Futsal A lyga 22/23
4 turas
Trečiadienis
2022-11-30 21:00:00
Kauno sporto halė
8
Kauno Žalgiris
Albert Voskunovič 5'
Albert Voskunovič 5'
Marcelo Soares Alves Nunes 10'
Marcelo Soares Alves Nunes 10'
Ricardo Camara Sobral Filho 16'
Ricardo Camara Sobral Filho 16'
Marcelo Soares Alves Nunes 17'
Marcelo Soares Alves Nunes 17'
Albert Voskunovič 22'
Albert Voskunovič 22'
Lukas Sendžikas 23'
Lukas Sendžikas 23'
Wesley Da Silva Souza 26'
Wesley Da Silva Souza 26'
Deividas Reimaris 32'
Deividas Reimaris 32'
Albert Voskunovič 5'
Marcelo Soares Alves Nunes 10'
Marcelo Soares Alves Nunes 10'
Ricardo Camara Sobral Filho 16'
Ricardo Camara Sobral Filho 16'
Marcelo Soares Alves Nunes 17'
Marcelo Soares Alves Nunes 17'
Albert Voskunovič 22'
Albert Voskunovič 22'
Lukas Sendžikas 23'
Lukas Sendžikas 23'
Wesley Da Silva Souza 26'
Wesley Da Silva Souza 26'
Deividas Reimaris 32'
Deividas Reimaris 32'
3
FK Saulės kraštas
Donatas Morkis 14'
Donatas Morkis 14'
Dmytro Rybitskyi 17'
Vitalii Pankratii 17'
Dmytro Rybitskyi 17'
Vitalii Pankratii 17'
Donatas Morkis 14'
Dmytro Rybitskyi 17'
Vitalii Pankratii 17'
Dmytro Rybitskyi 17'
Vitalii Pankratii 17'
Pilna statistika
Futsal A lyga 22/23
4 turas
Trečiadienis, 2022-11-30 21:00:00
Kauno sporto halė
Kauno Žalgiris
Albert Voskunovič 5'Albert Voskunovič 5'
Marcelo Soares Alves Nunes 10'
Marcelo Soares Alves Nunes 10'
Ricardo Camara Sobral Filho 16'
Ricardo Camara Sobral Filho 16'
Marcelo Soares Alves Nunes 17'
Marcelo Soares Alves Nunes 17'
Albert Voskunovič 22'
Albert Voskunovič 22'
Lukas Sendžikas 23'
Lukas Sendžikas 23'
Wesley Da Silva Souza 26'
Wesley Da Silva Souza 26'
Deividas Reimaris 32'
Deividas Reimaris 32'
8
3
Pilna statistika
FK Saulės kraštas
Donatas Morkis 14'Donatas Morkis 14'
Dmytro Rybitskyi 17'
Vitalii Pankratii 17'
Dmytro Rybitskyi 17'
Vitalii Pankratii 17'
Naujienos
Statistika
Protokolas
Mačo eiga
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
TOP sport Futsal A lyga
TOP sport Pirma lyga
Hegelmann LFF taurė
2024-03-28 11:20
Lygos statistika
Kauno Žalgiris
|
FK Saulės kraštas
|
|
1 | Vieta lentelėje | 6 |
52 | Taškai | 26 |
156:32 | Įvarčių skirtumas | 67:72 |
Kauno Žalgiris
FK Saulės kraštas
Žaidėjai
2 | Henrique De Souza Da Costa (G) |
5 | Arthur Alves Cardoso |
7 | Wesley Da Silva Souza 26' 26' |
14 | Ricardo Camara Sobral Filho 16' 16' |
19 | Marcelo Soares Alves Nunes 10' 10' 17' 17' |
Teisėjai
Pirmas teisėjas | Dominykas Norkus |
Antras teisėjas | Edgaras Bučinskas |
Trečias teisėjas | Dovydas Švėgžda |
Teisėjų inspektorius | Artūras Pipiras |
Žaidėjai
14' 14' Donatas Morkis (C) |
11 |
35' 35' 35' 35' Kozlov Yevhenii (G) |
1 |
37' 37' Vitalii Pankratii |
8 |
37' 37' Dmytro Rybitskyi |
10 |
Dmytro Klochko |
13 |
Atsarginiai žaidėjai
9 | Justinas Zagurskas (C) |
1 | Ernestas Macenis (G) |
21 | Vilius Leibenka (G) |
6 | Tomas Bučma |
8 | Albert Voskunovič 5' 5' 22' 22' |
10 | Lukas Sipavičius |
11 | Lukas Sendžikas 23' 23' 30' 30' 30' 30' 30' |
15 | Deividas Reimaris 22' 22' 22' 22' 32' 32' |
16 | Gustas Zenkovas |
Atsarginiai žaidėjai
Povilas Mickevičius (G) |
12 |
Tomas Rakašius |
4 |
Domas Nacickas |
5 |
Aivaras Bagočius |
23 |
Kauno Žalgiris
Pirmas kėlinys
Albert Voskunovič
5'
min
Albert Voskunovič
5'
min
Marcelo Soares Alves Nunes
10'
min
Marcelo Soares Alves Nunes
10'
min
14'
min
Donatas Morkis
14'
min
Donatas Morkis
Ricardo Camara Sobral Filho
16'
min
Ricardo Camara Sobral Filho
16'
min
Marcelo Soares Alves Nunes
17'
min
Marcelo Soares Alves Nunes
17'
min
Antras kėlinys
Albert Voskunovič
22'
min
Deividas Reimaris
22'
min
Deividas Reimaris
22'
min
Deividas Reimaris
22'
min
Albert Voskunovič
22'
min
Deividas Reimaris
22'
min
Lukas Sendžikas
23'
min
Lukas Sendžikas
23'
min
Wesley Da Silva Souza
26'
min
Wesley Da Silva Souza
26'
min
Lukas Sendžikas
30'
min
Lukas Sendžikas
30'
min
Lukas Sendžikas
30'
min
Lukas Sendžikas
30'
min
Lukas Sendžikas
30'
min
Deividas Reimaris
32'
min
Deividas Reimaris
32'
min
35'
min
Kozlov Yevhenii
35'
min
Kozlov Yevhenii
35'
min
Kozlov Yevhenii
35'
min
Kozlov Yevhenii
37'
min
Dmytro Rybitskyi
37'
min
Vitalii Pankratii
37'
min
Dmytro Rybitskyi
37'
min
Vitalii Pankratii
Varžybų pabaiga
FK Saulės kraštas
ARTIMIAUSIOS RUNGTYNĖS
TOPsport A lyga
TOPsport Pirma lyga
Topo centras Euronics Lietuvos moterų A lyga
Lygų / Rinktinių sąrašas
Jaunimo rinktinės
Jaunimo čempionatai
Visos
Kalendorius
TOPsport A lyga 2024
Penktadienį 03-29 19:00
FK Banga
FC Džiugas
Gargždų miesto dirbtinės dangos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Šeštadienį 03-30 15:00
FC Hegelmann
FK Panevėžys
LFF Kauno treniruočių centro stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Šeštadienį 03-30 17:00
FA Šiauliai
FK TransINVEST
Gytarių stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Sekmadienį 03-31 14:00
FK Sūduva
DFK Dainava
Marijampolės futbolo arenos maniežas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Sekmadienį 03-31 17:30
FK Kauno Žalgiris
FK Žalgiris
Dariaus ir Girėno stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Šeštadienį 04-06 14:00
FC Džiugas
FC Hegelmann
VšĮ "Telšių futbolo ateitis" dirbtinės dangos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Šeštadienį 04-06 16:00
DFK Dainava
FK Banga
Marijampolės futbolo arenos maniežas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Sekmadienį 04-07 12:00
FK TransINVEST
FK Sūduva
Širvintų stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Sekmadienį 04-07 14:00
FK Žalgiris
FA Šiauliai
LFF stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Sekmadienį 04-07 17:30
FK Kauno Žalgiris
FK Panevėžys
Dariaus ir Girėno stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Penktadienį 03-29 18:00
FA Šiauliai B
FC Neptūnas
Gytarių stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Penktadienį 03-29 18:00
FK Kauno Žalgiris B
FK Nevėžis
VDU Valdo Adamkaus sporto centro stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Penktadienį 03-29 18:00
FK Panevėžys B
FC "Be1"
Panevėžio Žemynos progimnazijos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Šeštadienį 03-30 13:00
FK Garliava
Tauras
Garliavos A.Mitkaus mokyklos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Šeštadienį 03-30 15:00
FK Ekranas
FK Minija
Panevėžio Žemynos progimnazijos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Šeštadienį 03-30 15:00
Vilniaus BFA
FK Babrungas
BFA Arena
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Šeštadienį 03-30 15:00
FK Atmosfera
FK Riteriai
Mažeikių stadionas dirbtinė danga
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Pirmadienį 04-01 15:00
FK Banga B
FC Hegelmann B
Gargždų miesto dirbtinės dangos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Penktadienį 04-05 15:00
Tauras
FK Banga B
Tauragės dirbtinės dangos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Penktadienį 04-05 17:00
FK Kauno Žalgiris B
FC "Be1"
VDU Valdo Adamkaus sporto centro stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Sekmadienį 04-14 13:00
FC Hegelmann
FK Banga
LFF Kauno treniruočių centro stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Sekmadienį 04-21 12:00
FK TransINVEST
MFA Žalgiris-MRU
Širvintų stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Sekmadienį 04-21 12:00
FK Banga
FK Saned
Gargždų miesto dirbtinės dangos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Sekmadienį 04-21 14:00
FC Hegelmann
FK Gintra
Garliavos A.Mitkaus mokyklos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Šeštadienį 04-27 12:00
FC Hegelmann
MFA Žalgiris-MRU
LFF Kauno treniruočių centro stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Šeštadienį 04-27 15:00
FK Gintra
FK Banga
Gytarių stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Sekmadienį 04-28 14:00
FK TransINVEST
FK Saned
Širvintų stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Šeštadienį 05-04 15:00
FK Banga
MFA Žalgiris-MRU
Gargždų miesto dirbtinės dangos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Sekmadienį 05-05 13:00
FK Saned
FK Gintra
Mažeikių stadionas dirbtinė danga
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Sekmadienį 05-05 14:00
FC Hegelmann
FK TransINVEST
Garliavos A.Mitkaus mokyklos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
2025 UEFA Under-21 - Qualifying competition - GrpI
Ketvirtadienį 09-05 23:00
Lietuva
Čekija
Nenurodyta arba tikslinama.
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
2025 UEFA Under-21 - Qualifying competition - GrpI
Trečiadienį 10-09 23:00
Islandija
Lietuva
Nenurodyta arba tikslinama.
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
2025 UEFA Under-21 - Qualifying competition - GrpI
Pirmadienį 10-14 23:00
Čekija
Lietuva
Nenurodyta arba tikslinama.
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Samsung Galaxy Watch EJL U15 divizionas 2023/2024 I etapas
Penktadienį 03-29 18:45
Marijampolės FC
FK Aidas
Marijampolės futbolo maniežas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Lietuvos jaunučių lygos U14 divizionas 2023/2024
Šeštadienį 03-30 10:00
VFM Fortūna
VFA Geležinis Vilkas
Fanų stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Samsung Galaxy Watch EJL U16 divizionas 2023/2024 I etapas
Šeštadienį 03-30 11:30
Vilnius Football Academy
FA-FK Panevėžys-PRSSG
Fanų stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Samsung Galaxy Watch EJL U15 divizionas 2023/2024 I etapas
Šeštadienį 03-30 12:30
Vilniaus BFA
Klaipėdos FM
Vilniaus Fabijoniškių gimnazijos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Samsung Galaxy Watch EJL U18 divizionas 2023/2024 I etapas
Šeštadienį 03-30 13:00
FA Šiauliai
FK Garliava
Gytarių stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Samsung Galaxy Watch EJL U18 divizionas 2023/2024 I etapas
Šeštadienį 03-30 13:00
FA Tauras
FK Žalgiris
Tauragės dirbtinės dangos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Samsung Galaxy Watch EJL U15 divizionas 2023/2024 I etapas
Šeštadienį 03-30 13:30
Vilnius Football Academy
FA-FK Panevėžys-PRSSG
Fanų stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Samsung Galaxy Watch EJL U16 divizionas 2023/2024 I etapas
Šeštadienį 03-30 14:10
Vilniaus BFA
Klaipėdos FM
Vilniaus Fabijoniškių gimnazijos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Samsung Galaxy Watch EJL U18 divizionas 2023/2024 I etapas
Šeštadienį 03-30 15:30
Marijampolės FC
Vilnius Football Academy
Fanų stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Samsung Galaxy Watch EJL U18 divizionas 2023/2024 I etapas
Šeštadienį 03-30 17:00
Talentų FA-FK Riteriai
Klaipėdos FM
LFF stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Samsung Galaxy Watch LVL U11 diviziono Šiaurės-Vakarų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024
Penktadienį 03-29 15:00
FA Šiauliai
FK Ekranas
Gytarių stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Samsung Galaxy Watch LVL U11 diviziono Šiaurės-Vakarų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024
Penktadienį 03-29 15:00
FA Šiauliai
FK Ekranas
Gytarių stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Samsung Galaxy Watch LVL U9 divizionas A lygmuo Rytų regiono grupė 2023/2024
Penktadienį 03-29 16:00
FM Vilniaus Vytis
FK Žalgiris
Vilniaus Joachimo Lelevelio inžinerijos gimnazijos sporto aikštynas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Samsung Galaxy Watch LVL U12 diviziono Pietų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024
Penktadienį 03-29 17:00
Marijampolės FC
FK Garliava
Marijampolės futbolo maniežas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Samsung Galaxy Watch LVL U12 diviziono Pietų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024
Penktadienį 03-29 17:00
Marijampolės FC
FK Garliava
Marijampolės futbolo maniežas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Samsung Galaxy Watch LVL U10 diviziono Rytų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024
Penktadienį 03-29 17:30
VFA Geležinis Vilkas
FA Utenis
Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino štabo bataliono stadionas, Vilnius
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Samsung Galaxy Watch LVL U10 diviziono Rytų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024
Penktadienį 03-29 17:30
VFA Geležinis Vilkas
FA Utenis
Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino štabo bataliono stadionas, Vilnius
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Penktadienį 03-29 18:00
FA Šiauliai B
FC Neptūnas
Gytarių stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Penktadienį 03-29 18:00
FK Kauno Žalgiris B
FK Nevėžis
VDU Valdo Adamkaus sporto centro stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Penktadienį 03-29 18:00
FK Panevėžys B
FC "Be1"
Panevėžio Žemynos progimnazijos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai