Samsung Galaxy Watch EJL U16 divizionas 2022/2023 8 turas
Antradienis 2022-09-27 15:30:00 LFF stadionas
1
Talentų FA-FK Riteriai
Nikita Zengin 81'
Nikita Zengin 81'
0
FC Hegelmann
Pilna statistika
Samsung Galaxy Watch EJL U16 divizionas 2022/2023 8 turas
Antradienis, 2022-09-27 15:30:00 LFF stadionas
Talentų FA-FK Riteriai
Nikita Zengin 81'
Nikita Zengin 81'
1
0
Pilna statistika
FC Hegelmann
Naujienos
Statistika
Protokolas
Mačo eiga
Lygos statistika
Talentų FA-FK Riteriai
FC Hegelmann
8 Vieta lentelėje 10
14 Taškai 4
16:59 Įvarčių skirtumas 13:61
Talentų FA-FK Riteriai
FC Hegelmann
Žaidėjai
9
Nojus Dailydžionis (C)
35
Ernestas Lysionok (G)
7
Eivinas Belazaras
10
Lukas Steckas
11
Martynas Jaučys
78'
78'
17
Juris Dirmantas
46'
46'
46'
19
Dominykas Kavaliauskas
21
Dominykas Solncevas
27
Vakaris Gurkšnys
70
Markas Ananevas
99
Jonas Dovgialo
Teisėjai
Teisėjas Edgaras Edas Dirmeikis
Pirmasis asistentas Martynas Gavelis
Antrasis asistentas Andžej Kliujenkov
Žaidėjai
82'
82'
82'
Arnas Armalas (C)
7
Elijus Benetis (G)
77
Naglis Vėlavičius
8
61'
61'
61'
Domantas Dautaras
9
31'
31'
31'
Aronas Vaičiurgis
14
Matas Dalinkevičius
15
76'
76'
Dominykas Palaitis
16
Arnas Kemežys
17
Kristupas - Algirdas Padegimas
19
69'
69'
69'
Aidas Žukauskas
32
Nojus Stelmokas
55
Atsarginiai žaidėjai
37
Artiom Šankin (G)
3
Bernardas Reinartas
24
Kasparas Sviridenko
71
Martynas Stūrys
46'
46'
46'
57'
57'
57'
97
Nikita Zengin
57'
57'
57'
81'
81'
Atsarginiai žaidėjai
61'
61'
61'
Ernestas Pliasunov
11
69'
69'
69'
Nelis Nagornovas
12
82'
82'
82'
Jonas Talačka
26
Talentų FA-FK Riteriai
Pirmas kėlinys
31'
min
Aronas Vaičiurgis
31'
min
Aronas Vaičiurgis
31'
min
Aronas Vaičiurgis
Antras kėlinys
Martynas Stūrys
Juris Dirmantas
46'
min
Martynas Stūrys
Juris Dirmantas
46'
min
Martynas Stūrys
Juris Dirmantas
46'
min
Nikita Zengin
Martynas Stūrys
57'
min
Nikita Zengin
Martynas Stūrys
57'
min
Nikita Zengin
Martynas Stūrys
57'
min
61'
min
Ernestas Pliasunov
Domantas Dautaras
61'
min
Ernestas Pliasunov
Domantas Dautaras
61'
min
Ernestas Pliasunov
Domantas Dautaras
69'
min
Nelis Nagornovas
Aidas Žukauskas
69'
min
Nelis Nagornovas
Aidas Žukauskas
69'
min
Nelis Nagornovas
Aidas Žukauskas
76'
min
Dominykas Palaitis
76'
min
Dominykas Palaitis
Martynas Jaučys
78'
min
Martynas Jaučys
78'
min
Nikita Zengin
81'
min
Nikita Zengin
81'
min
82'
min
Jonas Talačka
Arnas Armalas
82'
min
Jonas Talačka
Arnas Armalas
82'
min
Jonas Talačka
Arnas Armalas
Varžybų pabaiga
FC Hegelmann

ARTIMIAUSIOS RUNGTYNĖS

Nacionalinė vyrų rinktinė
TOPsport A lyga
FPRO LFF taurė 2024
Lygų / Rinktinių sąrašas
Moterų ir merginų rinktinės
TOPsport Pirma lyga
Jaunimo rinktinės
Visos
Kalendorius