Samsung Galaxy Watch EJL U16 divizionas 2022/2023 1 turas
Šeštadienis 2022-08-06 11:00:00 Kauno Žalgirio FA maniežas
1
Kauno Žalgirio FA
Armandas Podskočimas 35'
1
VFA Geležinis Vilkas
Kristijonas Slavinskas 24'
Pilna statistika
Samsung Galaxy Watch EJL U16 divizionas 2022/2023 1 turas
Šeštadienis, 2022-08-06 11:00:00 Kauno Žalgirio FA maniežas
Kauno Žalgirio FA
Armandas Podskočimas 35'
1
1
Pilna statistika
VFA Geležinis Vilkas
Kristijonas Slavinskas 24'
Naujienos
Statistika
Protokolas
Mačo eiga
Lygos statistika
Kauno Žalgirio FA
VFA Geležinis Vilkas
6 Vieta lentelėje 4
28 Taškai 31
39:35 Įvarčių skirtumas 31:32
Kauno Žalgirio FA
VFA Geležinis Vilkas
Žaidėjai
20
Arnas Kvedaras (C)
11
Vilius Dovydas (G)
4
Redas Matekonis
16'
72'
7
Klaidas Juškevičius
29'
62'
10
Danielius Zujevas
13
Metin Murat Tunc
65'
19
Vakaris Kelpšas
21
Jonas Jankauskas
41'
22
Armandas Podskočimas
35'
47'
65'
27
Eimantas Petrauskas
72'
28
Oskaras Malakas
Teisėjai
Teisėjas Ugnė Šmitaitė
Antrasis asistentas Artiom Spelman
Pirmasis asistentas Gediminas Vansevičius
Žaidėjai
Ąžuolas Rojus Strazdas (C)
16
76'
Kevinas Ingelevičius (G)
2
33'
Simonas Gedminas
3
22'
Arnas Dapkūnas
8
60'
Tautvydas Alekna
10
35'
Vincentas Jovaiša
15
60'
Ignas Ivaškevičius
17
Tautvydas Cicėnas
19
41'
Dominykas Cicėnas
20
72'
Tomas Steponavičius
27
60'
Ronald Balcevič
28
Atsarginiai žaidėjai
1
Kajus Būblys (G)
3
Augustas Bielskus
72'
9
Mantas Šaliūnas
62'
17
Pijus Pėstininkas
41'
23
Gustas Grigorjevas
72'
30
Vėjas Brazys
Atsarginiai žaidėjai
72'
78'
Kajus Kasputis
25
60'
Antanas Dičpetris
30
60'
Nojus Grigonis
52
60'
69'
Kristijonas Slavinskas
71
41'
Tomas Jonkus
76
Kauno Žalgirio FA
Pirmas kėlinys
Redas Matekonis
16'
min
22'
min
Arnas Dapkūnas
Klaidas Juškevičius
29'
min
33'
min
Simonas Gedminas
Armandas Podskočimas
35'
min
35'
min
Vincentas Jovaiša
Pijus Pėstininkas
Jonas Jankauskas
41'
min
41'
min
Tomas Jonkus
Dominykas Cicėnas
Antras kėlinys
Armandas Podskočimas
47'
min
60'
min
Kristijonas Slavinskas
Tautvydas Alekna
60'
min
Nojus Grigonis
Ignas Ivaškevičius
60'
min
Antanas Dičpetris
Ronald Balcevič
Mantas Šaliūnas
Klaidas Juškevičius
62'
min
Armandas Podskočimas
65'
min
Metin Murat Tunc
65'
min
69'
min
Kristijonas Slavinskas
Gustas Grigorjevas
Eimantas Petrauskas
72'
min
Augustas Bielskus
Redas Matekonis
72'
min
72'
min
Kajus Kasputis
Tomas Steponavičius
76'
min
Kevinas Ingelevičius
78'
min
Kajus Kasputis
Varžybų pabaiga
VFA Geležinis Vilkas

ARTIMIAUSIOS RUNGTYNĖS

Nacionalinė vyrų rinktinė
TOPsport A lyga
FPRO LFF taurė 2024
Lygų / Rinktinių sąrašas
Moterų ir merginų rinktinės
TOPsport Pirma lyga
Jaunimo rinktinės
Visos
Kalendorius