Samsung Galaxy Watch EJL U16 divizionas 2022/2023 20 turas
Trečiadienis 2023-04-12 16:00:00 LFF stadionas
1
Talentų FA-FK Riteriai
Ernestas Januš Zdanovič 64'
Ernestas Januš Zdanovič 64'
Ernestas Januš Zdanovič 64'
Ernestas Januš Zdanovič 64'
1
BE1 NFA 1:1 (PEN
Renat Shvedchenko 42'
Renat Shvedchenko 42'
Renat Shvedchenko 42'
Renat Shvedchenko 42'
Pilna statistika
Samsung Galaxy Watch EJL U16 divizionas 2022/2023 20 turas
Trečiadienis, 2023-04-12 16:00:00 LFF stadionas
Talentų FA-FK Riteriai
Ernestas Januš Zdanovič 64'
Ernestas Januš Zdanovič 64'
Ernestas Januš Zdanovič 64'
Ernestas Januš Zdanovič 64'
1
1
Pilna statistika
BE1 NFA 1:1 (PEN
Renat Shvedchenko 42'
Renat Shvedchenko 42'
Renat Shvedchenko 42'
Renat Shvedchenko 42'
Naujienos
Statistika
Protokolas
Mačo eiga
Lygos statistika
Talentų FA-FK Riteriai
BE1 NFA
8 Vieta lentelėje 3
14 Taškai 39
16:59 Įvarčių skirtumas 44:17
Talentų FA-FK Riteriai
BE1 NFA 1:1 (PEN
Žaidėjai
Teisėjai
Antrasis asistentas Simas Bulošas
Teisėjas Edgaras Markovas
Pirmasis asistentas Džoni Kuprašvili
Žaidėjai
Atsarginiai žaidėjai
Atsarginiai žaidėjai
Talentų FA-FK Riteriai
Pirmas kėlinys
42'
min
Renat Shvedchenko
42'
min
Renat Shvedchenko
42'
min
Renat Shvedchenko
42'
min
Renat Shvedchenko
Antras kėlinys
46'
min
Karolis Kuodis
Jonas Stapulionis
46'
min
Karolis Kuodis
Jonas Stapulionis
46'
min
Karolis Kuodis
Jonas Stapulionis
46'
min
Karolis Kuodis
Jonas Stapulionis
46'
min
Karolis Kuodis
Jonas Stapulionis
Martynas Jaučys
Dominykas Solncevas
60'
min
Martynas Jaučys
Dominykas Solncevas
60'
min
Martynas Jaučys
Dominykas Solncevas
60'
min
Martynas Jaučys
Dominykas Solncevas
60'
min
Martynas Jaučys
Dominykas Solncevas
60'
min
Juris Dirmantas
Jegor Stepanov
62'
min
Juris Dirmantas
Jegor Stepanov
62'
min
Juris Dirmantas
Jegor Stepanov
62'
min
Juris Dirmantas
Jegor Stepanov
62'
min
Juris Dirmantas
Jegor Stepanov
62'
min
Ernestas Januš Zdanovič
64'
min
Ernestas Januš Zdanovič
64'
min
Ernestas Januš Zdanovič
64'
min
Ernestas Januš Zdanovič
64'
min
65'
min
Airik Balasanov
Deividas Šumskis
65'
min
Airik Balasanov
Deividas Šumskis
65'
min
Airik Balasanov
Deividas Šumskis
65'
min
Airik Balasanov
Deividas Šumskis
65'
min
Airik Balasanov
Deividas Šumskis
Nojus Dailydžionis
70'
min
Nojus Dailydžionis
70'
min
Nojus Dailydžionis
70'
min
Nojus Dailydžionis
70'
min
72'
min
Daniil Poberezhnyi
Lukas Leontjevas
72'
min
Daniil Poberezhnyi
Lukas Leontjevas
72'
min
Daniil Poberezhnyi
Lukas Leontjevas
72'
min
Daniil Poberezhnyi
Lukas Leontjevas
72'
min
Daniil Poberezhnyi
Lukas Leontjevas
Varžybų pabaiga
BE1 NFA 1:1 (PEN

ARTIMIAUSIOS RUNGTYNĖS

Nacionalinė vyrų rinktinė
TOPsport A lyga
FPRO LFF taurė 2024
Lygų / Rinktinių sąrašas
Moterų ir merginų rinktinės
TOPsport Pirma lyga
Jaunimo rinktinės
Visos
Kalendorius