Samsung Galaxy Watch EJL U16 divizionas 2022/2023 6 turas
Šeštadienis 2022-09-10 11:00:00 Kauno Žalgirio FA stadionas
3
Kauno Žalgirio FA
Klaidas Juškevičius 19'
Klaidas Juškevičius 19'
Armandas Podskočimas 45'
Armandas Podskočimas 45'
Redas Matekonis 60'
Redas Matekonis 60'
0
Talentų FA-FK Riteriai
Pilna statistika
Samsung Galaxy Watch EJL U16 divizionas 2022/2023 6 turas
Šeštadienis, 2022-09-10 11:00:00 Kauno Žalgirio FA stadionas
Kauno Žalgirio FA
Klaidas Juškevičius 19'
Klaidas Juškevičius 19'
Armandas Podskočimas 45'
Armandas Podskočimas 45'
Redas Matekonis 60'
Redas Matekonis 60'
3
0
Pilna statistika
Talentų FA-FK Riteriai
Naujienos
Statistika
Protokolas
Mačo eiga
Lygos statistika
Kauno Žalgirio FA
Talentų FA-FK Riteriai
6 Vieta lentelėje 8
28 Taškai 14
39:35 Įvarčių skirtumas 16:59
Kauno Žalgirio FA
Talentų FA-FK Riteriai
Žaidėjai
1
Kajus Būblys (G)
4
Redas Matekonis
60'
60'
75'
75'
75'
7
Klaidas Juškevičius
19'
19'
46'
46'
46'
10
Danielius Zujevas
68'
68'
68'
13
Metin Murat Tunc
20
Arnas Kvedaras
21
Jonas Jankauskas
61'
61'
61'
22
Armandas Podskočimas
45'
45'
67'
67'
67'
27
Eimantas Petrauskas
68'
68'
68'
30
Vėjas Brazys
46'
46'
46'
77
Oskaras Malakas
Teisėjai
Pirmasis asistentas Markas Varnagiris
Teisėjas Saulius Juočiūnas
Antrasis asistentas Dominykas Norkus
Žaidėjai
Nojus Dailydžionis (C)
9
Nikita Sakovič (G)
22
53'
53'
53'
Žygimantas Aranauskas
15
Vakaris Gurkšnys
17
46'
46'
46'
Eimantas Jelaga
18
Dominykas Solncevas
21
Konstantas Činčikas
28
Markas Ananevas
70
Artemij Kutenko
79
Nikita Zengin
97
75'
75'
75'
Jonas Dovgialo
99
Atsarginiai žaidėjai
3
Augustas Bielskus
61'
61'
61'
11
Domas Rauličkis
17
Pijus Pėstininkas
46'
46'
46'
19
Vakaris Kelpšas
46'
46'
46'
23
Gustas Grigorjevas
68'
68'
68'
29
Rokas Nomeika
75'
75'
75'
32
Ignas Maliasovas
68'
68'
68'
Atsarginiai žaidėjai
46'
46'
46'
Kasparas Sviridenko
24
53'
53'
53'
Edgar Jelisejev
55
Kauno Žalgirio FA
Pirmas kėlinys
Klaidas Juškevičius
19'
min
Klaidas Juškevičius
19'
min
Armandas Podskočimas
45'
min
Armandas Podskočimas
45'
min
Antras kėlinys
Pijus Pėstininkas
Vėjas Brazys
46'
min
Vakaris Kelpšas
Klaidas Juškevičius
46'
min
46'
min
Kasparas Sviridenko
Eimantas Jelaga
Pijus Pėstininkas
Vėjas Brazys
46'
min
Vakaris Kelpšas
Klaidas Juškevičius
46'
min
46'
min
Kasparas Sviridenko
Eimantas Jelaga
Pijus Pėstininkas
Vėjas Brazys
46'
min
Vakaris Kelpšas
Klaidas Juškevičius
46'
min
46'
min
Kasparas Sviridenko
Eimantas Jelaga
53'
min
Edgar Jelisejev
Žygimantas Aranauskas
53'
min
Edgar Jelisejev
Žygimantas Aranauskas
53'
min
Edgar Jelisejev
Žygimantas Aranauskas
Redas Matekonis
60'
min
Redas Matekonis
60'
min
Augustas Bielskus
Jonas Jankauskas
61'
min
Augustas Bielskus
Jonas Jankauskas
61'
min
Augustas Bielskus
Jonas Jankauskas
61'
min
Armandas Podskočimas
67'
min
Armandas Podskočimas
67'
min
Armandas Podskočimas
67'
min
Gustas Grigorjevas
Danielius Zujevas
68'
min
Ignas Maliasovas
Eimantas Petrauskas
68'
min
Gustas Grigorjevas
Danielius Zujevas
68'
min
Ignas Maliasovas
Eimantas Petrauskas
68'
min
Gustas Grigorjevas
Danielius Zujevas
68'
min
Ignas Maliasovas
Eimantas Petrauskas
68'
min
75'
min
Jonas Dovgialo
Rokas Nomeika
Redas Matekonis
75'
min
75'
min
Jonas Dovgialo
75'
min
Jonas Dovgialo
Rokas Nomeika
Redas Matekonis
75'
min
Rokas Nomeika
Redas Matekonis
75'
min
Varžybų pabaiga
Talentų FA-FK Riteriai

ARTIMIAUSIOS RUNGTYNĖS

Nacionalinė vyrų rinktinė
TOPsport A lyga
FPRO LFF taurė 2024
Lygų / Rinktinių sąrašas
Moterų ir merginų rinktinės
TOPsport Pirma lyga
Jaunimo rinktinės
Visos
Kalendorius