Samsung Galaxy Watch EJL U16 divizionas 2022/2023 4 turas
Šeštadienis 2022-08-27 17:00:00 Klaipėdos Futbolo Mokyklos stadionas
4
Klaipėdos FM
Jokūbas Norkus 15'
Jokūbas Norkus 15'
Jokūbas Norkus 15'
Matas Ambrazaitis 36'
Matas Ambrazaitis 36'
Matas Ambrazaitis 36'
Povilas Šalčius 58'
Povilas Šalčius 58'
Povilas Šalčius 58'
Gabrielius Šedvartas 74'
Gabrielius Šedvartas 74'
Gabrielius Šedvartas 74'
1
Talentų FA-FK Riteriai
Dominykas Solncevas 19'
Dominykas Solncevas 19'
Dominykas Solncevas 19'
Pilna statistika
Samsung Galaxy Watch EJL U16 divizionas 2022/2023 4 turas
Šeštadienis, 2022-08-27 17:00:00 Klaipėdos Futbolo Mokyklos stadionas
Klaipėdos FM
Jokūbas Norkus 15'
Jokūbas Norkus 15'
Jokūbas Norkus 15'
Matas Ambrazaitis 36'
Matas Ambrazaitis 36'
Matas Ambrazaitis 36'
Povilas Šalčius 58'
Povilas Šalčius 58'
Povilas Šalčius 58'
Gabrielius Šedvartas 74'
Gabrielius Šedvartas 74'
Gabrielius Šedvartas 74'
4
1
Pilna statistika
Talentų FA-FK Riteriai
Dominykas Solncevas 19'
Dominykas Solncevas 19'
Dominykas Solncevas 19'
Naujienos
Statistika
Protokolas
Mačo eiga
Lygos statistika
Klaipėdos FM
Talentų FA-FK Riteriai
5 Vieta lentelėje 8
30 Taškai 14
45:34 Įvarčių skirtumas 16:59
Klaipėdos FM
Talentų FA-FK Riteriai
Žaidėjai
6
Matas Skruibys (C)
1
Evaldas Skersis (G)
3
Adomas Medveckas
76'
76'
76'
76'
5
Matas Ambrazaitis
36'
36'
36'
11
Jokūbas Norkus
15'
15'
15'
19
Vilius Paulauskas
76'
76'
76'
76'
40
Povilas Šalčius
58'
58'
58'
47
Edgaras Bierontas
51
Mantas Bogdanovas
61'
61'
61'
61'
54
Gustas Nikitiuk
76'
76'
76'
76'
55
Vilius Stonys
59'
59'
59'
59'
Teisėjai
Pirmasis asistentas Paulius Rinkevičius
Teisėjas Simas Kaušas
Antrasis asistentas Nojus Mečionis
Žaidėjai
Nojus Dailydžionis (C)
9
Ernestas Lysionok (G)
35
46'
46'
46'
46'
Lukas Steckas
10
46'
46'
46'
46'
Rapolas Kavaliauskas
13
Vakaris Gurkšnys
17
19'
19'
19'
77'
77'
77'
77'
Dominykas Solncevas
21
22'
22'
22'
59'
59'
59'
59'
Liutauras Barusevičius
29
Markas Ananevas
70
46'
46'
46'
46'
Martynas Jaučys
71
46'
46'
46'
46'
Artemij Kutenko
79
57'
57'
57'
57'
Jonas Dovgialo
99
Atsarginiai žaidėjai
22
Gustas Valius (G)
2
Nedas Prunskus
76'
76'
76'
76'
7
Jurgis Mykolas Beinortas
76'
76'
76'
76'
9
Gabrielius Šedvartas
61'
61'
61'
61'
74'
74'
74'
45
Ričardas Narbutas
76'
76'
76'
76'
Atsarginiai žaidėjai
46'
46'
46'
46'
Eivinas Belazaras
7
59'
59'
59'
59'
Martynas Stūrys
11
46'
46'
46'
46'
Žygimantas Aranauskas
15
46'
46'
46'
46'
79'
79'
79'
Dominykas Kavaliauskas
19
46'
46'
46'
46'
50'
50'
50'
Naglis Akramas
28
Ernestas Januš Zdanovič
77
Klaipėdos FM
Pirmas kėlinys
Jokūbas Norkus
15'
min
Jokūbas Norkus
15'
min
Jokūbas Norkus
15'
min
19'
min
Dominykas Solncevas
19'
min
Dominykas Solncevas
19'
min
Dominykas Solncevas
22'
min
Liutauras Barusevičius
22'
min
Liutauras Barusevičius
22'
min
Liutauras Barusevičius
Matas Ambrazaitis
36'
min
Matas Ambrazaitis
36'
min
Matas Ambrazaitis
36'
min
Antras kėlinys
46'
min
Dominykas Kavaliauskas
Rapolas Kavaliauskas
46'
min
Eivinas Belazaras
Lukas Steckas
46'
min
Naglis Akramas
Martynas Jaučys
46'
min
Žygimantas Aranauskas
Artemij Kutenko
46'
min
Dominykas Kavaliauskas
Rapolas Kavaliauskas
46'
min
Eivinas Belazaras
Lukas Steckas
46'
min
Naglis Akramas
Martynas Jaučys
46'
min
Žygimantas Aranauskas
Artemij Kutenko
46'
min
Dominykas Kavaliauskas
Rapolas Kavaliauskas
46'
min
Eivinas Belazaras
Lukas Steckas
46'
min
Naglis Akramas
Martynas Jaučys
46'
min
Žygimantas Aranauskas
Artemij Kutenko
46'
min
Dominykas Kavaliauskas
Rapolas Kavaliauskas
46'
min
Eivinas Belazaras
Lukas Steckas
46'
min
Naglis Akramas
Martynas Jaučys
46'
min
Žygimantas Aranauskas
Artemij Kutenko
50'
min
Naglis Akramas
50'
min
Naglis Akramas
50'
min
Naglis Akramas
57'
min
Jonas Dovgialo
57'
min
Jonas Dovgialo
57'
min
Jonas Dovgialo
57'
min
Jonas Dovgialo
Povilas Šalčius
58'
min
Povilas Šalčius
58'
min
Povilas Šalčius
58'
min
Vilius Stonys
59'
min
59'
min
Martynas Stūrys
Liutauras Barusevičius
Vilius Stonys
59'
min
59'
min
Martynas Stūrys
Liutauras Barusevičius
Vilius Stonys
59'
min
Vilius Stonys
59'
min
59'
min
Martynas Stūrys
Liutauras Barusevičius
59'
min
Martynas Stūrys
Liutauras Barusevičius
Gabrielius Šedvartas
Mantas Bogdanovas
61'
min
Gabrielius Šedvartas
Mantas Bogdanovas
61'
min
Gabrielius Šedvartas
Mantas Bogdanovas
61'
min
Gabrielius Šedvartas
Mantas Bogdanovas
61'
min
Gabrielius Šedvartas
74'
min
Gabrielius Šedvartas
74'
min
Gabrielius Šedvartas
74'
min
Nedas Prunskus
Gustas Nikitiuk
76'
min
Jurgis Mykolas Beinortas
Adomas Medveckas
76'
min
Ričardas Narbutas
Vilius Paulauskas
76'
min
Nedas Prunskus
Gustas Nikitiuk
76'
min
Jurgis Mykolas Beinortas
Adomas Medveckas
76'
min
Ričardas Narbutas
Vilius Paulauskas
76'
min
Nedas Prunskus
Gustas Nikitiuk
76'
min
Jurgis Mykolas Beinortas
Adomas Medveckas
76'
min
Ričardas Narbutas
Vilius Paulauskas
76'
min
Nedas Prunskus
Gustas Nikitiuk
76'
min
Jurgis Mykolas Beinortas
Adomas Medveckas
76'
min
Ričardas Narbutas
Vilius Paulauskas
76'
min
77'
min
Dominykas Solncevas
77'
min
Dominykas Solncevas
77'
min
Dominykas Solncevas
77'
min
Dominykas Solncevas
79'
min
Dominykas Kavaliauskas
79'
min
Dominykas Kavaliauskas
79'
min
Dominykas Kavaliauskas
Varžybų pabaiga
Talentų FA-FK Riteriai

ARTIMIAUSIOS RUNGTYNĖS

Nacionalinė vyrų rinktinė
TOPsport A lyga
FPRO LFF taurė 2024
Lygų / Rinktinių sąrašas
Moterų ir merginų rinktinės
TOPsport Pirma lyga
Jaunimo rinktinės
Visos
Kalendorius