Samsung Galaxy Watch EJL U16 divizionas 2022/2023 22 turas
Šeštadienis 2023-04-08 11:00:00 Kauno Žalgirio FA maniežas
3
Kauno Žalgirio FA
Danielius Zujevas 24'
Danielius Zujevas 24'
Metin Murat Tunc 71'
Metin Murat Tunc 71'
Armandas Podskočimas 88'
Armandas Podskočimas 88'
5
FK Žalgiris
Vakaris Berenta 38'
Vakaris Berenta 38'
Vakaris Berenta 6'
Vakaris Berenta 6'
Mykolas Mameniškis 11'
Mykolas Mameniškis 11'
Edvinas Pukinskas 13'
Edvinas Pukinskas 13'
Ignas Germanas 18'
Ignas Germanas 18'
Pilna statistika
Samsung Galaxy Watch EJL U16 divizionas 2022/2023 22 turas
Šeštadienis, 2023-04-08 11:00:00 Kauno Žalgirio FA maniežas
Kauno Žalgirio FA
Danielius Zujevas 24'
Danielius Zujevas 24'
Metin Murat Tunc 71'
Metin Murat Tunc 71'
Armandas Podskočimas 88'
Armandas Podskočimas 88'
3
5
Pilna statistika
FK Žalgiris
Vakaris Berenta 38'
Vakaris Berenta 38'
Vakaris Berenta 6'
Vakaris Berenta 6'
Mykolas Mameniškis 11'
Mykolas Mameniškis 11'
Edvinas Pukinskas 13'
Edvinas Pukinskas 13'
Ignas Germanas 18'
Ignas Germanas 18'
Naujienos
Statistika
Protokolas
Mačo eiga
Lygos statistika
Kauno Žalgirio FA
FK Žalgiris
6 Vieta lentelėje 1
28 Taškai 49
39:35 Įvarčių skirtumas 64:20
Kauno Žalgirio FA
FK Žalgiris
Žaidėjai
Teisėjai
Teisėjas Ugnius Veprauskas
Pirmasis asistentas Lina Skladaitytė
Antrasis asistentas Julius Asakavičius
Žaidėjai
Atsarginiai žaidėjai
Atsarginiai žaidėjai
Kauno Žalgirio FA
Pirmas kėlinys
Danielius Zujevas
24'
min
Danielius Zujevas
24'
min
38'
min
Vakaris Berenta
38'
min
Vakaris Berenta
Antras kėlinys
Rytis Gaubys
Gustas Grigorjevas
46'
min
46'
min
Mykolas Mameniškis
Orestas Uldukis
46'
min
Vytis Kizala
Rokas Bassus
46'
min
Simas Rasščevskis
Dovas Grudzinskas
Rytis Gaubys
Gustas Grigorjevas
46'
min
46'
min
Mykolas Mameniškis
Orestas Uldukis
46'
min
Vytis Kizala
Rokas Bassus
46'
min
Simas Rasščevskis
Dovas Grudzinskas
Rytis Gaubys
Gustas Grigorjevas
46'
min
46'
min
Mykolas Mameniškis
Orestas Uldukis
46'
min
Vytis Kizala
Rokas Bassus
46'
min
Simas Rasščevskis
Dovas Grudzinskas
51'
min
Vakaris Berenta
51'
min
Vakaris Berenta
Metin Murat Tunc
Klaidas Juškevičius
52'
min
Metin Murat Tunc
Klaidas Juškevičius
52'
min
Metin Murat Tunc
Klaidas Juškevičius
52'
min
56'
min
Mykolas Mameniškis
56'
min
Mykolas Mameniškis
58'
min
Edvinas Pukinskas
58'
min
Ignas Germanas
Danielius Velička
58'
min
Edvinas Pukinskas
58'
min
Ignas Germanas
Danielius Velička
58'
min
Ignas Germanas
Danielius Velička
Augustas Bielskus
Vakaris Kelpšas
60'
min
Augustas Bielskus
Vakaris Kelpšas
60'
min
Augustas Bielskus
Vakaris Kelpšas
60'
min
63'
min
Ignas Germanas
63'
min
Ignas Germanas
68'
min
Artur Demidov
68'
min
Artur Demidov
68'
min
Artur Demidov
Metin Murat Tunc
71'
min
Metin Murat Tunc
71'
min
Domas Rauličkis
Vėjas Brazys
78'
min
Rojus Garkauskas
Pijus Pėstininkas
78'
min
Domas Rauličkis
Vėjas Brazys
78'
min
Rojus Garkauskas
Pijus Pėstininkas
78'
min
Domas Rauličkis
Vėjas Brazys
78'
min
Rojus Garkauskas
Pijus Pėstininkas
78'
min
Armandas Podskočimas
88'
min
Armandas Podskočimas
88'
min
Armandas Podskočimas
88'
min
Armandas Podskočimas
88'
min
Armandas Podskočimas
88'
min
Varžybų pabaiga
FK Žalgiris

ARTIMIAUSIOS RUNGTYNĖS

Nacionalinė vyrų rinktinė
TOPsport A lyga
Moterų ir merginų rinktinės
Lygų / Rinktinių sąrašas
Topo centras Euronics Lietuvos moterų A lyga
TOPsport Pirma lyga
Jaunimo rinktinės
Visos
Kalendorius