LVJUFA Pirmos lygos U18 diviziono Pietų-Rytų regiono grupė 2022/2023 17 turas
Sekmadienis 2023-05-28 12:00:00 Nemenčinės futbolo aikštė (natūrali žolė)
8
SK Polonia-Panerys
Eimantas Razgūnas 5'
Eimantas Razgūnas 5'
Dominykas Zujus 25'
Dominykas Zujus 25'
Emilis Surginevičius 30'
Emilis Surginevičius 30'
Ernest Petrulevič 32'
Ernest Petrulevič 32'
Viktor Voitkevič 40'
Viktor Voitkevič 40'
Marcin Andrijevskij 76'
Marcin Andrijevskij 76'
Emilis Surginevičius 85'
Emilis Surginevičius 85'
Dominykas Zujus 86'
Dominykas Zujus 86'
2
FK Lokomotyvas
Bogdan Mickevič 24'
Bogdan Mickevič 24'
Darek Jaristo 28'
Darek Jaristo 28'
Pilna statistika
LVJUFA Pirmos lygos U18 diviziono Pietų-Rytų regiono grupė 2022/2023 17 turas
Sekmadienis, 2023-05-28 12:00:00 Nemenčinės futbolo aikštė (natūrali žolė)
SK Polonia-Panerys
Eimantas Razgūnas 5'
Eimantas Razgūnas 5'
Dominykas Zujus 25'
Dominykas Zujus 25'
Emilis Surginevičius 30'
Emilis Surginevičius 30'
Ernest Petrulevič 32'
Ernest Petrulevič 32'
Viktor Voitkevič 40'
Viktor Voitkevič 40'
Marcin Andrijevskij 76'
Marcin Andrijevskij 76'
Emilis Surginevičius 85'
Emilis Surginevičius 85'
Dominykas Zujus 86'
Dominykas Zujus 86'
8
2
Pilna statistika
FK Lokomotyvas
Bogdan Mickevič 24'
Bogdan Mickevič 24'
Darek Jaristo 28'
Darek Jaristo 28'
Naujienos
Statistika
Protokolas
Mačo eiga
Lygos statistika
SK Polonia-Panerys
FK Lokomotyvas
6 Vieta lentelėje 8
17 Taškai 1
31:36 Įvarčių skirtumas 9:107
SK Polonia-Panerys
FK Lokomotyvas
Žaidėjai
Teisėjai
Teisėjas Kirilas Sidorovas
Žaidėjai
Atsarginiai žaidėjai
Atsarginiai žaidėjai
SK Polonia-Panerys
Pirmas kėlinys
Eimantas Razgūnas
5'
min
Eimantas Razgūnas
5'
min
Patrikas Gulbinovič
10'
min
Patrikas Gulbinovič
10'
min
14'
min
Rokas Petrulevič
Lukas Songin
14'
min
Rokas Petrulevič
Lukas Songin
14'
min
Rokas Petrulevič
Lukas Songin
24'
min
Bogdan Mickevič
24'
min
Bogdan Mickevič
Dominykas Zujus
25'
min
Dominykas Zujus
25'
min
Ignacy Edvard Neverovič
Patrikas Gulbinovič
26'
min
Ignacy Edvard Neverovič
Patrikas Gulbinovič
26'
min
Ignacy Edvard Neverovič
Patrikas Gulbinovič
26'
min
28'
min
Darek Jaristo
28'
min
Darek Jaristo
Emilis Surginevičius
30'
min
Emilis Surginevičius
30'
min
Ernest Petrulevič
32'
min
Ernest Petrulevič
32'
min
Viktor Voitkevič
40'
min
40'
min
Rokas Petrulevič
Viktor Voitkevič
40'
min
40'
min
Rokas Petrulevič
Antras kėlinys
46'
min
Devidas Aleksiukas
Edgar Oleinikov
46'
min
Devidas Aleksiukas
Edgar Oleinikov
46'
min
Devidas Aleksiukas
Edgar Oleinikov
Igor Choroškin
54'
min
Marcin Andrijevskij
Eimantas Razgūnas
54'
min
Edgar Balabanov
Daniel Petkevič
54'
min
Daniil Končanin
Domantas Radzevičius
54'
min
Igor Choroškin
54'
min
Marcin Andrijevskij
Eimantas Razgūnas
54'
min
Edgar Balabanov
Daniel Petkevič
54'
min
Daniil Končanin
Domantas Radzevičius
54'
min
Marcin Andrijevskij
Eimantas Razgūnas
54'
min
Edgar Balabanov
Daniel Petkevič
54'
min
Daniil Končanin
Domantas Radzevičius
54'
min
58'
min
Andžej Burkot
Gleb Lobačevskij
58'
min
Andžej Burkot
Gleb Lobačevskij
58'
min
Andžej Burkot
Gleb Lobačevskij
Dominykas Zujus
65'
min
Dominykas Zujus
65'
min
Marcin Andrijevskij
76'
min
Marcin Andrijevskij
76'
min
Emilis Surginevičius
85'
min
Emilis Surginevičius
85'
min
Dominykas Zujus
86'
min
Dominykas Zujus
86'
min
Varžybų pabaiga
FK Lokomotyvas

ARTIMIAUSIOS RUNGTYNĖS

Nacionalinė vyrų rinktinė
TOPsport A lyga
FPRO LFF taurė 2024
Lygų / Rinktinių sąrašas
TOPsport Pirma lyga
Jaunimo rinktinės
Visos
Kalendorius