Merginų elitinės lygos U-17 divizionas 2022/2023 15 turas
Sekmadienis 2023-05-28 13:00:00 Klaipėdos FM stadionas
2
Klaipėdos FM
Mija Šmaižytė 47'
Mija Šmaižytė 47'
Mileta Vitkutė 63'
Mileta Vitkutė 63'
2
MFA Bitės 2:2 (PEN
Ariana Lickūnaitė 31'
Ariana Lickūnaitė 31'
Agata Marija Kairytė 16'
Agata Marija Kairytė 16'
Pilna statistika
Merginų elitinės lygos U-17 divizionas 2022/2023 15 turas
Sekmadienis, 2023-05-28 13:00:00 Klaipėdos FM stadionas
Klaipėdos FM
Mija Šmaižytė 47'
Mija Šmaižytė 47'
Mileta Vitkutė 63'
Mileta Vitkutė 63'
2
2
Pilna statistika
MFA Bitės 2:2 (PEN
Ariana Lickūnaitė 31'
Ariana Lickūnaitė 31'
Agata Marija Kairytė 16'
Agata Marija Kairytė 16'
Naujienos
Statistika
Protokolas
Mačo eiga
Lygos statistika
Klaipėdos FM
MFA Bitės
6 Vieta lentelėje 8
15 Taškai 10
20:34 Įvarčių skirtumas 15:59
Klaipėdos FM
MFA Bitės 2:2 (PEN
Žaidėjai
Teisėjai
Teisėjas Giedrius Zaniauskas
Žaidėjai
Atsarginiai žaidėjai
Atsarginiai žaidėjai
Klaipėdos FM
Pirmas kėlinys
Ema Juospaitytė
Akvilė Gumbakytė
21'
min
Ema Juospaitytė
Akvilė Gumbakytė
21'
min
Ema Juospaitytė
Akvilė Gumbakytė
21'
min
31'
min
Ariana Lickūnaitė
31'
min
Ariana Lickūnaitė
Domilė Pilipavičiūtė
Lukrecija Labukaitė
39'
min
Domilė Pilipavičiūtė
Lukrecija Labukaitė
39'
min
Domilė Pilipavičiūtė
Lukrecija Labukaitė
39'
min
Antras kėlinys
Mija Šmaižytė
47'
min
Mija Šmaižytė
47'
min
54'
min
Elizabeth Aleksandra Dudko
Marija Agejevaitė
54'
min
Elizabeth Aleksandra Dudko
Marija Agejevaitė
54'
min
Elizabeth Aleksandra Dudko
Marija Agejevaitė
Gabija Jankutė
Ugnė Valančiūtė
58'
min
58'
min
Ieva Jermolenko
Milda Šulijaitė
Gabija Jankutė
Ugnė Valančiūtė
58'
min
58'
min
Ieva Jermolenko
Milda Šulijaitė
Gabija Jankutė
Ugnė Valančiūtė
58'
min
58'
min
Ieva Jermolenko
Milda Šulijaitė
61'
min
Agata Marija Kairytė
61'
min
Agata Marija Kairytė
Mileta Vitkutė
63'
min
Mileta Vitkutė
63'
min
Mileta Vitkutė
66'
min
Gabija Kurlinkutė
Mija Šmaižytė
66'
min
Ineta Staponkutė
Gabija Kurlinkutė
66'
min
Mileta Vitkutė
66'
min
Gabija Kurlinkutė
Mija Šmaižytė
66'
min
Ineta Staponkutė
Gabija Kurlinkutė
66'
min
Gabija Kurlinkutė
Mija Šmaižytė
66'
min
Ineta Staponkutė
Gabija Kurlinkutė
66'
min
81'
min
Karina Zilberytė
Austėja Stirbytė
81'
min
Karina Zilberytė
Austėja Stirbytė
81'
min
Karina Zilberytė
Austėja Stirbytė
Varžybų pabaiga
MFA Bitės 2:2 (PEN

ARTIMIAUSIOS RUNGTYNĖS

Nacionalinė vyrų rinktinė
TOPsport A lyga
Moterų ir merginų rinktinės
Lygų / Rinktinių sąrašas
Topo centras Euronics Lietuvos moterų A lyga
TOPsport Pirma lyga
Jaunimo rinktinės
Visos
Kalendorius