Samsung Galaxy Watch EJL U16 divizionas 2022/2023 2 turas
Šeštadienis 2022-08-13 17:00:00 Klaipėdos Futbolo Mokyklos stadionas
3
Klaipėdos FM
Gustas Nikitiuk 11'
Edgaras Bierontas 64'
Mantas Bogdanovas 74'
5
FA Panevėžys-PRSSG
Eimantas Žižiūnas 34'
Ignas Lukoševičius 40'
Eimantas Žižiūnas 4'
Augustas Butkus 15'
Eimantas Žižiūnas 22'
Pilna statistika
Samsung Galaxy Watch EJL U16 divizionas 2022/2023 2 turas
Šeštadienis, 2022-08-13 17:00:00 Klaipėdos Futbolo Mokyklos stadionas
Klaipėdos FM
Gustas Nikitiuk 11'
Edgaras Bierontas 64'
Mantas Bogdanovas 74'
3
5
Pilna statistika
FA Panevėžys-PRSSG
Eimantas Žižiūnas 34'
Ignas Lukoševičius 40'
Eimantas Žižiūnas 4'
Augustas Butkus 15'
Eimantas Žižiūnas 22'
Naujienos
Statistika
Protokolas
Mačo eiga
Lygos statistika
Klaipėdos FM
FA Panevėžys-PRSSG
5 Vieta lentelėje 2
30 Taškai 41
45:34 Įvarčių skirtumas 76:20
Klaipėdos FM
FA Panevėžys-PRSSG
Žaidėjai
6
Matas Skruibys (C)
35'
1
Evaldas Skersis (G)
3
Adomas Medveckas
54'
5
Matas Ambrazaitis
74'
11
Jokūbas Norkus
74'
12
Rodion Piazenko
40
Povilas Šalčius
47
Edgaras Bierontas
64'
51
Mantas Bogdanovas
74'
74'
54
Gustas Nikitiuk
11'
55
Vilius Stonys
61'
Teisėjai
Teisėjas Edmundas Gaigalas
Pirmasis asistentas Arūnas Dievinas
Antrasis asistentas Paulius Rinkevičius
Žaidėjai
40'
Ignas Lukoševičius (C)
14
Liudvikas Ūsas (G)
12
81'
Nojus Mulevičius
2
Aronas Šlikas
3
Gustas Muraška
5
Matas Dilys
6
12'
74'
Rokas Kulbis
7
Matas Pušnys
8
34'
49'
67'
Eimantas Žižiūnas
9
60'
77'
Augustas Butkus
10
Kornelijus Užėnas
11
Atsarginiai žaidėjai
2
Nedas Prunskus
7
Jurgis Mykolas Beinortas
61'
9
Gabrielius Šedvartas
74'
19
Vilius Paulauskas
54'
43
Andrej Romanov
74'
45
Ričardas Narbutas
74'
Atsarginiai žaidėjai
Oskaras Janušas (G)
16
Benas Kavaliūnas
4
74'
Augustas Gedžiūnas
13
Danielius Tomkevičius
15
81'
Matas Petrulaitis
18
Klaipėdos FM
Pirmas kėlinys
Gustas Nikitiuk
11'
min
12'
min
Rokas Kulbis
34'
min
Eimantas Žižiūnas
Matas Skruibys
35'
min
40'
min
Ignas Lukoševičius
Antras kėlinys
49'
min
Eimantas Žižiūnas
Vilius Paulauskas
Adomas Medveckas
54'
min
60'
min
Augustas Butkus
Jurgis Mykolas Beinortas
Vilius Stonys
61'
min
Edgaras Bierontas
64'
min
67'
min
Eimantas Žižiūnas
74'
min
Augustas Gedžiūnas
Rokas Kulbis
Gabrielius Šedvartas
Jokūbas Norkus
74'
min
Andrej Romanov
Mantas Bogdanovas
74'
min
Ričardas Narbutas
Matas Ambrazaitis
74'
min
Mantas Bogdanovas
74'
min
77'
min
Augustas Butkus
81'
min
Matas Petrulaitis
Nojus Mulevičius
Varžybų pabaiga
FA Panevėžys-PRSSG

ARTIMIAUSIOS RUNGTYNĖS

Nacionalinė vyrų rinktinė
TOPsport A lyga
FPRO LFF taurė 2024
Lygų / Rinktinių sąrašas
Moterų ir merginų rinktinės
TOPsport Pirma lyga
Jaunimo rinktinės
Visos
Kalendorius