Samsung Galaxy Watch EJL U16 divizionas 2022/2023 18 turas
Penktadienis 2023-03-10 18:00:00 Kauno Žalgirio FA maniežas
7
Kauno Žalgirio FA
Armandas Podskočimas 2'
Armandas Podskočimas 2'
Vėjas Brazys 22'
Vėjas Brazys 22'
Klaidas Juškevičius 41'
Klaidas Juškevičius 41'
Armandas Podskočimas 57'
Armandas Podskočimas 57'
Vėjas Brazys 63'
Vėjas Brazys 63'
Jonas Jankauskas 84'
Jonas Jankauskas 84'
Augustas Bielskus 87'
Augustas Bielskus 87'
1
FC Hegelmann
Nojus Stelmokas 13'
Nojus Stelmokas 13'
Pilna statistika
Samsung Galaxy Watch EJL U16 divizionas 2022/2023 18 turas
Penktadienis, 2023-03-10 18:00:00 Kauno Žalgirio FA maniežas
Kauno Žalgirio FA
Armandas Podskočimas 2'
Armandas Podskočimas 2'
Vėjas Brazys 22'
Vėjas Brazys 22'
Klaidas Juškevičius 41'
Klaidas Juškevičius 41'
Armandas Podskočimas 57'
Armandas Podskočimas 57'
Vėjas Brazys 63'
Vėjas Brazys 63'
Jonas Jankauskas 84'
Jonas Jankauskas 84'
Augustas Bielskus 87'
Augustas Bielskus 87'
7
1
Pilna statistika
FC Hegelmann
Nojus Stelmokas 13'
Nojus Stelmokas 13'
Naujienos
Statistika
Protokolas
Mačo eiga
Lygos statistika
Kauno Žalgirio FA
FC Hegelmann
6 Vieta lentelėje 10
28 Taškai 4
39:35 Įvarčių skirtumas 13:61
Kauno Žalgirio FA
FC Hegelmann
Žaidėjai
Teisėjai
Teisėjas Ugnius Veprauskas
Pirmasis asistentas Dominykas Norkus
Antrasis asistentas Matas Gacevičius
Žaidėjai
Atsarginiai žaidėjai
Atsarginiai žaidėjai
Kauno Žalgirio FA
Pirmas kėlinys
Armandas Podskočimas
2'
min
Armandas Podskočimas
2'
min
13'
min
Nojus Stelmokas
13'
min
Nojus Stelmokas
Vėjas Brazys
22'
min
Vėjas Brazys
22'
min
Klaidas Juškevičius
41'
min
Klaidas Juškevičius
41'
min
44'
min
Kristupas - Algirdas Padegimas
44'
min
Kristupas - Algirdas Padegimas
44'
min
Kristupas - Algirdas Padegimas
Vakaris Kelpšas
45'
min
Vakaris Kelpšas
45'
min
Vakaris Kelpšas
45'
min
Antras kėlinys
Danielius Zujevas
Gustas Grigorjevas
46'
min
Mantas Šaliūnas
Vakaris Kelpšas
46'
min
Danielius Zujevas
Gustas Grigorjevas
46'
min
Mantas Šaliūnas
Vakaris Kelpšas
46'
min
Danielius Zujevas
Gustas Grigorjevas
46'
min
Mantas Šaliūnas
Vakaris Kelpšas
46'
min
50'
min
Nojus Stelmokas
50'
min
Nojus Stelmokas
54'
min
Aidas Žukauskas
Domantas Dautaras
54'
min
Aidas Žukauskas
Domantas Dautaras
54'
min
Aidas Žukauskas
Domantas Dautaras
Pijus Pėstininkas
Klaidas Juškevičius
57'
min
Armandas Podskočimas
57'
min
Pijus Pėstininkas
Klaidas Juškevičius
57'
min
Armandas Podskočimas
57'
min
Pijus Pėstininkas
Klaidas Juškevičius
57'
min
61'
min
Ernestas Pliasunov
Artem Koval
61'
min
Ernestas Pliasunov
Artem Koval
61'
min
Ernestas Pliasunov
Artem Koval
Vėjas Brazys
63'
min
Vėjas Brazys
63'
min
Ignas Maliasovas
Eimantas Petrauskas
65'
min
Augustas Bielskus
Vėjas Brazys
65'
min
Ignas Maliasovas
Eimantas Petrauskas
65'
min
Augustas Bielskus
Vėjas Brazys
65'
min
Ignas Maliasovas
Eimantas Petrauskas
65'
min
Augustas Bielskus
Vėjas Brazys
65'
min
Rokas Nomeika
Armandas Podskočimas
76'
min
Rokas Nomeika
Armandas Podskočimas
76'
min
Rokas Nomeika
Armandas Podskočimas
76'
min
Mantas Šaliūnas
82'
min
Mantas Šaliūnas
82'
min
Mantas Šaliūnas
82'
min
Jonas Jankauskas
84'
min
Jonas Jankauskas
84'
min
Augustas Bielskus
87'
min
Augustas Bielskus
87'
min
Varžybų pabaiga
FC Hegelmann

ARTIMIAUSIOS RUNGTYNĖS

Nacionalinė vyrų rinktinė
TOPsport A lyga
FPRO LFF taurė 2024
Lygų / Rinktinių sąrašas
Moterų ir merginų rinktinės
TOPsport Pirma lyga
Jaunimo rinktinės
Visos
Kalendorius