Futsal A lyga 22/23
16 turas
Šeštadienis
2023-01-21 16:00:00
Širvintų sporto centro salė
2
Širvintos-VGTU Vilkai
Žydrūnas Germanas 12'
Žydrūnas Germanas 12'
Žydrūnas Germanas 12'
Žydrūnas Germanas 25'
Žydrūnas Germanas 25'
Žydrūnas Germanas 25'
Žydrūnas Germanas 12'
Žydrūnas Germanas 12'
Žydrūnas Germanas 25'
Žydrūnas Germanas 25'
Žydrūnas Germanas 25'
4
FK Saulės kraštas
Dmytro Klochko 8'
Dmytro Klochko 8'
Dmytro Klochko 8'
Dmytro Klochko 19'
Dmytro Klochko 19'
Dmytro Klochko 19'
Aivaras Bagočius 20'
Aivaras Bagočius 20'
Aivaras Bagočius 20'
Maksym Pochebut 20'
Maksym Pochebut 20'
Maksym Pochebut 20'
Dmytro Klochko 8'
Dmytro Klochko 8'
Dmytro Klochko 19'
Dmytro Klochko 19'
Dmytro Klochko 19'
Aivaras Bagočius 20'
Aivaras Bagočius 20'
Aivaras Bagočius 20'
Maksym Pochebut 20'
Maksym Pochebut 20'
Maksym Pochebut 20'
Pilna statistika
Futsal A lyga 22/23
16 turas
Šeštadienis, 2023-01-21 16:00:00
Širvintų sporto centro salė
Širvintos-VGTU Vilkai
Žydrūnas Germanas 12'Žydrūnas Germanas 12'
Žydrūnas Germanas 12'
Žydrūnas Germanas 25'
Žydrūnas Germanas 25'
Žydrūnas Germanas 25'
2
4
Pilna statistika
FK Saulės kraštas
Dmytro Klochko 8'Dmytro Klochko 8'
Dmytro Klochko 8'
Dmytro Klochko 19'
Dmytro Klochko 19'
Dmytro Klochko 19'
Aivaras Bagočius 20'
Aivaras Bagočius 20'
Aivaras Bagočius 20'
Maksym Pochebut 20'
Maksym Pochebut 20'
Maksym Pochebut 20'
Naujienos
Statistika
Protokolas
Mačo eiga
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Treneriai
E-projektai
2024-04-17 15:00
II lyga
2024-04-17 12:20
Lygos statistika
Širvintos-VGTU Vilkai
|
FK Saulės kraštas
|
|
10 | Vieta lentelėje | 6 |
5 | Taškai | 26 |
38:108 | Įvarčių skirtumas | 67:72 |
Širvintos-VGTU Vilkai
FK Saulės kraštas
Žaidėjai
1 | Ronaldas Grižas (G) |
11 | Žydrūnas Germanas 12' 12' 12' 23' 23' 23' 23' 25' 25' 25' |
20 | Benas Lučiūnas |
21 | Deividas Maciulevičius 23' 23' 23' 23' |
23 | Elvinas Dalala |
Teisėjai
Pirmas teisėjas | Irmantas Kaprašovas |
Antras teisėjas | Deividas Lomsargis |
Trečias teisėjas | Edgaras Edas Dirmeikis |
Teisėjų inspektorius | Jurij Paškovskij |
Žaidėjai
Andrei Cividini (G) |
1 |
29' 29' 29' 29' Solonyna Maksym |
10 |
8' 8' 8' 19' 19' 19' Dmytro Klochko |
13 |
40' 40' 40' Maksym Pochebut |
27 |
Joao Marcos De Souza Franca |
77 |
Atsarginiai žaidėjai
12 | Mantas Leonavičius 32' 32' 32' 32' 32' |
14 | Oskaras Kružikas |
28 | Paulius Keliotis 22' 22' 22' 22' |
29 | Lukas Keliotis 9' 9' 9' 9' |
30 | Eimantas Ščerbakovas |
Atsarginiai žaidėjai
Donatas Morkis (C) |
11 |
Edvinas Jasaitis |
7 |
20' 20' 20' Aivaras Bagočius |
23 |
Širvintos-VGTU Vilkai
Pirmas kėlinys
3'
min
3'
min
3'
min
4'
min
4'
min
4'
min
8'
min
Dmytro Klochko
8'
min
8'
min
Dmytro Klochko
8'
min
8'
min
Dmytro Klochko
8'
min
Lukas Keliotis
9'
min
9'
min
Lukas Keliotis
9'
min
Lukas Keliotis
9'
min
9'
min
Lukas Keliotis
9'
min
9'
min
10'
min
10'
min
10'
min
Žydrūnas Germanas
12'
min
12'
min
Žydrūnas Germanas
12'
min
12'
min
Žydrūnas Germanas
12'
min
12'
min
16'
min
16'
min
16'
min
17'
min
17'
min
17'
min
19'
min
Dmytro Klochko
19'
min
Dmytro Klochko
19'
min
Dmytro Klochko
20'
min
Aivaras Bagočius
20'
min
20'
min
20'
min
Aivaras Bagočius
20'
min
20'
min
20'
min
Aivaras Bagočius
20'
min
20'
min
Antras kėlinys
21'
min
21'
min
21'
min
Paulius Keliotis
22'
min
22'
min
Paulius Keliotis
22'
min
Paulius Keliotis
22'
min
22'
min
Paulius Keliotis
22'
min
22'
min
Žydrūnas Germanas
23'
min
Deividas Maciulevičius
23'
min
23'
min
23'
min
Žydrūnas Germanas
23'
min
Deividas Maciulevičius
23'
min
Žydrūnas Germanas
23'
min
Deividas Maciulevičius
23'
min
23'
min
23'
min
Žydrūnas Germanas
23'
min
Deividas Maciulevičius
23'
min
23'
min
23'
min
24'
min
24'
min
24'
min
Žydrūnas Germanas
25'
min
Žydrūnas Germanas
25'
min
Žydrūnas Germanas
25'
min
27'
min
27'
min
27'
min
29'
min
Solonyna Maksym
29'
min
29'
min
29'
min
Solonyna Maksym
29'
min
Solonyna Maksym
29'
min
29'
min
29'
min
Solonyna Maksym
29'
min
29'
min
Mantas Leonavičius
32'
min
32'
min
32'
min
Mantas Leonavičius
32'
min
Mantas Leonavičius
32'
min
Mantas Leonavičius
32'
min
32'
min
32'
min
Mantas Leonavičius
32'
min
32'
min
32'
min
37'
min
37'
min
37'
min
40'
min
Maksym Pochebut
40'
min
40'
min
Maksym Pochebut
40'
min
40'
min
Maksym Pochebut
40'
min
Varžybų pabaiga
FK Saulės kraštas
ARTIMIAUSIOS RUNGTYNĖS
TOPsport A lyga
TOPsport Pirma lyga
Topo centras Euronics Lietuvos moterų A lyga
Lygų / Rinktinių sąrašas
Jaunimo rinktinės
Jaunimo čempionatai
Visos
Kalendorius
TOPsport A lyga 2024
Šeštadienį 04-20 15:00
FK Kauno Žalgiris
FK Sūduva
Dariaus ir Girėno stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Šeštadienį 04-20 18:00
FA Šiauliai
DFK Dainava
Gytarių stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Sekmadienį 04-21 13:00
FK Panevėžys
FK TransINVEST
Panevėžio "Aukštaitijos" stadionas (žolės)
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Sekmadienį 04-21 15:00
FC Hegelmann
FK Banga
LFF Kauno treniruočių centro stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Sekmadienį 04-21 18:30
FK Žalgiris
FC Džiugas
LFF stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Antradienį 04-23 19:00
FA Šiauliai
FK Sūduva
Gytarių stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Trečiadienį 04-24 18:00
FK Panevėžys
FC Džiugas
Panevėžio "Aukštaitijos" stadionas (žolės)
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Trečiadienį 04-24 18:00
FK TransINVEST
FC Hegelmann
Širvintų stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Trečiadienį 04-24 19:00
FK Kauno Žalgiris
FK Banga
Dariaus ir Girėno stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Trečiadienį 04-24 20:00
FK Žalgiris
DFK Dainava
LFF stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Penktadienį 04-19 19:00
FK Riteriai
FK Banga B
LFF stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Penktadienį 04-26 17:00
FC "Be1"
Vilniaus BFA
Jonavos dirbtinės dangos aikštė
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Penktadienį 04-26 18:00
FK Nevėžis
FK Ekranas
Kėdainių stadionas dirbtinė danga
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Penktadienį 04-26 18:00
FK Babrungas
FK Minija
Plungės dirbtinės dangos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Penktadienį 04-26 19:00
FC Neptūnas
FK Garliava
Klaipėdos dirbtinės dangos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Šeštadienį 04-27 14:00
Tauras
FK Atmosfera
Tauragės dirbtinės dangos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Šeštadienį 04-27 16:00
FK Riteriai
FA Šiauliai B
LFF stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Pirmadienį 04-29 17:00
FC Hegelmann B
FK Kauno Žalgiris B
LFF Kauno treniruočių centro stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Pirmadienį 04-29 18:00
FK Banga B
FK Panevėžys B
Gargždų miesto dirbtinės dangos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Penktadienį 05-03 18:00
FK Babrungas
Tauras
Plungės dirbtinės dangos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Sekmadienį 04-21 13:00
FK Banga
FK Saned
Gargždų miesto dirbtinės dangos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Sekmadienį 04-21 15:00
FC Hegelmann
FK Gintra
Garliavos A.Mitkaus mokyklos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Sekmadienį 04-21 17:00
FK TransINVEST
MFA Žalgiris-MRU
Širvintų stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Šeštadienį 04-27 13:00
FC Hegelmann
MFA Žalgiris-MRU
LFF Kauno treniruočių centro stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Šeštadienį 04-27 15:00
FK Gintra
FK Banga
Gytarių stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Sekmadienį 04-28 15:00
FK TransINVEST
FK Saned
Širvintų stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Šeštadienį 05-04 16:00
FK Banga
MFA Žalgiris-MRU
Gargždų miesto dirbtinės dangos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Sekmadienį 05-05 14:00
FK Saned
FK Gintra
Mažeikių stadionas dirbtinė danga
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Sekmadienį 05-05 15:00
FC Hegelmann
FK TransINVEST
Garliavos A.Mitkaus mokyklos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Sekmadienį 05-12 13:00
FK Banga
FC Hegelmann
Gargždų miesto dirbtinės dangos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
2025 UEFA Under-21 - Qualifying competition - GrpI
Penktadienį 09-06
Lietuva
Čekija
Nenurodyta arba tikslinama.
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
2025 UEFA Under-21 - Qualifying competition - GrpI
Ketvirtadienį 10-10
Islandija
Lietuva
Nenurodyta arba tikslinama.
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
2025 UEFA Under-21 - Qualifying competition - GrpI
Antradienį 10-15
Čekija
Lietuva
Nenurodyta arba tikslinama.
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Samsung Galaxy Watch EJL U15 divizionas 2023/2024 I etapas
Penktadienį 04-19 16:30
FA-FK Panevėžys-PRSSG
FA Utenis
Panevėžio Žemynos progimnazijos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Samsung Galaxy Watch EJL U18 divizionas 2023/2024 I etapas
Šeštadienį 04-20 10:30
FA-FK Panevėžys-PRSSG
FA Šiauliai
Panevėžio Žemynos progimnazijos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Samsung Galaxy Watch EJL U16 divizionas 2023/2024 I etapas
Šeštadienį 04-20 11:00
Talentų FA-FK Riteriai
BE1 NFA
LFF stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Samsung Galaxy Watch EJL U18 divizionas 2023/2024 I etapas
Šeštadienį 04-20 12:00
FK Žalgiris
FK Garliava
Vilniaus Senvagės gimnazijos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Lietuvos jaunučių lygos U14 divizionas 2023/2024
Šeštadienį 04-20 12:00
Vilniaus BFA
FA Šiauliai
Vilniaus Fabijoniškių gimnazijos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Samsung Galaxy Watch EJL U16 divizionas 2023/2024 I etapas
Šeštadienį 04-20 13:00
FA Šiauliai
Vilniaus BFA
Gytarių stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Samsung Galaxy Watch EJL U16 divizionas 2023/2024 I etapas
Šeštadienį 04-20 13:00
FA-FK Panevėžys-PRSSG
VFA Geležinis Vilkas
Panevėžio Žemynos progimnazijos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Samsung Galaxy Watch EJL U15 divizionas 2023/2024 I etapas
Šeštadienį 04-20 13:00
FA Šiauliai
Vilniaus BFA
Gytarių stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Samsung Galaxy Watch EJL U15 divizionas 2023/2024 I etapas
Šeštadienį 04-20 13:00
FK Žalgiris
FK Atmosfera
Vilniaus Senvagės gimnazijos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Samsung Galaxy Watch EJL U18 divizionas 2023/2024 I etapas
Šeštadienį 04-20 13:00
Kauno Žalgirio FA
Talentų FA-FK Riteriai
Kauno Žalgirio FA maniežas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Samsung Galaxy Watch LVL U10 diviziono Šiaurės-Vakarų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024
Ketvirtadienį 04-18 16:00
Telšių FC Džiugas
Klaipėdos FM
VšĮ "Telšių futbolo ateitis" dirbtinės dangos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Samsung Galaxy Watch LVL U10 diviziono Šiaurės-Vakarų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024
Ketvirtadienį 04-18 16:00
Telšių FC Džiugas
Klaipėdos FM
VšĮ "Telšių futbolo ateitis" dirbtinės dangos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
LVJUFA Pirmos lygos U16 diviziono Šiaurės-Vakarų regiono grupė 2023/2024
Ketvirtadienį 04-18 17:30
FA Tauras
Mažeikių FK Atmosfera
Tauragės dirbtinės dangos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics moterų I lyga
Ketvirtadienį 04-18 19:30
FK Babrungas
FK Vilkija
Plungės dirbtinės dangos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Samsung Galaxy Watch LVL U9 diviziono Pietų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024
Penktadienį 04-19 16:30
FA Kaunas
FC Hegelmann Akademija
Kauno Technologijų mokymo centro stadionas (dirbtinė danga)
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Samsung Galaxy Watch LVL U9 diviziono Pietų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024
Penktadienį 04-19 16:30
FA Kaunas
FC Hegelmann Akademija
Kauno Technologijų mokymo centro stadionas (dirbtinė danga)
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Samsung Galaxy Watch EJL U15 divizionas 2023/2024 I etapas
Penktadienį 04-19 16:30
FA-FK Panevėžys-PRSSG
FA Utenis
Panevėžio Žemynos progimnazijos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Samsung Galaxy Watch LVL U12 diviziono Pietų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024
Penktadienį 04-19 17:00
Kėdainių FK Nevėžis
Marijampolės FC
Kėdainių stadionas dirbtinė danga
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Samsung Galaxy Watch LVL U12 diviziono Pietų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024
Penktadienį 04-19 17:00
Kėdainių FK Nevėžis
Marijampolės FC
Kėdainių stadionas dirbtinė danga
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
LVJUFA Pirmos lygos U15 diviziono Šiaurės-Vakarų regiono grupė 2023/2024
Penktadienį 04-19 17:00
Klaipėdos KFA
Telšių FC Džiugas
Klaipėdos dirbtinės dangos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai