistika
FA Utenis
Ainis Vilūnas 26'
Ainis Vilūnas 26'
Ainis Vilūnas 26'
Ainis Vilūnas 26'
Naujienos
Statistika
Protokolas
Mačo eiga
Lygos statistika
Kauno Žalgirio FA
FA Utenis
2 Vieta lentelėje 10
55 Taškai 17
90:14 Įvarčių skirtumas 41:108
Kauno Žalgirio FA
FA Utenis
Žaidėjai
Teisėjai
Teisėjas Justas Kamarauskas
Žaidėjai
Atsarginiai žaidėjai
Atsarginiai žaidėjai
Kauno Žalgirio FA
Pirmas kėlinys
Orlandas Janišius
3'
min
Orlandas Janišius
3'
min
Orlandas Janišius
3'
min
Orlandas Janišius
3'
min
Matas Staškevičius
10'
min
Matas Staškevičius
10'
min
Matas Staškevičius
10'
min
Matas Staškevičius
10'
min
Emilis Žitkevičius
21'
min
Emilis Žitkevičius
21'
min
Emilis Žitkevičius
21'
min
Emilis Žitkevičius
21'
min
Kasparas Pangonis
27'
min
Kasparas Pangonis
27'
min
Kasparas Pangonis
27'
min
Kasparas Pangonis
27'
min
Antras kėlinys
Dovydas Dzikas
41'
min
Dovydas Dzikas
41'
min
Dovydas Dzikas
41'
min
Dovydas Dzikas
41'
min
45'
min
Rokas Baltaduonis
45'
min
Rokas Baltaduonis
45'
min
Rokas Baltaduonis
45'
min
Rokas Baltaduonis
61'
min
Ainis Vilūnas
61'
min
Ainis Vilūnas
61'
min
Ainis Vilūnas
61'
min
Ainis Vilūnas
Kasparas Pangonis
63'
min
Matas Staškevičius
63'
min
Matas Staškevičius
63'
min
Matas Staškevičius
63'
min
Matas Staškevičius
63'
min
68'
min
Domas Garunkštis
68'
min
Domas Garunkštis
68'
min
Domas Garunkštis
68'
min
Domas Garunkštis
68'
min
Domas Garunkštis
Nojus Šnekutis
70'
min
Nojus Šnekutis
70'
min
Nojus Šnekutis
70'
min
Nojus Šnekutis
70'
min
Varžybų pabaiga
FA Utenis

ARTIMIAUSIOS RUNGTYNĖS

Nacionalinė vyrų rinktinė
TOPsport A lyga
FPRO LFF taurė 2024
Lygų / Rinktinių sąrašas
TOPsport Pirma lyga
Jaunimo rinktinės
Visos
Kalendorius