Optibet I lyga 2022 19 turas
Ketvirtadienis 2022-08-18 19:00:00 Marijampolės sporto centro stadionas
2
Marijampolė City
Ignas Raštutis 5'
Audrius Brokas 25'
1
FC Neptūnas
Paulius Juška 40'
Pilna statistika
Optibet I lyga 2022 19 turas
Ketvirtadienis, 2022-08-18 19:00:00 Marijampolės sporto centro stadionas
Marijampolė City
Ignas Raštutis 5'
Audrius Brokas 25'
2
1
Pilna statistika
FC Neptūnas
Paulius Juška 40'
Naujienos
Statistika
Protokolas
Mačo eiga
Lygos statistika
Marijampolė City
FC Neptūnas
5 Vieta lentelėje 2
53 Taškai 62
51:41 Įvarčių skirtumas 66:36
Marijampolė City
FC Neptūnas
Žaidėjai
4
Haroldas Serbenta (C)
12
Giedrius Zenkevičius (G)
2
Augustas Dubickas
5
Augustinas Akelis
72'
8
Kiyomoto Hiroya
70'
10
Higor Felippe Borges Felix
15
Ignas Raštutis
5'
16
Guilherme De Sousa Nascimento
17
Deividas Karpavičius
20
Audrius Brokas
25'
54'
21
Ilya Tsyvilka
46'
Teisėjai
Teisėjų inspektorius Šarūnas Tamulynas
Teisėjas Vilius Paulauskas
Pirmasis asistentas Simas Kartočius
Antrasis asistentas Edvardas Korotkovas
Rezervinis teisėjas Aidas Vingilys
Žaidėjai
72'
Aurimas Skurdelis (C)
23
Dovydas Komža (G)
89
Eduard Matvieienko
4
89'
Colin Ladipo Odutayo
8
67'
Brice Stephane Didier Philippe Goupy
9
Oleksandr Dovhyi
10
Arnas Spyčius
11
85'
Paulius Juška
14
46'
Paulius Lotužys
19
14'
Dmytro Bondar
26
57'
Darius Jurgelevičius
50
Atsarginiai žaidėjai
13
Norbertas Vaitiekūnas (G)
3
Andrius Lekeckas
72'
7
Kajus Astijus Beršta
54'
9
Ignas Zigmantas
11
Povilas Savickas
23
Tadas Kvietkauskas
46'
89'
24
Armandas Radžiūnas
25
Lukas Tupčiauskas
Atsarginiai žaidėjai
Ernestas Grudys (G)
1
89'
Egidijus Dusevičius
2
72'
Martynas Velyvis
5
Ainis Vilavičius
20
Ignas Paulius
32
46'
74'
80'
Adomas Ankudinovas
33
Denis Matihin
77
57'
Simonas Juška
90
Marijampolė City
Pirmas kėlinys
Ignas Raštutis
5'
min
14'
min
Dmytro Bondar
Audrius Brokas
25'
min
Antras kėlinys
Tadas Kvietkauskas
Ilya Tsyvilka
46'
min
46'
min
Adomas Ankudinovas
Paulius Lotužys
Kajus Astijus Beršta
Audrius Brokas
54'
min
57'
min
Simonas Juška
Darius Jurgelevičius
67'
min
Brice Stephane Didier Philippe Goupy
Kiyomoto Hiroya
70'
min
Andrius Lekeckas
Augustinas Akelis
72'
min
72'
min
Martynas Velyvis
Aurimas Skurdelis
74'
min
Adomas Ankudinovas
80'
min
Adomas Ankudinovas
85'
min
Paulius Juška
89'
min
Egidijus Dusevičius
Colin Ladipo Odutayo
Tadas Kvietkauskas
89'
min
Varžybų pabaiga
FC Neptūnas

ARTIMIAUSIOS RUNGTYNĖS

Nacionalinė vyrų rinktinė
TOPsport A lyga
FPRO LFF taurė 2024
Lygų / Rinktinių sąrašas
Moterų ir merginų rinktinės
TOPsport Pirma lyga
Jaunimo rinktinės
Visos
Kalendorius