Samsung Galaxy Watch EJL U16 divizionas 2022/2023 3 turas
Šeštadienis 2022-08-20 10:00:00 LFF stadionas
5
Talentų FA-FK Riteriai
Nojus Dailydžionis 22'
Martynas Jaučys 38'
Liutauras Barusevičius 50'
Markas Ananevas 75'
Nojus Dailydžionis 77'
0
FK Granitas
Pilna statistika
Samsung Galaxy Watch EJL U16 divizionas 2022/2023 3 turas
Šeštadienis, 2022-08-20 10:00:00 LFF stadionas
Talentų FA-FK Riteriai
Nojus Dailydžionis 22'
Martynas Jaučys 38'
Liutauras Barusevičius 50'
Markas Ananevas 75'
Nojus Dailydžionis 77'
5
0
Pilna statistika
FK Granitas
Naujienos
Statistika
Protokolas
Mačo eiga
Lygos statistika
Talentų FA-FK Riteriai
FK Granitas
8 Vieta lentelėje 11
14 Taškai 0
16:59 Įvarčių skirtumas 0:0
Talentų FA-FK Riteriai
FK Granitas
Žaidėjai
9
Nojus Dailydžionis (C)
22'
77'
35
Ernestas Lysionok (G)
46'
7
Eivinas Belazaras
58'
10
Markas Ananevas
75'
11
Martynas Jaučys
38'
79'
13
Rapolas Kavaliauskas
79'
17
Juris Dirmantas
46'
19
Dominykas Kavaliauskas
21
Dominykas Solncevas
28
Naglis Akramas
58'
29
Liutauras Barusevičius
50'
Teisėjai
Pirmasis asistentas Aleksandr Utkin
Antrasis asistentas Andžej Kliujenkov
Teisėjas Kirilas Sidorovas
Žaidėjai
79'
Dominykas Rabzin (G)
1
64'
Karolis Chrustaliov
10
Erikas Drobyševskij
11
53'
Daniel Adamovič
14
Dominik Vysockij
23
79'
Justas Žemaitis
24
46'
Artūras Martynenko
37
79'
Danielius Aškelovič
72
Juliano Ioncu Jaškevič
74
79'
Albert Janovič
88
Daniel Bulkevič
99
Atsarginiai žaidėjai
1
Gabriel Mikulevič
46'
15
Žygimantas Aranauskas
79'
22
Nikita Sakovič
79'
79
Artemij Kutenko
58'
97
Nikita Zengin
58'
99
Jonas Dovgialo
46'
Atsarginiai žaidėjai
79'
Norbertas Babaitis (G)
12
79'
Pijus Janulevičius
5
79'
Nikita Lisovskij
16
46'
Dominykas Gaiko
18
64'
Edvin Tumaš
22
79'
Pavel Stefanovič
39
53'
Saulius Kerinas
69
Talentų FA-FK Riteriai
Pirmas kėlinys
Nojus Dailydžionis
22'
min
Martynas Jaučys
38'
min
Antras kėlinys
Gabriel Mikulevič
Ernestas Lysionok
46'
min
Jonas Dovgialo
Juris Dirmantas
46'
min
46'
min
Dominykas Gaiko
Artūras Martynenko
Liutauras Barusevičius
50'
min
53'
min
Saulius Kerinas
Daniel Adamovič
Nikita Zengin
Eivinas Belazaras
58'
min
Artemij Kutenko
Naglis Akramas
58'
min
64'
min
Edvin Tumaš
Karolis Chrustaliov
Markas Ananevas
75'
min
Nojus Dailydžionis
77'
min
Žygimantas Aranauskas
Martynas Jaučys
79'
min
Nikita Sakovič
Rapolas Kavaliauskas
79'
min
79'
min
Norbertas Babaitis
Dominykas Rabzin
79'
min
Nikita Lisovskij
Justas Žemaitis
79'
min
Pijus Janulevičius
Danielius Aškelovič
79'
min
Pavel Stefanovič
Albert Janovič
Varžybų pabaiga
FK Granitas

ARTIMIAUSIOS RUNGTYNĖS

Nacionalinė vyrų rinktinė
TOPsport A lyga
FPRO LFF taurė 2024
Lygų / Rinktinių sąrašas
Moterų ir merginų rinktinės
TOPsport Pirma lyga
Jaunimo rinktinės
Visos
Kalendorius