Samsung Galaxy Watch EJL U16 divizionas 2022/2023 11 turas
Antradienis 2022-10-25 16:00:00 Marijampolės futbolo maniežas
4
Marijampolės FC
Kasparas Jurgelaitis 22'
Kasparas Jurgelaitis 22'
Kasparas Jurgelaitis 25'
Kasparas Jurgelaitis 25'
Aurimas Mykolaitis 66'
Aurimas Mykolaitis 66'
Vakaris Uleckas 90'
Vakaris Uleckas 90'
1
FC Hegelmann
Arnas Armalas 27'
Arnas Armalas 27'
Pilna statistika
Samsung Galaxy Watch EJL U16 divizionas 2022/2023 11 turas
Antradienis, 2022-10-25 16:00:00 Marijampolės futbolo maniežas
Marijampolės FC
Kasparas Jurgelaitis 22'
Kasparas Jurgelaitis 22'
Kasparas Jurgelaitis 25'
Kasparas Jurgelaitis 25'
Aurimas Mykolaitis 66'
Aurimas Mykolaitis 66'
Vakaris Uleckas 90'
Vakaris Uleckas 90'
4
1
Pilna statistika
FC Hegelmann
Arnas Armalas 27'
Arnas Armalas 27'
Naujienos
Statistika
Protokolas
Mačo eiga
Lygos statistika
Marijampolės FC
FC Hegelmann
9 Vieta lentelėje 10
13 Taškai 4
14:44 Įvarčių skirtumas 13:61
Marijampolės FC
FC Hegelmann
Žaidėjai
19
Matas Alkimavičius (C)
22
Gustas Žukauskas (G)
5
Dominykas Cimbleris
7
Adris Simonaitis
81'
81'
81'
8
Pijus Bičkauskas
9
Vakaris Uleckas
90'
90'
10
Kasparas Jurgelaitis
22'
22'
25'
25'
87'
87'
87'
14
Matas Pauliukonis
39'
39'
46'
46'
46'
21
Julius Antanauskas
42
Mantas Bielskis
51
Jokūbas Šulcius
72'
72'
79'
79'
79'
Teisėjai
Teisėjas Aidas Vingilys
Pirmasis asistentas Arūnas Dapkus
Antrasis asistentas Markas Varnagiris
Žaidėjai
Matas Dalinkevičius (C)
15
Elijus Benetis (G)
77
27'
27'
Arnas Armalas
7
Naglis Vėlavičius
8
Nelis Nagornovas
12
71'
71'
71'
Aronas Vaičiurgis
14
Dominykas Palaitis
16
Arnas Kemežys
17
63'
63'
63'
Kristupas - Algirdas Padegimas
19
75'
75'
75'
Aidas Žukauskas
32
Jonas Ruzgaitis
39
Atsarginiai žaidėjai
1
Mantas Stankūnas (G)
3
Aurimas Mykolaitis
46'
46'
46'
66'
66'
6
Norvydas Stankus
87'
87'
87'
11
Augustas Baltrūnas
81'
81'
81'
16
Deimantas Lepšys
79'
79'
79'
20
Nojus Liutkevičius
99
Edvinas Černulis
Atsarginiai žaidėjai
75'
75'
75'
Alanas Marcinkevičius
24
Martynas Palaitis
44
Marijampolės FC
Pirmas kėlinys
Kasparas Jurgelaitis
22'
min
Kasparas Jurgelaitis
22'
min
Kasparas Jurgelaitis
25'
min
Kasparas Jurgelaitis
25'
min
27'
min
Arnas Armalas
27'
min
Arnas Armalas
Matas Pauliukonis
39'
min
Matas Pauliukonis
39'
min
Antras kėlinys
Aurimas Mykolaitis
Matas Pauliukonis
46'
min
Aurimas Mykolaitis
Matas Pauliukonis
46'
min
Aurimas Mykolaitis
Matas Pauliukonis
46'
min
63'
min
Kristupas - Algirdas Padegimas
63'
min
Kristupas - Algirdas Padegimas
63'
min
Kristupas - Algirdas Padegimas
Aurimas Mykolaitis
66'
min
Aurimas Mykolaitis
66'
min
71'
min
Aronas Vaičiurgis
71'
min
Aronas Vaičiurgis
71'
min
Aronas Vaičiurgis
Jokūbas Šulcius
72'
min
Jokūbas Šulcius
72'
min
75'
min
Alanas Marcinkevičius
Aidas Žukauskas
75'
min
Alanas Marcinkevičius
Aidas Žukauskas
75'
min
Alanas Marcinkevičius
Aidas Žukauskas
Deimantas Lepšys
Jokūbas Šulcius
79'
min
Deimantas Lepšys
Jokūbas Šulcius
79'
min
Deimantas Lepšys
Jokūbas Šulcius
79'
min
Augustas Baltrūnas
Adris Simonaitis
81'
min
Augustas Baltrūnas
Adris Simonaitis
81'
min
Augustas Baltrūnas
Adris Simonaitis
81'
min
Norvydas Stankus
Kasparas Jurgelaitis
87'
min
Norvydas Stankus
Kasparas Jurgelaitis
87'
min
Norvydas Stankus
Kasparas Jurgelaitis
87'
min
Vakaris Uleckas
90'
min
Vakaris Uleckas
90'
min
Varžybų pabaiga
FC Hegelmann

ARTIMIAUSIOS RUNGTYNĖS

Nacionalinė vyrų rinktinė
TOPsport A lyga
FPRO LFF taurė 2024
Lygų / Rinktinių sąrašas
Moterų ir merginų rinktinės
TOPsport Pirma lyga
Jaunimo rinktinės
Visos
Kalendorius